Ambient on/off

Join the new world

 

{Pažintis} "Vis tik nesu politikas, labiau darbo žmogus"

Day 1,761, 06:41 Published in Lithuania Lithuania by miestiete
Dvidešimt septynerių metų vaikinas, kaip pats teigia, praktiškai viską nori padaryti pats savo jėgomis, galbūt dėl to nesiveržia į grupeles ir nėra linkęs vadovauti. Žaidimo pradžioje lindo į juodąją rinką perpardavinėti namus. Nors ir dabar prireikus greitų pinigų užsiima perpardavinėjimu, tik su kitomis prekėmis. Kai žaidimas turėjo flash‘inį chatą, nuolat ten bendraudavo, padėdavo naujokams. Jurgiui teko dirbti ir NM. Vienu metu, kai nebuvo kam kandidatuoti į CP, jis tam pasiryžo ir juo tapo. Vaikinas taip pat dirbo KAM, DD (Darbo departamente) ir LK vadu. Šiuo metu Jurgis yra žaidimo moderatorius. Taip pat LTB valdytojas. Atsiradus daugiau laiko – planuoja siekti MM medalio. Pažintis su pokstasq.

– Iš kur sužinojai apie erepublik?
– Apie žaidimą sužinojau iš spam‘o, bet prisiregistravau tik tada, kai pusbrolis paprašė – sakė jam reikia aukso, kad toks įdomus žaidimukas, kuriame kasdien galima teskirti vos 5 min. ir viską pasidaryti. Iš tikrųjų, tada ir buvo tokie laikai: pavalgai, padirbi, pasitreniruoji (po vieną kartą) ir gali 5-15 šūvių paliest į sieną be sveikatos paketų.
Būtent tokia žaidimo idėja ir patraukė, kad bet kas praleisdamas tik 5min per dieną gali būti pilnaverčiu žaidėju, kartu tai buvo ir didžiausia klaida. Jeigu man kas nors būtų pasakęs, kad visa tai pavirs į tai, ką turim šiandien, manęs, kaip ir daugelio kitų žaidėjų, čia nė nebūtų.
Turbūt nori paklaust kas vis dar laiko šiame žaidime? Bendruomenė ir praleistas stažas žaidime, deja pats žaidimas praktiškai įtakos tam neturi, keista, bet tokia tiesa.

– Priklausei Žveries diktatūros partijai. Kodėl pasirinkai būtent šią partiją? Kodėl perėjai į LNP?
– Žveries diktatūros partija galima sakyti yra apolitiška, joje yra keli pažystami ir pan., bet realiai tiesiog priklausiau, kad priklausyti.
Norėjau kandidatuoui į Seimą, pasirinkau LNP partiją. Jie paprašė arba nekandidatuoti arba pasilikti LNP visam.
Kažkada esu LNP priklausęs, iš jos ir į CP kandidatavau, būtent dėl to ir išėjau (prezidentas turi būti nepartinis). Vis tik nesu politikas, labiau darbo žmogus.

– Kokios savybės yra reikalingos norint būti prezidentu?
– Pirmiausia reikia noro, o visa kita, mano nuomone, yra pasiekiama. Čia ko gero neišsiversi ir be kantrybės. Tiesa, kad juo tapti reikia būti žinomu, gražiai ir įtikinamai mokėti skelbti apie savo atliktus arba būsimus darbus. Tą gali daryti net ir kitas asmuo.

