Ambient on/off

Join the new world

 

[TAKIMI] Jemi knaq !!

Day 1,874, 15:11 Published in Albania Albania by kushtrimzz

Huhh..spo di ka me ja nis !

Pershendetje krejt juve qe nuk keni pas mundesi me qene prezent po pershendetje edhe juve qe keni qene prezent,e jena knaq se bashku !

Siq edhe keni qene te informuar,me 05.01.2013 dite e Shtune,koha pak e keqe,me te reshura atmosferike me bore her pas here,kemi mbajtur nje takim ne Restaurant "Bella Notte" ne Prishtine,ku kan marre pjese nje numer i madh i pjesetareve te ketij komuniteti Shqipetare ne kete loje !

Po i permendi te gjithe ata qe kane qene prezent: Maaxxxy,Alalban,I Krisuri,Apachekika,Visar Jasiqi,Altinks,TROY,TheGunners,Selaki,Festimbeqa,RajuB,Kabesos,Llapjan,Batoa,Andi Sopi,Alban Mustafa,Boom3ranG,iPancho,PlisatPrishtin,Lumbardhb,Dejzii,Cpirra,TraceKS,AstroWarrior,Perparim Kosova,Albmaniac,Fessti,Sinan KS,Labern,Albassasain natyrisht edhe une (kushtrimzz).

Nje falenderim special per lojtaret qe bene nje rruge te gjate nga ILIRIDA per te qene prezent dhe per te na nderuar me prezencen e tyre (Maaaxxy,Alalban,Festimbeqa,Albmaniac,Albassasain,Astrowarrior dhe Labern)

Disa foto nga takimi:


^ Foto me emrat e lojtareve <-- kliko
Natyrisht fotot nuk jane cilesi shum e madhe,sepse jane bere nga mobili!
Gjithashtu edhe video , ku mund ti shifni lojtaret qe deri sod keni kontaktuar me ta nepermjet lojes!

Faleminderit te gjitheve qe gjetet kohe qe te vini,me te vertete nje nate speciale e paharruar!

Shpresoj se edhe ne te ardhmen do te mblidhemi keshtu,vetem se heren tjeter shpresoj ne numer pak me te madh !

P.S Kush ka foto tjera nga ky takim,ju lutem dergoni tek une!

Gjithashtu ni falenderim tmadh per Llapjanin i cilli i heki tgjitha shpenzimet e takimit,e sna la me shti doren ngjep,dhe ndihmoj ne realizimin e ketij takimi !

 

Comments

CPIRRAZ
CPIRRAZ Day 1,874, 15:12

first

Last Life
Last Life Day 1,874, 15:12

skam qen aty po e paskeni djeg fare bisha : D

Boom3ranG
Boom3ranG Day 1,874, 15:13

wow fanatzi

Catatumbo
Catatumbo Day 1,874, 15:13

Jemi Knaq o/

Boom3ranG
Boom3ranG Day 1,874, 15:13

ku jan fotot tjera

APACHEEKIKA
APACHEEKIKA Day 1,874, 15:14

mir shum

Napoleon 54
Napoleon 54 Day 1,874, 15:15

o Lignja duhet me e bo dhe nje ne : P

Na e bot zili o djem

Super takim,kshu ju pafshim gjtihmon e heres tjeter 50+

MDejzi
MDejzi Day 1,874, 15:15

Hehe

LmBigger
LmBigger Day 1,874, 15:15

Qa jon krejta fotot ish kon mir me i postu ne fb grupi qe eshte..se ka pas ma shum 😛
btw, un per vete jom knaq, kam njoft shum lojtar te medhenj, po mbi te gjitha njerez te medhenj..
Repsekte per te gjithe!!

VisarJ
VisarJ Day 1,874, 15:17

V.

Fessti
Fessti Day 1,874, 15:18

shuuume shumee mir kem kalu um vjen mir qe jom njoftu me krejt kta djem
shpresoj te shihemi prap ne takime tejera

AL KiLLER
AL KiLLER Day 1,874, 15:19

V

The Gunnerss
The Gunnerss Day 1,874, 15:24

foto qa e kem bo bashk kush e ka le ta poston.... edhe mundesisht let jet edhe mbishkrime me emrat e lojtareve ashtu e dim me mir kush cili eshte... thnx njerz une per veti kum kalu shum mire edhe pse ka qen hera e pare qa jom pa me juve, kum kalu super.... kaloni bukur

Soldier 1995
Soldier 1995 Day 1,874, 15:24

qeky me flamur kush ke

Lapraksi
Lapraksi Day 1,874, 15:30

kjo te fotoja e fundit eshte Dejzi ?

illegal name002
illegal name002 Day 1,874, 15:34

secili ma i rrept se tjetri , edhe cpirra shum mir ka dal shum loqk a ❤ .

enzq
enzq Day 1,874, 15:37

V

Kush eshte kush tani spo ja kemi idene

Erlindi
Erlindi Day 1,874, 15:42

Vido shum mir qe keni ber vella shpresoj se tjera her te jem aty

LmBigger
LmBigger Day 1,874, 15:43

Un per veti jom qaj te fotoja i dyt, qaj qobani qe kum dal si tu fishkellu 😛

Sinan Ks
Sinan Ks Day 1,874, 15:45

per mua isht shum knaqesi qe u njoftuam edhe kalluam shum mir prsht te gjithve

RajuB
RajuB Day 1,874, 15:46

BRAVO DJEM...pernime knaqsi mu njoft me gjith kta njerz tmir.....qe e dojn venin e vet..SHQIPNIN!!

