Ambient on/off

Join the new world

 

[PPP] Wybory kongresowe!

Day 2,012, 09:39 Published in Poland Poland by Magic
Witamy wszystkich czytelników PaPieru Politycznego - jedynej oficjalnej gazety Polskiej Partii Patriotycznej!

W dzisiejszym wydaniu PaPieru Politycznego:
- Parę słów o wyborach i kandydatach PPP
- Akademii PPP
- Fundacja PPP

Życzymy miłej lektury

W związku z nadchodzącymi wyborami kongresowymi, które będą miały miejsce już 25 Maja pragnę przedstawić Wam garść informacji na temat kandydatów naszej partii.
W naszej partii wybiera się osoby aktywne które działają w partii i rządzie, pomagają innym graczom oraz wspierają partie dobrą radą.

W tym miesiącu naszymi kandydatami będą:

1. Magic Hereos
Na pierwszym miejscu znalazła się osoba, która swym doświadczeniem i pełnionymi funkcjami budzi szacunek. Magic Hereos, bo o nim mowa, to były prezydent ePolski i eWielkiej Brytanii oraz aktualny Minister Imigracji ePolski oraz wielokrotny kongresmen.

2. Kijek93
Naszą dwójką w tym miesiącu został Kijek93. Jest to osoba o sporym doświadczeniu. Może on się pochwalić już siedmiokrotnym udziałem w działaniu kongresu, to były prezes PPP oraz aktualny vMEN, gdzie odpowiada miedzy innym na Turniej gier. Przez młodych graczy znany z prowadzenie Fundacji PPP.

3. WujekRemo
Z numerem trzy w tym miesiącu wystartuje były prezes PPP, który jako MK miał mały 9-cio dniowy urlop. Ale również przemawia za nim doświadczenie RR u Kherego i Marvina. To także czterokrotny kongresmen i członek zarządu jednej z bojówek

4. Zawa99
Kolejna osoba na liście to Zawa99 który w marcu zaliczył kongresowy debiut, jak widać sprawdza się skoro dostaje kolejne szanse w kongresie. Jest on również autorem większości partyjnych tekstów.
Podobnie jak Kijek przez młodych graczy jest kojarzony z Fundacją PPP.


5. Krzychur
Krzychur to człowiek który jest kongresowym betonem startuje do niego już po raz 13, czemu zawdzięcza swoje pewne miejsce w kolejnych wyborach. Jest to były dowódca Bluerose oraz wraz z Basowym prowadzi Fundacje Pomocy eDzieciom.

6. Stunter
Następną osobą jest Stunter. Pięciokrotny kongresman, zawsze z wysoką frekwencją. Od ponad roku dumny członek POGu. Nowym graczom jest zapewne znany z tego, że jest jednym z działaczy Fundacji PPP.

7. Terry Moore
Mam również przedstawić kolejną świeżą krew wspieraną przez PPP w ostatnich miesiącach. Terry Moore to uczestnik Akademii PPP który za swoją aktywność został nagrodzony miejscem na listach kongresowych. Mamy nadzieje, że również na scenie kongresowej będzie równie aktywny.

8. Kh3rs
Kolejnym kandydatem jest Kh3rs jest to gracz ogarnięty w temacie, który mocno interesuje się działaniami w polityce oraz w działaniach poszczególnych resortów. Po czasie stagnacji politycznej postanowił znów dać coś od siebie. Z list PPP startuje po długiej absencji na kongresowej scenie.


W tym miesiącu skład wystawiony do kongresu to gracze doświadczeni którzy już w kongresie działali i wiedzą jaka praca tam ich czeka. Jak i kolejny młody gracz który ma szanse zabłysnąć w świecie polityki eRepublik
Głosuj już dziś na PPP

Wejdź TU i oddaj swój głos na PPP
Chcesz zaistnieć w świecie polityki ePL? Chcesz poznać osoby podejmujące decyzje o losach naszego kraju? A moze po prostu chcesz zacząć się dobrze bawić w doborowym towarzystwie?

Jeśli zainteresowało Cię któreś z tych stwierdzeń pora przeczytać dalszą część tego artykułu i zmienić swój los.

Akademia PPP poszukuje młodych graczy którzy pod okiem doświadczonych kolegów będą zdobywać doświadczenie, wdrażać się w działanie partii oraz stawiać pierwsze kroki w polityce. To wszystko po to by znaleźć się na listach kongresowych i wpaść w wir ePolityki.

Zgłaszając się do akademii zostaje Ci przydzielony opiekun którego obowiązkiem jest udzielenie Ci niezbędnej pomocy i odpowiedz na wszystkie nurtujące Cie pytania. Poza tym będziemy organizować inne formy edukacji.Dla wszystkich członków Akademii PPP przewidujemy różne konkursy, a także dodatkowe wsparcie materialne.
Nie bój się, czekamy na Ciebie!

