Ambient on/off

Join the new world

 

[Penguin] І знову про конгрес

Day 2,079, 06:24 Published in Ukraine Ukraine by Zmenko

Вчора відбулося засідання Конгресу, на якому я мав честь бути присутнім. Як я вже й казав в коментарях до якоїсь статті, йшов я туди для того, щоб просто підтвердити для себе свою одну гіпотезу, що я успішно зробив.


Вихідні дані. Як відомо, 25-го липня відбулися чергові вибори до Конгресу еУкраїни. Згідно з результатами була сформована так звана “патріотична коаліція”, до складу якої увійшли представники партій НФ і НГ з сумарною кількістю голосів - 22. І ще й на додачу президентський голос - 23. Разом - це більшість голосів (56%), яка може приймати абсолютно всі закони, окрім імпічменту Президента та законів про оголошення НЕ.
Гіпотеза. Навіщо владі опозиція? Згідно з твердженнями самої влади, опозиція нічого не робить, тільки ололокає та промиває мізки новачкам. Часто можна почути від тих же представників влади, що “опозиція повинна бути конструктивною” - пропонувати владі ідеї, критикувати (але не сильно!) її дії, щоб спільними зусиллями вести нашу країну вперед. І знову ж таки, для чого владі опозиція? Якщо трішки подумати, відповідь на це питання є доволі очевидним.
Владі просто страшно 🙂 Вона боїться відповідальності за свої вчинки. Не вся влада, звісно, але все ж. З опозицією не так самотньо - на неї можна спхнути частину відповідальності за власні фейли та прорахунки, можна виставити їх ололоями і неробами, які нічого не роблять. Тобто, опозиція відіграє роль так званого “цапа-відбувайла” (рос. “козел отпущения”).
Підсумовуючи вище сказане, так звані “засідання Конгресу”, які проводить влада, є нічим іншим, як:
1. Абсолютно безкорисним бюрократичним процесом;
2. Засобом для “тролінга” опозиції (доволі дієвий, якщо слідкувати за історією еукраїнських конгресів).
Попередній аналіз. Ще задовго до мого потрапляння в конгрес я здогадувався про все це. Особливо, читаючи логи з засідань конгресу, які, чомусь, не дозволялося опубліковувати, оскільки вони можуть містити “державну таємницю”.
Мої припущення почали підтверджуватися в найперший день роботи конгресу, в день публікації результатів. Була заява МО Sviatovit про те, що держава повинна компенсувати 40 голд, витрачені на створення нового МЮ “Україна”. Справа навіть не в тому, що його можна було створити на базі старого за, як мінімум, вдвічі меншу ціну, і навіть не в попилах бюджету.
На першому засіданні обидві сторони показали себе з “кращої” сторони, думаю, двох статтей було достатньо, щоб це зрозуміти.
Друге засідання, яке відбулося вчора, мало б за задумом влади повністю повторити перше. Але сталося трішки інакше.
Експеримент. Загалом, до розгляду було виставлені чотири закони:
1) Закон про регламент Конгресу (кому цікаво - він тут);
2) Закон про підвищення податку на зброю.
3) Закон про створення комісії по видачі громадянств;
4) Закон про зниження мита на імпорт заліза.
На зауваження конгресмена, чи буде обговорення по законам, спікер відповів, що буде, однак стисле. Як показали подальші події, обговорення сяке-таке було лише по закону про регламент Конгресу, решта законів ставилися спікером на голосування без обговорення.
Взагалі, спікер цього зібрання Конгресу shveyk, мабуть, заслуговує детальнішої уваги. Чи не спеціально для нього було зроблено поправку в регламенті (пункт 3.4 - Дії, що заборонено виконувати конгресмену під час його повноважень):
1) нанесення пошкоджень в битвах, в яких приймає участь єУкраїна, на стороні супротивника, за умови, що дана дія не санкціонована наказом Міністерства Оборони, або інших посадових осіб Уряду України;
Щодо яких таких “інших посадових осіб Уряду України” йдеться - загадка, однак все стає зрозумілим, коли згадати заяву Президента, що Швейк бив за Росію за його наказом. Особливо повеселила ситуація, коли спікер оголошує про закінчення прийняття поправок до закону про регламент і через декілька хвилин сам вносить свою поправку)
До речі, про поправки. Опозиція вносила свої поправки до закону про регламент і, як це мало б бути при нормальному спікері, очікувала, що голосування відбудеться по кожній з них. Однак, напевно, наш спікер дуже кудись поспішав, оскільки вніс вибіркові зміни в закон про регламент і поставив його на голосування. Поправка від опозиції щодо спілкування на засіданнях виключно українською мовою була проігнорована так званою "патріотичною" коаліцією.
Завершилося засідання в найкращих традиціях кнопкодавів-калькуляторів: просто оголошувався закон і купка “+” та “-” під ним. Засідання протривало 1 годину.
Підсумки. Обговорення по 3 з 4 представлених законопроектів не було; був прийнятий закон про регламент Конгресу, голосування по закону про створення комісії з видачі громадянств було перенесено на наступне засідання.
Висновки. Дані засідання Конгресу не мають абсолютно ніякої користі. Навіть при наявності конструктивних пропозицій та доволі адекватної поведінки опозиційних конгресменів, засідання не принесло ЖОДНОЇ користі. Натомість, відсутність обговорення, деякі вороже налаштовані конгресмени з явно завищеною самооцінкою від наявності у них владних повноважень, некомпетентність та заангажованість в купі з непослідовністю спікера, порушення прийнятого регламенту, абсолютна тупість форми засідань (скайп-чат з 40 чоловік без флуду, ага) зробила з органу законодавчої влади еУкраїни національний розважальний заклад для дітей під назвою “цирк”.
Післямова. Якщо владі так потрібна опозиція та конструктив, нехай подумає над зміною формату співпраці - заходити в чат, щоб потикати плюсики за закони ви зможете і без нас. Як варіант виходу з ситуації - перенесення обговорення і голосування на форум, якщо вони, звісно, потрібні, в чому особисто я дуже сумніваюся.
 

