Ambient on/off

Join the new world

 

[PWL] Po wyborach kongresowych | Fundacja PWL

Day 1,930, 10:57 Published in Poland Poland by kawa_89

W dzisiejszym wydaniu podsumujemy wybory kongresowe i powiemy parę słów o zmianach w Fundacji Partii Wolnych Ludzi.Kilka dni temu zakończyły się wybory do Kongresu. Z tej okazji chcieliśmy serdecznie podziękować za wasze głosy! Dziękujemy Wam, nasi drodzy wyborcy. Nieważne czy jesteście członkami naszej partii, czy też nie. Bez was to wszystko nie byłoby możliwe.

W tym miesiącu będziemy mieli już nie 7, ale 8 kongresmenów.Zdobyliśmy 498 głosów co stanowi 17.56% wszystkich oddanych głosów! Jest to o 64 głosy i 3.34 punkty procentowe więcej niż miesiąc temu.A oto lista naszych Kongresmenów:

pulkownik von Wallenstein (Albrecht)


Storki


Giereo (Szym3k)


Laciek


Leo Vince


suncaroll


muchael


xenophob


Chcielibyśmy też poinformować, iż Albrecht (pulkownik von Wallenstein) po raz drugi z rzędu został wybrany Marszałkiem Kongresu, czego mu serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej kadencji!Na początek krótka informacja odnośnie zmiany funkcjonowania Fundacji, a potem trochę liczb i faktów o niej.

Od kilku dni Fundacja Partii Wolnych Ludzi funkcjonuje na nowych zasadach. Zmniejszyliśmy liczbę wydawanych fantów dla członków PWL z 3 tanków Q7 i 250 chlebków Q2 (1000 HP) do 1 tanka i 200 chlebków Q2 (800 HP). Ilość wydawanej pomocy dla osób spoza partii nie uległa zmianie.

Było to niezbędne w związku z koniecznością zmniejszenia wydatków oraz wyrównania pomocy udzielanej graczom z partii oraz tym, którzy do nas nie dołączyli.

Jeśli chciałbyś wspomóc rozwój Fundacji, a tym samym udzielić wsparcia młodym graczom zachęcamy do zostania jej sponsorem. W sprawie wszelkiej pomocy piszcie do kawa_89.

Fundacja funkcjonuje od listopada zeszłego roku. Przez ten czas uległa kilku zmianom. Niedawno dodaliśmy opcję wyboru co osoba składająca podanie chciałaby otrzymać, gdyż czasem dostawaliśmy wiadomości, że osoba ta potrzebuje tylko chlebków/broni i lepiej, abyśmy przeznaczyli resztę na bardziej potrzebujących. Cieszy nas ta postawa, która ukształtowała się wśród młodych, korzystających z fundacji i oby takich osób wciąż przybywało.

Na dzień dzisiejszy osób stale korzystających z Fundacji jest około 45, lecz co jakiś czas pojawiają się jednorazowo nowe nicki. Statystki z poprzedniego miesiąca (luty 2013) znajdują się na wykresie poniżej:Jak widzimy średnia podań wynosi właśnie około 45 dziennie. W dniach, kiedy było dużo zbiórek, pojawiały się właśnie wspomniane wcześniej osoby, które w przeciętny dzień nie potrzebowały dodatkowe wsparcia.

Następny wykres to podsumowanie liczby podań w miesiącu lutym z podziałem na osoby należące do partii oraz te, które nie należą do PWL.1431 podań to ponad 3000 tanków oraz 265600 chlebków Q2 (co daje zawrotną liczbę ponad 1 miliona HP) wydanych tylko w lutym.


Pragniemy zachęcić wszystkich z 1 i 2 dywizji (a więc do 29. levelu włącznie) do uczestnictwa w naszym projekcie: Fundacji Partii Wolnych Ludzi!

Nasza Fundacja chciałaby zadbać o rozwój najmłodszych pokoleń członków PWL i ludzi spoza partii, wprowadzić ich w świat polityki, także zwiększyć potencjał militarny 1. i 2. dywizji. Najlepszy rozwój następuje poprzez częste walki. Jednak aby bić potrzeba dobrej broni oraz chleba.

Dlatego wszyscy członkowie Partii Wolnych Ludzi, którzy są w 1. i 2. dywizji (do 29. lvl włącznie) raz dziennie dostają po wypełnieniu formularza 1 tank Q7 oraz 200 chlebków Q2 (800 HP). Osoby, które nie należą do Partii Wolnych Ludzi również mogą składać podanie, lecz dostaną tylko 100 chlebków Q2 (400 HP).

Aby zostać beneficjentem Fundacji Partii Wolnych Ludzi należy:
1) Wypełnić F O R M U L A R Z (można to zrobić raz dziennie);
2) Być członkiem Partii Wolnych Ludzi;*
3) Mieć maksymalnie 29 level.

*Spełniając ten warunek dostaniesz 1 tank Q7 oraz 200 chlebków Q2!

Serdecznie zachęcamy do korzystania z dobrodziejstw naszego projektu!Departament Prasowy PWL
Albrecht, Storki i dyrcioSpodobało się? Daj vote!
Chcesz przeczytać kolejne wydanie? Daj subscribe!
Chciałbyś dołączyć do Partii Wolnych Ludzi? - Kliknij już dziś!
Zajrzyj także na nasze forum: http://www.pwl.fora.pl/
 

Comments

kawa_89
kawa_89 Day 1,930, 10:57

Hail PWL \o/

Szym3k o7
Szym3k o7 Day 1,930, 11:58

Hail PWL \o/

SpikusPL
SpikusPL Day 1,930, 12:54

Hail PWL \o/

MaestroWalt
MaestroWalt Day 1,930, 13:27

Dzięki !!!

Mr QRCZEBLADE
Mr QRCZEBLADE Day 1,930, 13:32

dobra robota, kawa_89

miszgames
miszgames Day 1,930, 14:06

V i S,wcześniej zapomniałem 😉

Storki
Storki Day 1,930, 14:32

HAIL PWL
Tekst tez umiem bez screenów żeby nie było macie dowód

NAVODE
NAVODE Day 1,932, 05:04

HAIL PWL

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.