Ambient on/off

Join the new world

 

[ST] Apie rinkimus....

Day 1,649, 12:55 Published in Lithuania Lithuania by Pacukass


Sveiki, su jumis vėl aš, Pacukas ir kaip jau tapo įprasta pateikiu jums praėjusių seimo rinkimų statistiką, pagal kai kuriuos prašymus patobulinau straipsnį ir štai kas gavosi:

Pirmame "pyrage" matome kaip regionais pasiskirstė visos eLietuvos balsuotojai, kitaip sakant kiek kas balsavo atitinkamame regione. Iš viso buvo 684 balsai, daugiausiai Highlande bei Dainavoje, o mažiausiai Baltarusijos Gardino regione.

★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★
★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★Antrajame pyrage matome kiek partijos surinko balsų. Čia lyderė LNP, tuo tarpu mažiausiai balsų turi LMS, kurią aplenkė net pagal narių skaičių mažesnė VS.

★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★
★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★Trečioje diagramoje matome didžiausia, vidutinį ir mažiausią balsų skaičių, kurį gavo į seimą pateke penkių partijų nariai. Daugiausiai balsų gavo LNP partijos narys, šį partija turi ir didžiausią balsų vidurkį vienam patekusiam bei didžiausią minimumą, iš to galima spręsti kad balsai pasiskirstė gan neefektyviai, bet kadangi balsų buvo daug tai yra balansas. Na o tobulai dirba LLS ir VS partijų rinkimų koordinatoriai, kurie prastumia kiekvieną narį su kuo įmanoma mažiau balsų.

★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★
★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★Ketvirtoje diagramoje matome Kandidatų, patekusių ir nepatekusių žmonių skaičių. Jau eilinį kartą lyderiauja LLS kuri seime turės 10 žmonių. Mažiausiai žmonių seime šį mėnesį turės LMS- tik penkis. Na o geriausią prastūmimo koeficientą turi ganėtinai nauja ir tik pradedanti įsivažiuoti VS partija.

★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★
★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★Penktoje diagramoje matome kiek partija panaudojo- atidavė už patekusius, ir kiek prarado- atidavė už nepatekusius balsų. Žiūrint tik į balsų ir panaudotų balsų santykį tai geriausiai pasirodė VS, bet jei atsižvelgti dar ir į kandidatų bei patekusių žmonių skaičių, LLS vis dar geriausia.

★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★
★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★


Šeštoje diagramoje (kuri yra nauja) matome kiek kandidatų ir kiek patekusių žmonių priklauso atitinkamiems MU.Padėka ir prašymas: Norėčiau išskirtinai padėkoti piliečiui cdariuks, kuris automatizavo kai kurios informacijos surinkimą, ir sutaupė man labai daug laiko. Bet jei gerai mokate dirbti su google docs ar su xpath, būsiu dėkingas jei sutiksite man padėti. 🙂

P.S. Jei esate skaite ankstesnes mano analizes tai pastebėjote kad šį kartą padariau tikrai daug naujo. Jei turite dar pasiūlymų, rašykit MAN Į PM arba komentaruose. Patiko straipsnis? VOTE. Na o jei norite daugiau mano straipsnių (esu tikras kad nenorite 😃), spauskite Subscribe. 🙂
Iki kitų kartų mano mielieji...
Myliu, Duodu Bučkį ir Davai!!!
PACUKAS (ir BPI!!!) valdo!!!

 

Comments

auris0
auris0 Day 1,649, 13:01

Pirmas! Puiki statisitika, V+S!

iPSiArt
iPSiArt Day 1,649, 13:08

Hardly voted

Lari0x
Lari0x Day 1,649, 13:08

Vote!

Shmuel97
Shmuel97 Day 1,649, 13:12

verslo sajunga isivaziuoja tikrai 😉

xSteviex
xSteviex Day 1,649, 13:13

Shmuel97
Shmuel97 Day 1,649, 13:15

pastebejimas del MU. is Z-vilku du pateko. malfame bei atsibodo tai tikrai

iJokimas
iJokimas Day 1,649, 14:14

Vote!

D..C
D..C Day 1,649, 14:25

Voted

beruus
beruus Day 1,649, 14:36

Voted

Migasss
Migasss Day 1,649, 15:35

Didelis vote. Nuostabus straipsnis, kuris leidžia partijų pirmininkams panagrinėti klaidas ir geriaus pasiruošti kietiems rinkimams. Ačiū

Lurk
Lurk Day 1,649, 15:39

LEO \o/

neriustLT
neriustLT Day 1,649, 23:29

v+s

Asirgitawe
Asirgitawe Day 1,649, 23:56

Voted

Pacukass
Pacukass Day 1,650, 01:21

Ačiū už teigiamus komentarus, jei pavyks tokį straipsnį išleisti ir kitą mėnesį, įdomybių bus dar daugiau. Bet jai turite kritikos, pasiūlymų ar pageidavimu rašykite, visgi tobulėti reikia atsižvelgiant į skaitytojo norus. : ]

TheUnit Neziniukas
TheUnit Neziniukas Day 1,650, 03:00

"Na o geriausią prastūmimo koeficientą turi ganėtinai nauja ir tik pradedanti įsivažiuoti VS partija." Šiaip LMS geriausias koeficientas ketvirtoje diagramoje.

Pacukass
Pacukass Day 1,650, 03:39

Bet VS turi daugiau kandidatų ir daugiau patekusių, kaip nors kitame straipsnyje paaiškinsiu ką pagal mane reiškia prastumimo koeficientas. 🙂

Kolukio Princas
Kolukio Princas Day 1,651, 00:48

V+S= Verslo Sąjunga
Kviečiu jungtis visus konstruktyvius ir aktyvius ePiliečius 😉

Mantas Stan
Mantas Stan Day 1,651, 01:03

Voted. Aš tai balsuoju už pažįstamus vardus, nežinau kiek tokių kaip aš, bet jeigu tokių yra, tai šviežiems kandidatams patarčiau iš pradžių labiau reikštis spaudoje ir kituose kanaluose, po to lengvesnis kelias į seimą.

Krienas
Krienas Day 1,651, 02:56

Liux. Tik akis žiauriai bado viena pasikartojanti beveik visur klaida. Sąlyginis "Jei" turi būti rašomas su E, o ne A. Pvz.: "JEi būtų grybų". A naudoji tuo atveju, jei kalbi, pvz., apie mergaitę: "Įteikiau jAi gėlių".

MindeSuminde
MindeSuminde Day 1,651, 10:49

v+s liuks.Lauksiu nauju.

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.