Nie czekaj, już dziś dołącz do Akademii PPP!! Wypełnij ten FORMULARZ !
Wejdź na nasz kanał IRC - #ppp.akademia w sieci Quakenet.Zachęcamy również do korzystania z pomocy oferowanej przez nasza fundacje.

Warunki, które musi spełniać grać by uzyskać pomoc to:
- Polskie obywatelstwo
- Lvl 27 lub niższy
- wypełnienie formularza

Gracz który spełni powyższe kryteria uzyska pomoc zgodną z obecnym regulaminem, pozwalające odnowić 400 punktów energii i 1 broń Q7 dla graczy do 24 poziomu oraz do wyboru broń (1xQ7) lub chleb (400HP) dla graczy pozostałych, dzięki czemu skuteczniej będziecie mogli walczyć zgodnie z rozkazami MON .

Fundacja to nie tylko pomoc materialna to również grupa ludzi którzy chętnie pomogą w pierwszych krokach w erepublik, jak i doradzą w różnych kwestiach związanych z grą.
Fundacja to też miejsce gdzie można poznać ludzi i wieczorem zagrać np. w koło fortuny.
Zapraszamy serdecznie na nasz kanał .

Zapraszamy także doświadczonych graczy do tego, aby wsparli nas darowiznami. Jeśli masz dużo zbędnych chlebów, możesz przekazać je na działalność Fundacji PPP poprzez donate na któreś z tych kont:Szczegółowe informacje na temat działania fundacji znajdują się w jej regulaminie .

Zapraszamy,
Ekipa Fundacji Polskiej Partii Patriotycznej:
Kijek93 , Stunter , DarkusPL (Chamstwo) , Zawa99
stażysta: Gregoric
Prezes: Magic Hereos
Viceprezes: Kijek93
Sztab Prasowy: Hqnn , WujekRemo
Sztab Spraw Wewnętrznych: Krzychur
Sztab ds. Fundacji PPP: Kijek93 , Stunter , DarkusPL , Zawa99 stażysta: Gregoric

- FORUM POLSKIEJ PARTII PATRIOTYCZNEJ
- KANAŁ IRC POLSKIEJ PARTII PATRIOTYCZNEJ
- REGULAMIN FUNDACJI
- FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
- KANAŁ IRC FUNDACJI
- PODRĘCZNIK MEN
- PODRĘCZNIK PA


Pozdrawiam,
 

Comments

Magic
Magic Day 2,012, 09:39

Zapraszam do głosowania! 🙂

Coehoorn
Coehoorn Day 2,012, 10:03

wszystko ok tylko z tą reklamą wujka to zaszalałeś : P

Ajek
Ajek Day 2,012, 09:41

Mix na PP!

Mixliarder
Mixliarder Day 2,012, 09:42

'osoba, która swym doświadczeniem'
XEROBOY

Sarrena
Sarrena Day 2,013, 01:36

A skąd wiesz, że Magic chciałbym mieć na sobie Mixa?

Zawa99
Zawa99 Day 2,012, 09:42

no skoro tak zachęcasz niech będzie 😛

Mixliarder
Mixliarder Day 2,012, 09:43

3 osoby z POGu, polecam PPP! o7
vote

tom6ek
tom6ek Day 2,012, 09:48

ty tam lepiej wracaj do Estonii

Mixliarder
Mixliarder Day 2,012, 10:06

przynosisz hanbe GROMowi takimi wypowiedziami!🙁.

Zawa99
Zawa99 Day 2,012, 10:12

to się popisałeś przecież Mix jest CP eEstonii 😃

Sztandar
Sztandar Day 2,012, 10:33

shaql: ale cóż, PWL jest nasze w takim razie. PPC też, bo Khers zostaje PP
PrismTank: jeszcze ND... 😉
PrismTank: i Sztandarowy

To ten sam Khers? :3

DeSMummy
DeSMummy Day 2,012, 11:51

Niestety nie 🙁

Mixliarder
Mixliarder Day 2,012, 12:00

SPISEK, SPISEK, SPISEK! PTO! AFERA! AAAAA WKWKWKWKWKWKWK FFS

Baks33
Baks33 Day 2,012, 10:42

Nie ma mie, nie ma vota 😉

DeJoT
DeJoT Day 2,012, 12:29

ilekroć czytam "HEREOS" mam beke.

Magic
Magic Day 2,012, 14:09

Jakoś mnie to nie dziwi panie Strasburger ; )

Ghanim
Ghanim Day 2,012, 12:55

"Na pierwszym miejscu znalazła się osoba, która swym doświadczeniem i pełnionymi funkcjami budzi szacunek."
LOL, jak to brzmi:D

staruszek
staruszek Day 2,012, 14:24

"Naszą dwójką w tym miesiącu został Kijek93. Jest to osoba o sporym doświadczeniu...." w przywracaniu przestepcow do zycia politycznego....