– Papasakok šiek tiek apie save realiame gyvenime.
– Studijuoju psichologiją (bakalauras), kurią šiais metais turėčiau pabaigti (kartu mėginsiu ir informatikos). Mėgstu aktyvų laisvalaikį ir fiziškai išsikrauti. Dabar bėgioju (deja dėl achilo uždegimo leidžia tik dviratuką mint, paplaukiot ar šiaip lengvai pajudėt neapkraunant achilo), kol kas orientuojuosi į 800m ir 1500m nuotolius, kaip sakant reikia išmokt bėgt 1km, o tada bus galima ir daugiau.
Esu įveikęs šešis maratonus ir netolimoje ateityje norėčiau pasigerint asmeninius laikus, kartu ir normaliai tik pusę subėgt bei išmėginti save triatlone. O tolimesnėje ateityje, kai visiškai nupušiu, tikiuosi išbandyti ultramaratoną ir geležinio žmogaus rungtį. Kas yra geležinio žmogaus rungtis? 3.86 km plaukimo, 180.25 km dviračiu ir maratono (42.2 km) bėgimas

– Apibūdink save kaip žmogų – kokių savybių turi?
– Net nežinau, tą geriau gali padaryti žmonės iš šalies.
Mėgstu ginčytis, jei man kas nors pasakoma, visada (praktiškai) savęs paklausiu: "Ar tikrai? O jeigu ne?" ir pan. Mėgstu dviprasmybes, nestandartiškus išsireiškimus, dažnai užsibrėžiu tikslus sau, gal net neįveikiamus, o kartais (o gal dažnai?) mėgstu tiesiog tinginiauti.

– Jei reikėtų apibūdinti save kaip gyvūną, kokį išsirinktum?
– Gal kaip tas katinas, kuris kur nori ten ir vaikšto? Jei labai nori, gali būt labai pūkuotas ir švelnus, o prireikus ir parodyt savo nagus?

– Kokios trys vertybės tau yra svarbiausios gyvenime?
– Viena iš svarbiausių vertybių, manau, yra galimybė pačiam tas vertybes rinktis, jomis vadovautis ar ne, kitaip dar vadinama laisve, mąstymu ir pan. Deja, labai gaila, kad ji yra be proto varžoma šiuolaikinės visuomenės ir "humanizmo".
Kaip žmogui, gyvūnui, socialinei būtybei, labai svarbus artimas žmogus, kontaktas su juo, dar vadinama meilė: galimybė jaustis, kad esi ne vienas, kad tau kažkas rūpi ir tu kažkam, kad priklausai kažkokiai grupei ir t.t.
Atvirai pasakius, neturiu aš tų svarbių vertybių, mano nuomone, yra viskas svarbu, tik nelygu iš kurio taško pažiūrėsi. Be to, manau kad žmogus su savom vertybėm, tobulumais ir kitais išsigalvojimais yra tiek išsipūtęs, kad net nebesugeba pats to pripažinti.

– Ar esi toks pat žaidime ir RL?
– Vien tai, kad nesu matomas ir girdimas yra didžiulis skirtumas. Bet visa tai atmetus, nemanau, kad labai skiriuosi. Tiesa, tiek RL, tiek čia priklausomai nuo savo nuotaikos ar su kuo ir kada bendrauju skiriasi ir kaip tą darau.
Manau galiu būt toks, kokiu tik noriu, kad mane laikytų, žinoma galimybių ribose ir jei to noriu.

– Ar esi patriotiškas?
– Patriotiškumą galima interpretuoti labai įvariai. Patriotas kažką darydamas turėtų galvoti ir apie savo tautos interesus, turėtų vienaip ar kitaip siekti jos gerovės. Tokiu aš save laikau. Tačiau jei kalbėtumėm apie tai, kaip patriotas turėtų jaustis, t.y. didžiuotis savo tauta, jos žmonėmis, tai ką ir kaip jie daro ir pan. Tokiu atveju aš esu toli gražu ne patriotas.

– Kodėl nesidižiuoji lietuviais ?
– Didžiuočiausi, jei jos gyventojais būtų galima didžiuotis, neneigsiu, yra tokių asmenų kuriais žaviuosi ir didžiuojuosi, bet jie yra mažuma, o tauta, arba tai kas išliko, turėtų būti vertinama pagal jos daugumą.

