Ambient on/off

Join the new world

 

{Pažintis} "Galite imti mane ir skaityti"

Day 1,696, 13:18 Published in Lithuania Lithuania by miestiete
Dvidešimt penkerių metų Akvilė gali pasigirti nemenku titulu – ji išrinkta mis eLietuva. Bet ne vien grožiu pasižymi ši šilta asmenybė. Akvilė jau keletą mėnesių varsto URM duris ir ten aktyviai dirba. Taip pat turi savo nuosavą kabinetą – yra KM ministrė. Karts nuo karto padeda dalinti tankus ir neslepia, kad gauna „šiokių tokių meilės laiškelių“. Šiltas ir nuoširdus pokalbis su Akviliutte.– Iš kur sužinojai apie eRepublik?
– Na čia yra labai jau skaudi tema... Tačiau su gera pabaiga.
Mane pakvietė Noblas, už tai jam esu labai dėkinga. Tačiau šiek tiek pažaidusi mečiau.
Su Noblas susipažinau kitame panašiame žaidime. Noblas daug gražių dalykų papasakojo. Kitame žaidime virė aistros ir nepasitenkinimas, tiek tais žmonėmis iš mano pusės, tiek jų manimi. Karts nuo karto tenka su jais susidurti ir čia. Kartais tenka atsišaudyti kaltinimais ir panašiai. Na, bet kažkaip gyvenu ir tiek...
Kad atsidūriau vėl čia, tai turėčiau iš vienos pusės būti dėkinga pararam ir visi nick uzimti. Jų dėka sudalyvavau konkurse mis eLietuva. Jį laimėjau. O pasilikau tik dėl tokių draugiškų ir šaunių žmogiukų kaip djPacuks ir ZygaLTU, kurie padėjo atsistoti man vėl ant kojų. Nes kitame žaidime gavau tokį, labai gražiai tariant, nepadorų elgesį. Tad čia suskubo į pagalbą galiausiai iPSiArt, Migass ir Lariox. Taigi be šių ir žmonių nebūčiau čia, kur esu dabar.

– Papasakok, kas ten vyko
– Na visų pirma, bent jau kaip jie dažnai pasisako komentaruose, kad esu kaip trylikos metų vaiko proto... Antra, padariau neva gėdą visai eLietuvai. Trečia, norėjau dirbti kaip paprasta darbuotoja PD (pramogų departamente). Man nereikėjo ministrės vietos, man tik norėjosi prisidėti prie bendro tikslo. Mane pakvietė į URM dirbti, bet čia pasirodo, aš pati į jį lindau... Na jie taip traktuoja. O tikrai aiškios priežasties tikriausiai negali niekas pasakyti... Matyt kažkuo nepatikau...

– Kodėl pasirinkai LNP partiją?
– Na nevisai aš ją pasirinkau. Tai ši partija pasirinko mane. Šiuo teiginiu noriu pasakyti tai, kad šioje partijoje radau bendraminčių.
O iš tiesų, tai neturi reikšmės, į kurią partiją būčiau patekusi. Man svarbiausia, kad ten būčiau atradusi mielus ir šaunius žmones. Tiek LLS tiek LNP ir kitų partijų žmonės dirba KM. Tačiau šie žmonės yra vieni nuostabiausių, su kuriais man teko garbė bendrauti. Tad kokia partija – neturi reikšmės.
Man mano partija yra KM. O LNP – tai tiesiog žmonės, su kuriais aš bendrauju. Nesu tas žmogus, kuris siektų politikos. Man jos nereikia, kad jausčiausi laiminga. Man užtenka tiek, kiek aš darau KM.

– Esi KM ministrė. Kaip manai, kokių savybių reikia turėti norint būti šiame poste?
– Esu KM ministre jau antrą mėnesį, bet tikro recepto nepasakysiu. Tikriausiai reikia dirbti iš visos širdies, ką aš ir stengiuosi daryti.