Comments

Zmenko
Zmenko Day 2,079, 06:25

[Penguin] І знову про конгрес
http://www.erepublik.com/uk/article/-penguin-1-2298794/1/20

Viacheslav Ukr
Viacheslav Ukr Day 2,079, 06:25

вот

Imperious Lionet
Imperious Lionet Day 2,079, 06:26

все вірно
воте

Sir.Chiral Day 2,079, 06:27

Comment deleted

Sir.Chiral
Sir.Chiral Day 2,079, 06:28

v 8
s 186
o7

Slayer85
Slayer85 Day 2,079, 06:29

V

Pan Xenonchik
Pan Xenonchik Day 2,079, 06:29

В прошлом созыве вы только и делали, что тролили, выставляли на рассмотрение идиотские предложения, раздавали кому попало гражданства, выставляли законы в обход регламента чисто для пиара, а теперь удивляетесь, что с вами прекратили диалог?))

carpet15
carpet15 Day 2,079, 06:32

раздавали кому попало гражданства
________
Ти про Кривого?
ти, мабуть, забув, але паспорт йому видав саме представник вашого табору:
http://www.erepublik.com/uk/article/-quot-quot-1-2236011/1/20

Pan Xenonchik
Pan Xenonchik Day 2,079, 06:57

А по сути сказать нечего?)

carpet15
carpet15 Day 2,079, 07:04

хіба це не по суті? я вам показав ваш рівень неадекватності.

Valz
Valz Day 2,079, 06:53

Лол. А хто Імаму видав громадянство? Хто за це відповідати буде? Тим паче він зразу ж звалив до турків.

Dmitry Odinets
Dmitry Odinets Day 2,079, 07:48

Не, не сразу -- он еще в России гражданство просил.

Novojavorivsk
Novojavorivsk Day 2,079, 10:39

А він в Росії і отримав.

Zmenko
Zmenko Day 2,079, 07:01

Новий конгрес- нові люди. А взагалі, де ти побачив, що хтось дивується?