– Kokia istorine asmenybe labiausiai žaviesi?
– Turiu nuvilti, daugeliu jų žavisiuosi ir kartu ne. Praktiškai visos istorinės asmenybės kai ką pasiekė: vienos labai daug, kitos mažiau, tačiau daugumos jų baigtis yra liūdna, kartais apgailėtina ar net nežinoma, o didžiausi tikslai dažnai ir lieka neįgyvendinti. Be to, istorijos faktuose labai daug pasimeta, ypač tai kokios tos asmenybės buvo, kokie asmeniniai gyvenimai, kokią įtaką darė aplinkiniams ir šeimai, savo vaikams jei jų turėjo.

– Kokiu posakiu dažniausiai vadovaujiesi?
– Nepasakyčiau, kad vadovaujuosi kažkokiu posakiu ar turėčiau kokį nors moto gyvenime. Labiau esu linkęs prisitaikyti prie situacijos. Tam iš dalies posakis „neskubėk ir būsi pirmas“ daugeliu atvejų tiktų.
O vienas iš isimintiniausių ir kurį dažnai primenu tiek kitiems, tiek ir sau: „niekada nesakyk niekada“.

– Kokį žaidėją pasiimtum kartu į negyvenamą salą?
– Gal gliooką? Su juo niekad liūdna nebūna (nebent negaudamas žmonių dėmesio jis nugliookėja).
Jei rimtai, nieko nenorėčiau imti prieš savo valią, imčiau visus, kurie patys sutiktų ir norėtų, o naudingiausias būtų toks, kuris žinotų kaip išgyvent ten arba net grįžti į eRepublik.


Komentaruose laukiami pastebėjimai dėl interviu, taip pat galite siūlyti kitus piliečius, kuriuos norėtumėte pamatyti mano laikraštyje. Be to, siūlykite ir kitokio tipo straipsnius bei temas.

Tolesniam laikraščio vystymui, didesnei motyvacijai ir mano darbingumo pakėlimui kviečiu paremti mano laikraštį "Pokalbiai su miestiete" bet kokia materialia forma 😉Už laikraščio "Pokalbiai su miestiete" prenumeratą susimokėjo šie gerbėjai:

iPSiArt 8000LTL (Day 1680)
Mindziuss 2000LTL (Day 1680)
Kalnu Karabachas 1000LTL (Day 1680)
merkasz 5000LTL (Day 1681)
djpacuk 5000LTL (Day 1681)
Migasss 11111LTL (Day 1696)
djpacuk 5000LTL (Day 1697)
Edgarassx 5 Gold (Day 1698)
saslykas 5 Gold (Day 1698)
XVIII 6000LTL (Day 1699)
MindeSuminde 2000LTL (Day 1704)
Edgaras Mzk 5 Gold (Day 1738)
HEXaminas 2000LTL (Day 1761)

Ačiū JUMS!
Atkaklių kovų!
Su šypsena,
miestiete

 

Comments

Funnyte
Funnyte Day 1,761, 06:53

Supratau, kad apie pokstą beveik nieko nežinojau.🙂 Įdomu.

iPSiArt
iPSiArt Day 1,761, 07:23

Funnyte, +1. Vote

Kk1boRg...
Kk1boRg... Day 1,761, 08:04

V

Zmogus Antis
Zmogus Antis Day 1,761, 10:34

Puikus interviu!

Monkey. D. Luffy
Monkey. D. Luffy Day 1,761, 12:16

o/

Sharass
Sharass Day 1,761, 12:20

o7

gliookas II
gliookas II Day 1,761, 12:59

Aciu 😉 ir mane paminejo 😉 Pokstas yra vienas is labiausiai "geriausio", ka esu sustikes siame zaidime

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,761, 18:30

vote

Tautis_LT
Tautis_LT Day 1,762, 08:58

vote

BlMBA
BlMBA Day 1,762, 13:32

+v
puikiai padirbeta
gerbeju daug turi, o mano lesos issenka po kiekvieno karo, tai jau atleisk.

jusufas
jusufas Day 1,763, 05:43

+v šaunus interviu.

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.