RajuB
RajuB Day 1,874, 15:47

+1 the gunners!

Alb Assassin
Alb Assassin Day 1,874, 15:48

o7 hahhaha

Portofoli Humbur
Portofoli Humbur Day 1,874, 15:53

Ishte kenaqesi mu taku me juve t'gjithve o>

iPanchO
iPanchO Day 1,874, 16:02

Jemi knaq valla o>,sa per informim Dejzi nuk eshte e pranishme ne foto!

KOSOVA Batoa
KOSOVA Batoa Day 1,874, 16:04

Knasqia ishte reciproke 😛

Pula Me Cizme
Pula Me Cizme Day 1,874, 16:13

v & s ta rrasa e sdi cka me than mir birrat po mezja paska mungu..

erodial
erodial Day 1,874, 16:16

respekte cuna e keshtu ju pafshim gjithmone o7

Immigrati
Immigrati Day 1,874, 16:19

Me plasi kari qe jeni kenaqur. Hajahahaha

AL KiLLER
AL KiLLER Day 1,874, 16:21

Immigrati kujdes fjalorin !!

Mr.Klopp
Mr.Klopp Day 1,874, 16:24

Me erdhen mysafire prej Tiranie pa prite, e s'mujta me u bashkangjite. Tjetren duhemi me e ba kur te bahem God of War (se shpejti), se na duhet nji arsye. 🙂

Labern
Labern Day 1,874, 16:25

A bre djem qysh u kon kjo nate gjithcka perfekte

AL KiLLER
AL KiLLER Day 1,874, 16:27

iiiikkkk more flliqtan ja nise ti .... Je met ti me na tregu kush po e shkatrron Popullin

ikk se se ki venin ktu sje i kti niveli .. ski nevoj me komentu hiq ktu BAJUUU

Arlind
Arlind Day 1,874, 16:27

kushtrim a ka hale foto bre burre,edhe do qaty nuk i njifsha ,t'vjeter kush ken ata...

AL KiLLER
AL KiLLER Day 1,874, 16:33

Moree ikkk fol najku tjeter per qeveri tiiii , ktu jem veq shoqni
Hajt tash eccc atjeee

MDejzi
MDejzi Day 1,874, 16:37

Kisha desht me e falenderue Llapjanin per zemergjeresine e tij,i cili i mbuloj te gjitha shpenzimet e takimit.

AL KiLLER
AL KiLLER Day 1,874, 16:56

Foto me emra prej takimit te par

http://imageshack.us/scaled/landing/834/img20121104wa0015.jpg

ShkupiRepublic
ShkupiRepublic Day 1,874, 17:23

boll po xhelozoj pse nuk jam kan edhe une qaty 😃 hahah

Arusha e larme
Arusha e larme Day 1,874, 17:23

Foto e fundit cppira aj me flok sigurt

Portofoli Humbur
Portofoli Humbur Day 1,874, 17:31

po po cpirra osht

Arusha e larme
Arusha e larme Day 1,874, 17:35

Pancho krejt jon me flok ahahaha 😛 nejse aj me flokt e gjata

erodial
erodial Day 1,874, 17:50

kush e gje Dejzii i jap 1000 tanke hhahahahhahaah

a le si ander
a le si ander Day 1,875, 23:13

nuk ka emra se ka pas edhe agjent sekret, kurku sme shihet ftyra mire
@erodial nismi tankset ta gjej doren e dejzit !!!
knaqsia u kon e jemja, ju dua shum djem e qika

rronirroni
rronirroni Day 1,875, 00:03

hahahahhahh ku ja pa bre a le si ander

AM14
AM14 Day 1,875, 01:32

Edhe pse per her te pare jom taku me juve, mu ka dok se ju njoh me vjet, organizim perfekt. o7

Krye Qendra
Krye Qendra Day 1,875, 01:53

shume mire, jeni knaq valla 😃

pejakosova11
pejakosova11 Day 1,875, 02:07

bravo burra po shume tekshit mbledh per dy dit organizim, po heres tjeter ni jav para mu organizu munem me ardh edhe ma shum. qa folt a ka noj raport.

maxXxy666
maxXxy666 Day 1,875, 04:15

brravo djema

a le si ander
a le si ander Day 1,875, 04:33

agjenti sekret kurku ftyra perballe
@erodial nismi tenkat mo, barem gjysen

CPIRRAZ
CPIRRAZ Day 1,875, 04:35

Info shtes :

1. CPIRRA S'OSHT DEJZI
2. CPIRRA S'OSHT DEJZI
3. CPIRRA S'OSHT DEJZI

....

98. CPIRRA S'OSHT DEJZI
99. CPIRRA S'OSHT DEJZI
100. CPIRRA S'OSHT DEJZI

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.