Ambient on/off

Join the new world

 

{Pažintis} "Myliu aš Tėvynę iš širdies"

Day 1,680, 09:47 Published in Lithuania Lithuania by miestiete
Mindaugui dvidešimt vieneri, o jis jau devynioliką kartų išrinktas į eSeimą. Taip pat jis vienas iš Konstitucinio Teismo teisėjų, Kultūros ministerijos darbuotojas, Audito komiteto alumni, Solidarumo partijos vadovybės narys, Užsienio Reikalų Ministerijos Kadrų skyriaus viršininkas. Mindaugas visada stengiasi būti aktyvus, daug reikštis, nepatingėti parašyti vieno kito taiklesnio komentaro. Pokalbis su šiek tiek karšto būdo, bet itin patriotišku Migasss.

–Kas yra kadrų skyrius?
–Na pareigybės pavadinimą pats sugalvojau, šmaikštaudamas URM pokalbių kambaryje. Dabartinis prezidentas Lariox, dar kitaip praminė ,,Talentų ieškotojas". Jeigu tiesiai šviesiai, tai į URM įdarbinu žmones, paprastai naujokus. Jiems duodu trumpą instruktažą, surandu kokį vieną kitą geresnį URM asą, kad prižiūrėtų ir nenuleistų savo budrių akių nuo naujos sielos ir paleidžiu į URM kaip ambasadorių.

–Iš kur sužinojai apie eRepublik?
–Čia jau tenka pasinerti į labai tolimą praeitį... Kažkada net spausdinau straipsnį apie tai, tačiau tas bjaurybė bus pasimetęs tarp mano spausdinių. Erepublik pirmą kartą pamačiau kaip gražų atviruką, kuriame, jei gerai dar pamenu, buvo daug lietuviškos simbolikos. Patraukė akį, atėjau. Išvydau tikrai įdomu ir neįprastą žaidimą. Kas tas žmogus, pakvietęs mane į šį simuliatorių nepasakysiu, nes per savo neišmanymą savo pirmą acc per pora dienų taip sudirbau, jog gavau patarimų kurti naują paskyrą. Deja, dėl to nežinau nei kas mane pakvietė, nei koks mano pirmas slapyvardis buvo. O didžioji klaida, privertusi susikurti naują paskyra labai paprasta. Aš tiesiog pirmomis dienomis kovojau. Kovojau daug ir nuo dūšios.
Pats žaidimas sudomino savo originalumu, turint galvoje, jog tuo metu buvo eRepublik "aukso amžius" - V1 laikai. V1 laikai nebuvo kaip dabar, anaiptol. Pasaulis naujokams buvo žiaurus ir klaidos ten mirtinos.

–Papasakok apie V1 laikus. Kodėl visi pasiilgo tų laikų?
–Ne visi. Man keisčiausia, jog V1 laikų nemėgsta tie, kurie tais laikais net nežaidė, o nuomonę susidarė iš pasakojimų arba iš "e-padielkos", kuri bando būti panaši į tuos V1 laikus.
Kuo pasižymėjo V1? Visų pirma tuo, jog administracija nebuvo tokia plėšri ir dar nežinojo pinigų skonio. Žaidimas nereikalaudavo tiek laiko. Buvo mielas, šiltas. Neprašydavo tiek pirkti aukso ir pan. Viskas buvo subalansuota, žaidimo bug'ų nemačiau, viskas buvo nusistovėję. Ir pati ekonomika, kas man labiausiai patiko, buvo nuostabi. Nereikėjo jokio boto kuris taisytų administracijos klaidas.
Nereikalaujantis laiko, su nustabiu ekonominiu moduliu ir paprastais mūšiais. Va taip būtų galima apibūdinti V1.

–Kodėl pasirinkai SOL partiją?
–Tiesiog, mano pirmieji draugai ir pažįstami rinkosi šią partiją. Partija, kuri nuo seno yra pati didžiausia visos Lietuvos mąstu. Partija, kuri propaguoja sąžiningumą ir betarpišką pagalbą tiek bendrapartiečiams, tiek ir kitiems piliečiams. Man patiko, jog ten renkasi nuoširdi, draugiška ir smagi kompanija. Susidomėjau, patekau ir esu laimingas savo pasirinkimu.

