Ambient on/off

Join the new world

 

Party of Ethnic Albania (po ndryshon)

Day 1,855, 04:01 Published in Albania Albania by Soldier 1995

Përshendetje vëllezer une Soldier1995 Sekretar i Përgjithshm i partis ju bej thirrje qe te vini ne partin
Party of Ethnic Albania Cdo gjë do jet ndryshe...
Që nga e hena Partia do te filloj Punen... 

Comments

The Dictator Albanian
The Dictator Albanian Day 1,855, 04:42

V

MeDzeLi
MeDzeLi Day 1,855, 04:46

V- dhe me te vertet Soldier1995 me ben te mburrem me ty , dhe merituake postin e Sekretari te pergjithshem ; ) . Suksese edhe ne RL

Tiger Ramadani
Tiger Ramadani Day 1,855, 07:36

Votado 🙂

DArtagnann
DArtagnann Day 1,855, 12:30

v

H.R.M
H.R.M Day 1,856, 12:43

Vini Re o shipe....
edhe i here..
VINI RE...
Nese nuk e keni ditur, i madhi GJILANI 1233, pas nje procesi te mundimshem per ta bindur me ne fund ka pranu mu fut ne politike.
Kjo shenon nje kthese te hatashme dhe sublime per eShqipnine. Tash e mas kerkush nuk guxon me na nguc, se pos qe i kem dajt n'Amerike edhe gjenialiteti i gjilani 1233 do tju shpije drejt te fitoret e pareshtura.
Pra party-of-ethnic-albania bashkohuni me te gjithequajturin "gjilani 1233" edhe krejt ka me ec mire.

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.