Ambient on/off

Join the new world

 

{Pažintis} "Tipiškas individas – nori gyventi ir daugintis"

Day 1,682, 17:39 Published in Lithuania Lithuania by miestiete
Jau per pirmą kadenciją Seime jį išrinko Seimo pirmininku. Kartu su žaidėjais Salldo ir Kenzuks įkūrė ir užaugino Verslo Sąjungos partiją. Aktyviai dalyvauja LKA veikloje. Dvidešimt aštuonerių metų Rokui teko sėdėti ir Ekonomikos ministerijoje – dirbo analitiku, kai dar gyvavo valiutų rinkos. Pokalbis su ne itin mėgstančiu apie save šnekėti Robinu.

– Iš kur sužinojai apie eRepublik? Kokie pirmieji įspūdžiai?
– Apie eRepublik sužinojau iš žaidėjo Salldo. Jis mane patravino ir pradėjau žaisti. Pradžioje patiko ta two-click funkcija, tačiau vėliau prasiplėtė veikla.
Kalbant apie klaidas, na, nežinau. Nemažai jų būta, bet manau kiekvienas jų pridarom kaip ir gyvenime. Pavyzdžiui aš padėjau parduoti 10g po 0,001 Lt už vienetą. Tiesa, šitą klaidą padariau jau ugtelėjęs, bet visdar gerai neįkirsdamas tos monetary market suktybės.
O šiaip, tai tikrai negalvojau, kad surinksiu jau netgi septynis Hard Worker medalius.

– Papasakok apie save eRepublik žaidime.
– Pirmą kartą socialiniame eRepublik gyvenime apsireiškiau papuolęs į Seimą. Tuo metu būdamas LKA ir daug bendraudamas su tuometiniu LKA kapitonu Aludariai, sugalvojau parengti ir pateikti Seimui LKA plėtros programą. Aludariai tuomet turėjo užmojį išplėsti narių skaičų iki 50 (jei neklystu). Projektas Seime turėjo pasisekimą. Prieš balsavo 1, už 16 seimo narių.
Nemažai laiko teko biudžetus dėlioti, perimant iš žaidimą metančio Aludariai LKA valdymą.
Nors, tiesa, prie biudžetų gal mažiausiai prisidėjau. Bet mūsų generolė Funnytė neleis meluoti, kad darbo įdedu ir šiomis dienomis nemažai.
Šiuo metu visas mano dėmesys buvo ir bus nukreiptas į akademiją. Taip pat, kiek spėsiu, prisidėsiu prie Seimo darbo svarstant įstatymus ar projektus. Ir clickinsiu. Dar karts nuo karto kur ne kur pakariauju.

– Kodėl pasirinkai VS partiją?
– Pasirinkau, nes norėjau naujos partijos. Taip pat mačiau, kad galiu prisidėti prie jos kūrimo, tai sakyčiau ji mane pasirinko.
Iš pradžių buvau LNP. Iš principo man patiko ten esantys žmonės ir jų nuomonė, bet ten jau visi senoliai. Man reikėjo kažko šviežesnio.

– Keletą kartų buvai Seime. Kokiomis savybėmis, tavo nuomone, turi pasižymėti politikas?
– Iš pradžių siekiau šio posto, nes tai buvo kažkoks siektinumas, pažiūrėti kas, kaip ir panašiai. Po pirmų dviejų kadencijų pamačiau, kad ten turi būti labai aktyvus, norint kažką nuveikti. Vyrauja nuomonė, kad Seime veikti išvis nėra ką, bet aš jai nepritariu. Yra tik nieko neveikiantys, ir veikiantys žmonės. Ir nesvarbu kur tu - Seime ar ne. Manau, tai priklauso nuo žmogaus.
Šiuo metu mano darbingumas lyginant su pirmom kadencijom netoks aktyvus, bet neatsilieku nuo priimamų sprendimų ir balsavimų.
Politikui, žinoma, reikia mokėti ir taikliai šnekėti. Ir laikytis etikos. Jei tu taikliai pasakai ir nenusišneki, pasakydamas ne per daug ir ne per mažai, manau gali būti ne tik politiku bet ir prezidentu.

– Kaip manai, ar turi šias savybes?
– Man tai savotiškas siektinumas. Dar nemačiau politiko 100% turinčio tokias savybes. Ar tiksliau savybę.