–Aštuoniolika kartų buvai Seime. Kokiomis savybėmis, tavo nuomone, turi pasižymėti politikas?
–Sekundėlę... Visų pirma, patikrinau tokį didelį skaičių. Taip, Jūs visiškai teisi, aš buvęs aštuonioliką kadencijų eSeime. Antras dalykas ką dabar supratau, jog būsiu ir devynioliktą.
Politikas, iš esmės, kaip valstybės piliečių patikėtinis, privalo būti sąžiningas ir atstovauti tik Lietuvai.
Taip pat, Seimo Narys turi turėti bent vidutinį nusimanymą apie žaidimo mechaniką, vyriausybę, visą valdžios aparatą. Kitaip tariant nebūti naujoku. O šių dažnai pasitaiko. Vos ne per kiekvienus Seimo rinkimus pasitaiko naujokų, kurie savo straispniuose šaukia: "Aš naujokas, nesu buvęs nei seime, nei vyriausybėje, todėl einu apsiprasti". Ne! Aš turiu savo nuomonę apie tokius stebėtojus ir nebijau jos išreikšti. Dažnai tokius nuotykių ieškotojus kalbinu eiti į ministerijas padirbėti, kad pamatytų to realaus darbo. Juk iš eilinio per dieną netapsim generolais.
Jeigu kalbant apie mane, tai savo iškeltus kriterijus Seimo nariui visiškai atitinku, tačiau tai tik mano nuomonė.

–Papasakok šiek tiek apie save realiame gyvenime
–Dažnai įsiplieskiu, Va taip, kaip degtukas. Sakytum cholerikas, tačiau pikto niekada neužmiršiu. Vienas minusėlis, kurį sau padėčiau, jog dažnai susidarau išankstinę nuomonę, kurią jau sunkoka pakeisti. Jei apgaus mane kas nors, tai tokiu atveju visam gyvenimui.
Kas dėl geresnių savybių, tai esu žodžio žmogus tiek RL, tiek žaidime. Man žodis yra net ne aukso, o deimanto vertės. Ko vertas žmogus, jei jo žodis yra niekinis? Būtent ši savybė, nelemia visas kitas mano. Tikrai, galiu drąsiai teigti, jog esu sąžiningas žmogus, laikausi principų. Jie man leidžia gyventi dorą ir sąžiningą gyvenimą.
Principingas, sąžiningas, atsakingas ir žodžio besilaikantis žmogus. Būtent šiomis savybėmis pasigirti tikrai galėčiau.

–Ar turi kokių nors hobių?
–Hobių turime kiekvienas. Tačiau tie pomėgiai keičiasi tiek su metais, tiek su gyvenama vieta. Apsigyvenęs sostinėje, velniškai pamėgau filmus. Dar šiek tiek bandysiu tapti kino kritiku (juokauju).
Taip pat atradau aistrą plaukimui. Vieną dieną pamėgau taip, jog žiemą tenka išsipirkti abonimentą į baseiną.
Kas liečia eRepublik, tai būtent čia atradau, jog moku rašyti. Klaidų padarau kaip po senovėje, tačiau išmokau rašyti daug ir įdomaus teksto. Tų kūrinių, tai nuo pat pirmųjų išleistų straipsnių buvo. Kažkada užsiėmiau iš naujo perskaityti visus savo parašytus apsakymus. Ir velniškai geras jausmas, kai matai tą tobulėjimą. Ypač tai pasijačia paskutiniuosiuose kūriniuose.
RL esu parašęs knygą bei įpusėjau rašyti antrą. Už visa tai galėčiau padėkoti eRepublik esantiems tautiečiams, kurie pastebėjo, jog turiu tą mažą rašaluotų pirštų gyslelę. Ačiū Jiems.

–Ar susikuri kokias nors charakterio savybes žaidime, kurių neturi RL?
–Susikurti gal ir nesusikuriu. Tiesiog paaštrinu kai kurias iki kraštutinumų. Nesakau, jog tai yra labai gerai, bet tai tik žaidimas, kuriame turi galimybę realizuoti save, savo idėjas ir požiūrius.

–Ar esi patriotiškas?
–Taip, esu tikrai patriotiška asmenybė. O manau dėl paprasčiausios meilės tėvynei. Meilės, kuri nepasireiškia masiniais protestais ar šūkavimu palaikant Lietuvos rinktinę. Mano meilė pasireiškia tuo, jog myliu aš tėvynę iš širdies. Jeigu reikėtų aukotis dėl jos, nežinau, kai tokios grėsmės realiai nėra, galima visko prikalbėti, tačiau bent jau dabar man atrodo, jog jeigu vėl būtų kas nors panašaus į sausio 13-tą, eičiau ten negalvodamas. Reikėtų partizanų, eičiau.
Kas liečia dabartinį gyvenimą, tai nemanau ar už didesnį atlyginimą galėčiau emigruoti. Man svarbu kaip nors prie jos prisidėti. Negalėčiau palikti Lietuvos ilgesniam laikui.
Kiek tame yra tos meilės nežinau. Širdyje norėčiau testo, kad ir mažyčio. Tiesiog savo ir savo meilės patikrinimui.