Kijek93
Kijek93 Day 2,012, 15:00

A z racji tego, że byłeś Niemieckim CP, to przysługuje Ci jakaś renta czy osoba tak doświadczona w roli prezydenta, bądź co bądź, ale naszego największego wroga ("bicie Niemca po kasku" itp.)? Zajmij się może czymś pożytecznym, a nie tylko flejmem pod każdym artem... bo z tego co widzę, to jesteś osobą, która musi "szczekać" pod każdym artem...

staruszek
staruszek Day 2,012, 15:03

Dobrze ze nie zaprzeczasz, a tobie powiem po raz n-ty, szkoda ze ten medalik CP mam z ePl a nie z eDE....

Kijek93
Kijek93 Day 2,012, 15:16

A co mam zaprzeczać? Temu, że chciałem skrócić karę Prismowi? Przecież to prawda. Oczywiście w tej durnej grze każdy panuje takie durne prawo, to nie niezawiły sąd decyduje o tym, kto jest przestępcą, a kto nie, tylko upolityczniony kongres. Każdy normalny sąd by nawet nie brało pod uwagę tego, żeby ukarać Prisma za jego czyn, prędzej by zeznawał jako świadek. W tej grze można zniszczyć każdego. Swoją drogą ciekawą rzeczą jest to, że w ePolsce stosuje się domniemanie winy, a nie niewinności, co jest swego rodzaju kuriozum! Poziom mojej odpowiedzi był taki sam, jak Twojego posta. Ja doskonale wiem, skąd masz ten medal CP i wiem jak było z tym, że byłeś CP Niemiec, tylko skoro Ty mnie atakujesz w taki sposób, to ja odpowiedziałem podobnie. Bo to jest takie coś głupiego, że każdy komuś coś może wypomnieć w tej grze, co jest idiotyzmem... staruszek, to wiadomo CP Niemiec, scyzoryck - ten co "kradł", Donalbein - to wiadomo, mulciarz i kupował głosy, Prism - ooo... to dopiero pospolity przestępca! jakim prawem nie powiedział o tym co tworzył Mix i shaql, ja znowu, "przywracam przestępców do życia politycznego" - ile w tym jest rzeczywiście prawdy. staruszku, zdajesz sobie sprawę z tego, że takie wypominanie jest dziecinne? Jeżeli uważasz, że nie, to masz: http://kongres.erepublik.com.pl/viewtopic.php?f=27&t=778 - "pobaw" się pod artem ND - w końcu to ich PP robił to, co ta znienawidzona przez Ciebie PPP robiła swego czasu.

staruszek
staruszek Day 2,012, 16:48

" Każdy normalny sąd by nawet nie brało pod uwagę tego," kpisz sobie czy naprawde sadzisz ze tak jest? Uwielbiam stwierdzenie "normalny sad" to za przeproszeniem istnieja sady "popie^%$%#ne"?

Wiedzial co sie dzieje? WIEDZIAL
Mogl zapobiec? - MOGL
Zrobil to? - NIE

Kijek93
Kijek93 Day 2,012, 17:04

Wyobraź sobie, że istnieją, np.: sądy w Korei Północnej, gdzie np.: skazano na śmierć osobę, która wprowadziła nieudaną reformę walutową... jak widzisz, istnieją! Pieprzenie, że ktoś jest pospolitym przestępcom dlatego, że nie zareagował jest idiotyczne. Tu jest taka sama wina, jak osoby, która nie udzieliła pierwszej pomocy...

staruszek
staruszek Day 2,013, 08:26

Czyli ... jest "wina" i wina... Temida sie w grobie przewraca...

Cavalekh
Cavalekh Day 2,012, 15:37

Pozdro, tyle powiem.

El Reto
El Reto Day 2,014, 05:50

Czymcie pyski i odwalcie się od kary Prisma.
On, podobnie jak jego koledzy, jest przestępcą. Za swe zbrodnie powinni odpowiadać przed sądem, i to bynajmniej nie przed takim złożonym z bandy przypadkowo wybranych kretynów, z jakiejś gry przeglądarkowej.

Legrezz2
Legrezz2 Day 2,013, 07:46

600 votów kupionych hahaha nie szkoda kasy?

WujekRemo
WujekRemo Day 2,013, 08:13

Kto bogatemu zabroni 😉

tomas004PGU
tomas004PGU Day 2,013, 13:44

"przemawia za nim doświadczenie RR u Kherego"

pozdro 😃

bukubukulakiluk
bukubukulakiluk Day 2,013, 15:14

oddałem głos na ND 🙁

Magic
Magic Day 2,014, 03:13

Twoja strata 😞

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.