Pan Xenonchik
Pan Xenonchik Day 2,079, 07:04

Ну да, ты не удивляешься, ты просто ноешь)

Arctirus
Arctirus Day 2,079, 10:26

ксень, за столько лет можно было уже придумать какие то другие фразы кроме уже этих опостылевших. обогати репертуар.

Zmenko
Zmenko Day 2,079, 07:14

Щось я й ниття тут не побачив, я ж не жаліюся на те, що у вас більшість. Це факт, а факти, як відомо, річ вперта. Ця стаття - це якраз таки відповідь на ниття влади, що опозиція нічого не робить, тільки ололокає. Сама ж влада, як показано, або не вміє вести цей-самий діалог, або в неї відсутня потреба в ньому.

ERIK 14
ERIK 14 Day 2,079, 11:02

наприклад закон про оголошення «персоною нон ґрата» Басаєва?

carpet15
carpet15 Day 2,079, 06:29

а мене щиро дивує позиція провладних конгресменів щодо мови. Вони ж завжди б'ють себе в груди, що саме вони є істинними партіотами та націоналістами. Однак, розмовляти українською мовою не хочуть. Шановні "патріоти", будьте послідовними та поважайте українців. Перебуваючи на державній посаді, спілкуйтесь державною мовою!

Viacheslav Ukr
Viacheslav Ukr Day 2,079, 06:42

Бо далеко не всі з "патріотичного" табору її знають. Щирі патріоти)

krum6
krum6 Day 2,079, 06:57

карпет якби ти брехав менше я б тобі повірив але я знаю яке ти брехло))))

carpet15
carpet15 Day 2,079, 07:03

це ж не я автор статті)
хоча, мені все рівно чи віриш ти мені чи ні. я писав не для тебе цей комент, а для тверезомислячих людей

krum6
krum6 Day 2,079, 07:10

брешиш і навязуєш людям те чого насправді немає ти для тих хто здатен думати самостійно))? не думаю, ти сподіваєшся що твої тупі коменти і шаути будуть чяти ті хто не знає що ти брешеш)

Viacheslav Ukr
Viacheslav Ukr Day 2,079, 08:07

krum6, ну можеш не вірити нікому, це твоє право. Спитай тоді в того, кому віриш, як проігнорилася поправка про мову.

Jaroslav Kolesnik
Jaroslav Kolesnik Day 2,079, 08:10

Warrior of Fortune, горе-МінДем, принципово не розмовляв українською. krum6, до якого табору він належав?

Warrior Of Fortune
Warrior Of Fortune Day 2,079, 08:20

колесник вали в горы. тебя ждут козы. чудо ты козопасное)))
тебя имели в виду и дальше будут иметь в виду. что ты забыл на просторах украины? тут не место таким дуракам и предателям. в горы, в горы...
да, забыл добавить, что мне лично глубоко наплевать на мнение козопаса)))

ne1ester
ne1ester Day 2,079, 08:23

Ти сліпий і глухий? Російська - це прикіл для вівців)

Viacheslav Ukr
Viacheslav Ukr Day 2,079, 08:25

Warrior Of Fortune, хамити знов починаєш ти, замислися над цим.

Gold Dragon
Gold Dragon Day 2,079, 08:30

Крум, я особисто просив внести поправку щодо мови.. Але що тобі пояснювати - ти суб*єктивно дуже відносися до партій.. Тобі Сказали, що НФ/НГ патріоти-націоналісти і ти віриш, а там далеко не всі такі..

Jedi Ua
Jedi Ua Day 2,079, 10:09

Розділові знаки став , або просто мовчи, чи надто дурний, щоб вивчити це ?

Arctirus
Arctirus Day 2,079, 10:28

фрюша, ты снова показал сетя дурашкой. в очередной раз, и конечно же не последний )

Novojavorivsk
Novojavorivsk Day 2,079, 10:40

В КРУМА БАБАХНУЛО))))))

Novojavorivsk
Novojavorivsk Day 2,079, 10:41

І ні слова по темі.

Cruk Shino
Cruk Shino Day 2,079, 12:51

ніколи б раніше не подумав, але наразі, в питанні мови, повністю підтримаю Warrior Of Fortune

Warrior Of Fortune
Warrior Of Fortune Day 2,079, 13:14

как всегда вылезли убогие и обделенные...
обиженные властью, и т.д.