–Kokia istorine asmenybe labiausiai žaviesi?
–O čia tai klausimas, turint galvoje, jog tokių asmenybių yra ne viena. Nusisukant nuo tų populiariųjų, tai man velniškai patiko Ervinas Romelis. Vienas iš nedaugelio žmonių, karo vadų, generolų, kurie vadovavosi garbės kodeksu. Puikus strategas, generolas, kuris laikėsi visų karo taisyklių, nesvarbu, jog jautė spaudimą iš aukščiau.

–Kokį žaidėją pasiimtum į negyvenamą salą? 🙂
–Klausimas tai geras, tikrai geras. Priklausant kokiam laikotarpiui.
Dienai alaus pagert ir paūliavoti tai daug variantų. Imčiau ką nors iš jau sutiktų ir ne kartą. Manau FozzerrLT. Geras, nuoširdus žmogus, visada sukuria linksmą atmosferą.
Savaitei imčiau IPSiArt arba djpacuk, nes skype chatuose rimta diskusija gimsta tą pačią sekundę tik mums susitikus. Manau ta savaitė prabėgtų kaip viena diena.
Na o metams... Metams imčiau Jus, miela žurnaliste 🙂

–Kokiu posakiu dažniausiai vadovaujiesi?
–Kažkada esu matęs tikrai gerą filmą "Žmogus su randu", kurį visi geriau pamena kaip "Scarface". Ten nuskambėjo viena frazė, kuri mano vieną iš pagrindinių savybių suaštrina. "All I have in this world is my balls and my word and I don't break them for no one"


Komentaruose laukiami pastebėjimai dėl interviu, taip pat galite siūlyti kitus piliečius, kuriuos norėtumėte pamatyti mano laikraštyje.
Be to, siūlykite ir kitokio žanro straipsnius, kuriuos norėtumėte perskaityti.

Tolesniam laikraščio vystymui, didesnei motyvacijai ir mano darbingumo pakėlimui kviečiu paremti mano laikraštį "Pokalbiai su miestiete" bet kokia materialia forma 🙂Už laikraščio "Pokalbiai su miestiete" prenumeratą susimokėjo šie gerbėjai:

iPSiArt 8000LTL (Day 1680)
Mindziuss 2000LTL (Day 1680)
Kalnu Karabachas 1000LTL (Day 1680)
merkasz 5000LTL (Day 1681)
djpacuk 5000LTL (Day 1681)

Ačiū JUMS!

Ramaus antradienio vakaro
Su šypsena,
miestiete

 

Comments

DrMonte
DrMonte Day 1,680, 09:48

o7

Sharass
Sharass Day 1,680, 10:01

Heil Migasss o7

D..C
D..C Day 1,680, 10:20

o7

Pacukass
Pacukass Day 1,680, 11:20

o7

Asirgitawe
Asirgitawe Day 1,680, 11:23

o7

Lari0x
Lari0x Day 1,680, 11:31

Už Migą o7

Raraz
Raraz Day 1,680, 13:34

su tokia zurnalistika gali jau ir isplaukti i placiuosius vandenis... pakalbink koki romperi : )

Akviliutte
Akviliutte Day 1,680, 14:41

o7 Super

iPSiArt
iPSiArt Day 1,680, 21:52

už Migą! o7

LithuaniaPatriot
LithuaniaPatriot Day 1,680, 23:32

Interviu su tokia asmenybe ir žurnaliste - nematyta. Super o7

Pahira
Pahira Day 1,681, 00:21

Turbūt įdomiausias interviu, kurį teko skaityti. 🙂

kriste ir darius Day 1,681, 03:57

Comment deleted

neriustLT
neriustLT Day 1,681, 08:34

Labai gerai. o7

LT Vytautas
LT Vytautas Day 1,681, 09:30

o7 Gerbiu Jus abu 🙂

ZygaLTU
ZygaLTU Day 1,681, 09:32

Už Mindę!

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.