Ambient on/off

Join the new world

 

[Sąjūdis]Informacija apie Sąjūdžio veiklą

Day 2,197, 11:25 Published in Lithuania Lithuania by Etmonas Radvilas
Neseniai atsikūrusi partija auga kaip ant mielių. Prie partijos vos ne kasdien prisijungia po vieną naujoką, o per mėnesį partijos narių skaičius išaugo nuo 9 iki 23 narių. Sąjūdis jau turi ir savo partijos valdybą kurią sudaro gan jauni veidai, bet jau spėję pasireikšti Lietuvoje.


Sąjūdis išsikėlė sau tikslus, tokius kaip: patekti tarp top5 partijų, sukurti koaliciją su viena iš top5 partijų, siekti didžiausios valdžios Lietuvoje ir imtis pertvarkyti tik blogai veikiančias sistemas. Sąjūdžio pagrindinis siekis yra tapti pilnaverte ir stipria partija, kurios šūkis- "Pilietis Tauta Valstybė"- visada būtų ir išliktų, net ir pasiekus savo tikslus.

Partija užmezgė gerus ryšius su pora LLS narių ir su LMS partija. Sąjūdis, reikšdamas draugišką valią, rems EmuSV Prezidento rinkimuose.
Sąjūdis su LMS partija sieks bendradarbiauti ir kurti bendrą veiklą.

Tiek kol kas tų naujienų iš Sąjūdžio.

 

Comments

WolverineBY
WolverineBY Day 2,197, 11:29

V!

Doctor Antirus
Doctor Antirus Day 2,197, 11:31

vote!

Geralt z Ryvii
Geralt z Ryvii Day 2,197, 11:34

V

Lorenzo Anello
Lorenzo Anello Day 2,197, 12:04

Bl partijos pavadinimas tai baisiai originalus

Shmuel97
Shmuel97 Day 2,199, 09:44

plius paveiksliukas achuenas 😃 varom i suvaziavima gal? 😃

LS HQ
LS HQ Day 2,197, 14:10

v

Adolf.H
Adolf.H Day 2,197, 16:07

Zero, zero, one, one, zero, zero, zero, one, zero, zero, one, zero, zero, one, one, one, one, zero, one, zero, zero, zero, zero, one, one, zero, one, one, zero, one, one, one, zero, zero, one, one.

Nerolat Day 2,198, 09:33

Comment deleted

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.