каждый для себя находит фан в разных вещах
некоторые ничего не могут кроме как писать комменты,
кто-то самоутверждается упреками в языке, самые обделенные только гадят)))
все стандартно...

HutsulUA
HutsulUA Day 2,079, 08:29

Мова - не являється ознакою патріотизму,тим паче не є ознакою носія етносу! Араб залишиться арабом,спілкуючись при цьому солов'їною )

Патріотизм - це поклик душі,щире служіння Вітчизні до останнього подиху! Та мені російськомовний патріот ближче, ніж рагулі та гопніки,що спілкуються на суржику і фєні!

Мова - засіб комунікації! Тобі це в школі не пояснили? Лоол))

Gold Dragon
Gold Dragon Day 2,079, 08:32

Ще один Колесніченко-Ківалов.. Ти щойно відповів тими словами, які вікористовує ПР на Донбасі щодо мовного закону..

HutsulUA
HutsulUA Day 2,079, 08:56

Пояснюю для особливо буйних в мовному питанні...

1.Носій мови - не означає патріот апріорі.
2.Мова - засіб комунікації етносу,ознака Державності!
3.Російськомовний патріот України краще,ніж рагуль/гопнік,що спілкуються спотвореним варіантом мови!

Що вам там на Донбасі підсовують не знаю,патріотизм у вас специфічний,регіональний. Відношення до України не має! Це щось типу,за шахту пасть парву,все!

carpet15
carpet15 Day 2,079, 08:57

http://prntscr.com/1iear1
тобі вони ближчі за самого себе (оскільки сам вживаєш, як висловився "фєню")? Іноді краще мовчати, ніж щось писати

HutsulUA
HutsulUA Day 2,079, 09:16

Карпе,я писати буду як мені заманеться,суржиком,сленгом,говіркою! Це моє право,мій фан в грі якщо хочеш)

Коли потрібно,завжди вживаю солов'їну,хоч її ніколи не чую в гуцульському оточенні! Там панує говірка,тобі б це не знати)

Жєдаю,ж биси ту набувавси,ґаздував і задужєв) Бис був затєтим,звізданутим леґінем,Мав файну маєрку і не мав дрантиві бисаги!
Перекласти?

ne1ester
ne1ester Day 2,079, 09:17

ЛОЛ

Arctirus
Arctirus Day 2,079, 10:29

гуцунь, хорошо начал юзать кормой. я сохранил на будущее, когда ты в очредной раз начнёшь за язык и патриотизм вещать )

HutsulUA
HutsulUA Day 2,079, 12:31

Аркуня,я так завжди вважав! Я хоч раз тут комусь за мову потикав? В мене є російськомовні РЖ-друзі Українські Націоналісти з Харкова,Києва,Одеси. Вони не рівня деяким нашим мовним рагулям! Так,вони стараються розмовляти,це приємно! Оточення і РЖ,ну ти поняв...

GreenYellowBoy
GreenYellowBoy Day 2,079, 06:31

ПФ) Дивлюсь на нубів і думаю як же довго до вас доходить. Дискутувати з поцреотами себе не поважати. ЇХ лише посилати далеко десь так в Пакистан.

odiss3us
odiss3us Day 2,079, 12:33

За що ти так ненавидиш Пакистан?

Mr.Nimble
Mr.Nimble Day 2,079, 06:33

вот

HutsulUA
HutsulUA Day 2,079, 06:34

В попередньому Конгресі такого не було! Був конструктив і злагода)

Висновок: Тому,що не було НПУ і анархів!

GreenYellowBoy
GreenYellowBoy Day 2,079, 06:39

Викинути із топу 2 опозиційні партії силами ботів.

Висновок: Життєве кредо поцреота звучить так - Тільки поцреоти, тільки боти, тільки резинові баби!!!

HutsulUA
HutsulUA Day 2,079, 08:16

Твоя мрія збудеться! Тобі персонально,гумового мужика)

GreenYellowBoy
GreenYellowBoy Day 2,079, 08:43

Далі педерастія сниться. Випий якусь пігулку...

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.