Ambient on/off

Join the new world

 

[PWL] Nasi ludzie w Kongresie

Day 2,108, 06:43 Published in Poland Poland by konrado333


Witamy w kolejnym wydaniu gazety PWL!

Po wyborach Kongresowych wypada zaprezentować osoby, które reprezentują Partie Wolnych Ludzi oraz cala społeczność, która nas wybrała. Dzisiaj zrobimy to w nietypowy dotąd sposób, a przyczyni się do tego Ingo Wilmes, jeden z naszych kongresmenów.
Lista kongresmenów z ramienia partii PWL:


bikisbig startujący z numerem 2 wierny członek Partii. Jego życie nie było usłane różami. Nie raz wypadał ze śliskiego kocyka prosto na schody.. do piwnicy. Swoja polityczna karierę zaczął od obrony krzyża przed pałacem prezydenckim. Jego pielgrzymki pod Wawel są dla Partii uciążliwe i kosztowne ale chłopak jest aktywny i dlatego wspieramy go jak tylko możemy...

konrado333 prezes PWL. Jego przywódcze zdolności objawiły się w przedszkolu, kiedy to zorganizował przewrót aby odwołać swoja przedszkolankę. Jego lojalność wobec Partii jest niezaprzeczalna. Swojemu dziecku dal na drugie imię PeWuLenia i wychowuje je w myśl polityki naszej partii.

Big Tiny n00b dla wielu osób jego pseudonim jest zagadka. Według pewnej grupy badającej ta sprawę, gdy tylko rozwiniemy ten skrót i weźmiemy pod uwagę długość i szerokość geograficzna oraz tajemnicze dwa zera dojdziemy do interesującego wniosku, ze odnajdziemy dzięki temu siedzibę Illuminatow, którzy go sponsorują. Warto wspomnieć, ze w nowym gabinecie kongresmena wszędzie znajdziemy piramidy... czy to przypadek?

Dean Blackento beznadziejny przypadek nieszczęśliwej miłości, która potrafi posunąć człowieka w politykę. Dean Blacken (kiedyś Black D*ck) zakochał się w pewnej kobiecie w Rabce Zdroju. Niestety miłość ta była platoniczna, a pieszczoty kończyły się na komplementach. Tak oto załamując się beznadziejnym stanem oraz niespełnieniem swego celu życiowego, skierował się ku naszej Partii.

SpikusPL znany z nietypowych zainteresowań. W domu posiada archiwum ze zdjęciami swojego stolca z ostatnich 5 lat. Zbiera także naklejki na Telewizor znane z akcji "przygarnij Kropka". Do jego dziwnych fetyszy możemy dodać kolekcje płyt operowych z grupa "Homoseksualnych Śpiewaków Więziennych". Jako kongresmen już zaczął zbierać karty do glosowania z ostatnich wyborów

Leo Vince człowiek bez którego czterej pancerni by nie powstali. Zagrał brawurowa role gąsienicy czołgowej w całym cyklu. Do jego aktorskich sukcesów możemy dodać świetna role brody "Siary" z Killera oraz skrzynki na listy z dnia Świra. Gdy zostawił aktorstwo jego serce zaczęło bić dla PWL i jego wierność została nagrodzona.

A na koniec Ingo Wilmes . Aby nie rozdrabniać się nad moją historią zaproszę do zapoznania sie z nią w serii "Powrotu z Zaświatów".
Zapraszamy każdego do korzystania z ofrerty Fundacji Partii Wolnych Ludzi.

Aby otrzymać chlebki, powinieneś:

1) Wypełnić formularz (można to zrobić tylko RAZ dziennie od 0:00-23:59 czasu POLSKIEGO);
2) Mieć maksymalnie 29 level

LINK DO FORMULARZA: http://tinyurl.com/PWLfundacja

Zapraszamy wszystkich do wstąpienia w szeregi Partii Wolnych Ludzi. Może to właśnie Ty dostaniesz okazję, aby wystartować w wyborach do Kongresu. Zapraszamy każdego, zarówno ludzi młodych, oraz bardziej doświadzczonych.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego kanału w sieci QuakeNet: #pwl
Link do naszego forum: pwl.phorum.pl

W tym wydaniu to wszystko, zapraszamy już niedługo! o/

Pozdrawia ekipa Partii Wolnych Ludzi o/
 

Comments

konrado333
konrado333 Day 2,108, 06:44

Witam i pozdrawiam o/

KapiRadom
KapiRadom Day 2,108, 06:45

drugi.

Sarandir
Sarandir Day 2,108, 06:46

Trzeci?

Ingo Wilmes
Ingo Wilmes Day 2,108, 06:56

Jestem ciekaw reakcji naszych kongresmenow...

Big Tiny n00b
Big Tiny n00b Day 2,108, 07:28

Niczego napisanego o mnie nie potwierdzam, ale też niczemu nie zaprzeczam. o/

Kaczyk
Kaczyk Day 2,108, 08:00

hahaha Leo Gąsiennicą xD Padłem

Arbooz
Arbooz Day 2,108, 08:49

hehe

Leosio
Leosio Day 2,108, 09:04

Ssij :c

bikisbig
bikisbig Day 2,108, 09:11

byłem też na brzozie i słyszałem strzały
🙂

Szym3k o7
Szym3k o7 Day 2,108, 11:25

vout

Dean Blacken
Dean Blacken Day 2,108, 15:14

;_;

hubertuses
hubertuses Day 2,108, 15:36

Smieszne opisy hehe

MaestroWalt
MaestroWalt Day 2,108, 16:50

Z gąsienicą Ci się udało 🙂

MarioNx
MarioNx Day 2,109, 06:28

😃
V

KapiRadom
KapiRadom Day 2,109, 07:06

hahah vote o/

dyrcio
dyrcio Day 2,110, 00:08

yyyyyyy tak.

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.