Ambient on/off

Join the new world

 

Із циклу "Моя перша стаття"

Day 1,900, 10:08 Published in Ukraine China by ZinkoZinko


Доброго дня вам, шановні співгромадяни!

Це моя перша стаття, тому прошу не судити мене суворо. У гру я прийшов всередині липня. Роздивившись мапу, я побачив, що Україна має усі корінні регіони (відразу скажу, що за півроку я бачив Україну зі всіма регіонами ще 2 рази). Більше того, ми атакували Словаччину. Спочатку я й подумав, що ми справді досить сильна країна, однак вже наступного дня, зрозумів, що це не так. Словаки відбили нашу атаку, захопили спочатку один регіон, потім другий. На щастя, ми ту війну досить швидко закрили.

Однак недовгим було щастя. Товаришу імамрадику захотілося показати, що в нього є яйця і він пішов Москву палити. Пригадую ті дні - тоді усі без виключення громадяни забули свою партійну приналежність та політичну спрямованість - ми всі дійсно хотіли цієї війни. Скажу відверто, хоч я з самого початку перебував у лавах НПУ, однак підтримав рішення імамрадика і був готовий взяти багнет та йти на Москву. Я тоді був повний нуб в механіці. На жаль, тогочасний президент такий же нуб, як і я. Завдяки тому, що він без попередження та координації з союзниками атакував Росію, у нас злетіли МПП. Таким чином ми залишились сам на сам із ворогом. Потім були Болгарія та Угорщина, яка оселилась тут аж до сьогодні. Після такої ганебної поразки все ж нам вдалось ненадовго повернути більшість власних регіонів та ще й випиляти Молдову.

В моєму серці знову зажевріла надія на сильну, квітучу еБатьківщину. Але потім конгрес проголосував за імпічмент Стіві і до влади вдруге прийшов імамрадик (не розумію, як люди можуть голосувати за людину, яка робить все, аби у нас Україна не була незалежною. В мене склалось таке враження, що це якийсь іноземний шпигун, який робить провокації проти України).
Після того, як угорці захопили наші землі, я остаточно розчарувався у цій грі, владі та пішов у туклік. Знаю лише, що конгрес ми мали всього один раз.
Повернутися у гру я вирішив 3 тижні тому, коли зрозумів, що теперішня влада веде себе пасивно, у зовнішній політиці нічого не робить, у внутрішній також. Мені, як молодому бійцю, який немає власних заводів (крім однієї хлібопекарні) досить важко вижити на заробітну платню в 10 грн. Вважаю, що Міністерство Демографії мало б звертати увагу на молоде покоління, адже ми - ваше майбутнє. Якби не партія, то я не знаю, як би я взагалі вижив.

Чесно кажучи, я довгий час не знав, для чого потрібна партія. Ну я розумію МЮ - там можна отримати пайок, отримати наказ на удар, за виконання ДО отримуєш базуку та батончик. Роль партії в житті громадянина я вважав незначною. Однак моя думка змінилась після того, як мене додали в партійний чат. Я зрозумів, що тут дуже весело. В чаті старші гравці (а іноді й самі новачки) допомагають новачкам і не лише їжею чи танками, але в першу чергу порадами. Якби не партійці, то я б набагато довше розбирався з цією грою.
Щодо інших партій, то я не знаю, бо був лише в НПУ. Тому критикувати нікого не буду, але я точно знаю, що в НПУ класно. Тут зібралась весела команда, у нас є гарні дівчата, щодня проводяться конкурси, де можна виграти танки. Також щотижня відбувається роздача усім партійцям бонусів у вигляді булок на 1000хп або 10ку6 танків.

Ось і все на сьогодні.
Дякую вам за увагу.


P.S. Вибачте за політичну складову (не міг втриматись, просто реально наболіло і хочу щось змінити в цій країні - і в першу чергу владу).


 

Comments

Vendetta23
Vendetta23 Day 1,900, 10:12

Vote

Lindsey Stirling
Lindsey Stirling Day 1,900, 10:17

В НГ і чат веселіший, і дівчата кращі)
Воте.

Vendetta23
Vendetta23 Day 1,900, 10:28

ок ботів дівчатами називати .. зовсім хлопці здуріли)

ZinkoZinko
ZinkoZinko Day 1,900, 10:30

У нас дівчата справжні, не боти. Приходь, то побачиш

Vendetta23
Vendetta23 Day 1,900, 10:43

я до мерко)

Mr.Terminus
Mr.Terminus Day 1,900, 10:53

не слухайте того троля мерко 1день в нг

T-TR
T-TR Day 1,900, 11:13

"тоді усі без виключення громадяни забули свою партійну приналежність та політичну спрямованість - ми всі дійсно хотіли цієї війни."

За всех не надо говорить, твоё окружение это не "все без исключения". Про остальное промолчу как просишь. Повеселил, и на том спасибо.

Valz
Valz Day 1,900, 11:49

Пригадую ті дні - тоді усі без виключення громадяни забули свою партійну приналежність та політичну спрямованість - ми всі дійсно хотіли цієї війни. ///looool

Burkotun
Burkotun Day 1,900, 12:50

щодо Імама - надто упереджено. хоча й цілком очікувано.

volodymyr kolisnyak
volodymyr kolisnyak Day 1,900, 13:21

Vote

carpet15
carpet15 Day 1,900, 13:29

Вотед за статтю.
А за піар НПУ особисто від мене ще й плюшки отримаєш))

CerezaR.
CerezaR. Day 1,900, 13:29

вот. То ти так не відкрито запрошуєш в НПУ?

Bojan Figaro
Bojan Figaro Day 1,900, 13:33

воте!

я б зараз шось сказав за кумуністів...но утримаюся))

DrAntirus
DrAntirus Day 1,900, 14:07

воте!

Ostappikk
Ostappikk Day 1,900, 22:01

і все ж таки партії не мають значення в грі для самої гри.

Franz Augsberger
Franz Augsberger Day 1,902, 00:48

давай пруфи про дівчат. але скоріш за все - нпушний балабол.

carpet15
carpet15 Day 1,902, 14:55

давай пруфи про дівчат. але скоріш за все - нпушний балабол.
_______________
isym, запрошую тебе до нас в гості у чат. У нас дівчата гарні, Може собі знайдеш там кохання, дивись і подобрієш)

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.