[President] Odmena za turnaj a dalsi novinky

Day 2,423, 11:54 Published in Czech Republic Czech Republic by Bootcha


Drazí občané,

sice jsem v úřadu teprve pár dní, přesto pro vás mám pár novinek. Nejprve novinky z našeho ministerstva zahraničí. Musím toto ministerstvo pochválit, protože funguje na jedničku. Podařilo se nám kontaktovat Srbsko a nyní čeká na schválení MPP s touto světovou velmocí (zákon u nás a u Srbů). Jednání s dalšími spojenci právě probíhají.

Ještě bych chtěl na začátek doporučit jednu věc. V mém minulém článku najdete složení současné vlády, pokud jste tak ještě neučinili, přidejte si prosím všechny členy mezi přítele. Budete tak vždycky v obraze.Hlavním důvodem, proč ale píši tento článek je proto, že se s vámi chci podělit senzační výsledek naší republiky v probíhajícím turnaji. Jsme prozatím na báječném třetím místě!Určitě si mnoho z vás vzpomíná, že v minulém turnaji jsme dopadli jak sedláci u Chlumce s stěží jsme překonali 100 procentní hranici. V tomto okamžiku jsme již na 250 % a to ještě není zdaleka konec.

Protože výhrou není zdaleka jen gold, ale hraje se také o štít a popřípadě bonus do produkce, rozhodli jsme se většinu z výhry rozdat hráčům. Stát si ponechá gold za základní milník, tedy 200 goldů, které uloží do naší centrální banky. Všechno, co se vybere navíc, se rozdá hráčům.

Jelikož každý hráč přispívá k celkovému výsledku různým výkonem, nedostanou všichni stejný podíl z výhry. Odměna se počítá podle následujícího vzorce:

peníze = 100 + 2 * procenta získaná v turnaji + podíl na celkovém damage

Toto rozdělení jsme dlouze diskutovali a krátce vám přiblížím, proč jsme dospěli k tomuto vztahu. Každý, kdo se zapojil do turnaje, má garantovaný výstup 100 czk. Přidáním procent získaných v turnaji se snažíme motivovat i ty hráče, kteří mají například malou sílu, ale přesto z plných sil bojují. A nakonec podílem na celkovém damage chceme motivovat silné hráče, protože jsou to oni, kdo posouvají celkový ukazatel (a mají vyšší přidanou hodnotu při používání tanků).

Pokud se na to podíváme ještě očima statistika, tak
TOP11 lidí udělalo 97,38 % celkového damage a dostane 86,81 % z celkové odměny
zbytek tedy udělal pouze 2,62 % z celkového poškození a dostane 19,19 % z celkové odměny

Protože víme, že po turnaji by vám peníze už moc nepomohli v posouvání ukazatele, rozhodli jsme se na základě dnešních výsledků (okolo 1 hodiny odpoledne) poslat zálohu. Na celkové odměny se můžete podívat tady.

Pamatujte, že se prozatím jedná jenom o zálohu a na konci bude ještě jedno vyhodnocení. Může se stát, že někdo se nenajde v tabulce nebo mezitím udělal značný pokrok v poškození. To je způsobeno tím, že se data pro výpočet sbírala před asi 8 hodinami, ale nebojte, v závěrečném zúčtování na vás nezapomeneme.

Použijte peníze na nákup tanků a jídla, ať si můžeme na konci turnaje rozdělit ještě víc z odměny!