– Papasakok šiek tiek apie save realiame gyvenime
– Iš principo esu elektrikas. Mėgstu krepšinį ir paplūdimio tinklinį. Daug apie save šnekėti negaliu. Kiti apie mane šneka. Ir šneka skirtingai, todėl visai nesuprantu ar aš toks, ar ne toks, koks galvoju esąs.
Vieni sako, kad esu labai geras, draugiškas ir panašiai. Kiti, kad pasikėlęs ir arogantiškas, nebendraujantis ir užsidaręs. Tai koks iš tikrųjų esu taip ir nežinau. Tai turbūt priklauso ir nuo žmonių su kuriais bendrauju. Žmonės skirtingi ir mano bendravimas su jais skiriasi.

– Kokios vertybės tau yra svarbiausios gyvenime?
– Tiesą pasakius, dar tiksliai net nežinau, kas yra gyvenimo vertybė. Gyvybė, turbūt kaip ir kiekvienam, yra didžiausia gyvenimo vertybė. Toliau seka branginti antrąją pusę ir susilaukti palikuonių. Tipiškas individas – nori gyventi ir daugintis 🙂

– Ar esi toks pat žaidime ir RL?
– Net nežinau... Gal inkognito kažkokią kaukę ir užsimetu, bet labai jau stipriai į savo įvaizdį žaidime neinvestuoju.

– Ar esi patriotiškas?
– Iš principo esu patriotiškas. Gal ten vieną kartą esu rukęs kontrabandinę cigaretę 🙂 Mokesčius moku. Neemigruoju, nors ir koks atrodo išsvajotas gyvenimas ten kažkur, kur mūsų nėra. Myliu Lietuvos lygumas ir ežerus.
Patriotiškumas turi daugybę reikšmių, bet aš kalbu tik apie tas, kurios egzistuoja šiandien. Pavyzdžiui, prieš 20 metų patriotiškumas buvo atiduoti gyvybę už tėvynę. Šiomis dienomis patriotiškumas yra išlaikyti tėvynę. Tai šiomis dienomis aš patriotas. Taip pat manau būčiau patriotas ir kitomis.

– Kokia istorine asmenybe labiausiai žaviesi?
– d‘Artanjanu arba Tadu Blinda. Man visada patikdavo kovotojai už kažkokią tiesą. Vieniems ta tiesa teisinga, kitiems ne, bet tie personažai, kurie kovodavo prieš kažką... Jie man visada patiko.

– Kokiu posakiu dažniausiai vadovaujiesi?
– Vadovaukis sveiku protu. Tai sveiku protu ir tuo posakiu mėginu vadovautis.

Komentaruose laukiami pastebėjimai dėl interviu, taip pat galite siūlyti kitus piliečius, kuriuos norėtumėte pamatyti mano laikraštyje. Be to, siūlykite ir kitokio tipo straipsnius bei temas.

Tolesniam laikraščio vystymui, didesnei motyvacijai ir mano darbingumo pakėlimui kviečiu paremti mano laikraštį "Pokalbiai su miestiete" bet kokia materialia forma 😉Už laikraščio "Pokalbiai su miestiete" prenumeratą susimokėjo šie gerbėjai:

iPSiArt 8000LTL (Day 1680)
Mindziuss 2000LTL (Day 1680)
Kalnu Karabachas 1000LTL (Day 1680)
merkasz 5000LTL (Day 1681)
djpacuk 5000LTL (Day 1681)

Ačiū JUMS!

Įsimintino savaitgalio!
Su šypsena,
miestiete

 

Comments

karabambala
karabambala Day 1,682, 18:30

miau

Fabrikantas
Fabrikantas Day 1,682, 18:50

Gražu.

Funnyte
Funnyte Day 1,683, 00:17

Va čia tai wow... Netikėtas interviu.🙂

Shmuel97
Shmuel97 Day 1,683, 01:47

uz roka

Lari0x
Lari0x Day 1,683, 02:20

Jau pradėjau laukti ir spėlioti, su kuo bus sekantis interviu. Užkabliavo : )

Monkey. D. Luffy
Monkey. D. Luffy Day 1,683, 02:48

Senoliai? LNP? Pff.. Nesam mes tokie dar seni...

Samdinys
Samdinys Day 1,683, 05:07

Neblogi laikai buvo. Patikdavo Roko iniciatyvumas.

Shmuel97
Shmuel97 Day 1,683, 08:37

dariukai palyginus mane ur tave tai tu toks ilgabarzdis esi 😃

ZygaLTU
ZygaLTU Day 1,683, 13:39

Šauniai kaip visada : )

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.