– Papasakok šiek tiek apie save realiame gyvenime
– Na RL esu tiek pat aktyvus žmogus kiek ir eRepublik. Esu Akvilė, o Akviliutte jau egzistuoja bene šeši metukai. Šiaip darbelių RL turiu nemažai: dirbu apmokamą darbą pagal darbo sutartį, maketuoju plakatus, skrajutes, redaguoju nuotraukas ir panašiai (spaudą). Plius esu kosmetologė ir manikiūrininkė. Mano hobis rankdarbiai: namuose kuriu dekoratyvines lėles, papuošalus ir neriu vąšeliu. Didesni pomėgiai, tai dviratis. Taip kaip vyrui mašina, taip man dviratukas. Taip pat netradicinės kelionės – mėgstu ir patranzuoti, jei turiu šaunią kompaniją, ar su dviračiu paieškoti nuotykių.
Mano blogosios savybės: labai greitai įsiplieskiu, jeigu kažkas negerai, tačiau greitai ir nurimstu. Esu idealistė tad iš savęs daug reikalauju. Jeigu kažkas nesigauna, tada labai graužiuosi. Esu gana jautri. Jeigu žmonės manęs nesupranta, labai nerimauju ir pergyvenu. Kartais esu erzinanti... Bent taip žmonės kalba. Gaila, bet veidrodis neišrastas, kuris galetų parodyti koks iš tiesų esi, todėl save vertinti yra begalo sunku. Beje, tikrai norėčiau tokį veidrodį įsigyti. Esu toli gražu netobulybė, o norėtųsi bent truputį būti į ją panaši.
Man atrodo, kad esu labiau neigiamų savybių turintis žmogus. Gaminti nemoku, bet vyras vis prašo pakartoti. 🙂 Tad gal klaikiai ir negaminu. Maketavimo darbų gaunu bene kasdien. Kartais smulkesnių, kartais didesnių. Mano rankdarbius perka, vadinasi gal ir gražu. Draugų turiu šiek tiek RL, šiek tiek eRepublik, tai gal nėra jau taip blogai 🙂 Bet vistiek esu savikritiška.
O dėl gaminimo, tai draugai RL be tinginio i svečius nepriima. Tai pagrindinė sąlyga buna. Kartais net nepvyksta jo pagaminti iki galo, nes būna suvalgytas procese 🙂

– Kokios trys vertybės Tau yra svarbiausios gyvenime?
– Pirma, atsakomybė (RL ir eRepublik). Tai man viena didžiausių vertybių, ko žmonėms labai trūksta šiais laikais. Aš vertinu ir gerbiu tuos žmones, kurie jaučia tai. Man asmeniškai tai itin svarbu, nes jos neturėdama, abejoju ar būčiau tiek pasiekusi RL, kiek esu pasiekusi dabar.
Antra, nuoširdumas (RL ir eRepublik). Jeigu yra taip, tai ir sakai viską kaip yra. Be užuolankų, be išvedžiojimų. Tiesiai šviesiai, kad ir kokia ta tiesa būtų skaudi. Tad stengiuosi ir pati būti su visais nuoširdi, su kuriais bendrauju. Tad jeigu sakau taip, vadinasi taip ir yra.
Trečia... Į šią dalį sudėčiau visas savybes, kurios yra reikalingos žmogui, kad išgyventų tiek RL tiek eRepublik.
Viena iš svarbiausių būtų meilė sau ir kitam. Pagarba sau ir kitam, savęs supratimas ir kito, diplomatiškumas (man to šiek tiek trūksta), ištikimybė sau ir kitam, vertinimas savo ir kito žmogaus RL gyvenimo. Ir daugelis kitų... Tačiau tikrai ne tos, kurios įskaudintų, įžeistų, ar kažką negero padarytų kitam žmogui.

– Ar "sukuri" kokias nors charakterio savybes žaidime, kurių neturi RL?
– Tikrai ne, esu atvira kaip knyga, tiek RL, tiek čia, eRepublik. Galite imti mane ir skaityti, tik klausimas, ar tiek kantrybės turėsite. Ir charakterį man labai sunku būtų suvaidinti. Tiesiog esu tokia, kokia esu ir nesistengiu būti kitokia, nei esu RL. Tačiau stengiuosi būti kaskart geresnė RL ir tuo pačiu eRepublik.

– Ar esi patriotiška?
– Na teigti, kad esu patriotiška 100%, būtų tikras melas, nes RL gyvenu Vokietijoje. Kad esu bent jau 50% patriote – taip. Begalo myliu Lietuvą. Iš tiesų turiu didelį troškimą grįžti į Lietuvą, tačiau kol kas tai neįmanoma...
Taip pat, tiek šiame žaidime, tiek kitame žaidime nesu nei karto kovojusi prieš eLietuvą, ir niekada nekovosiu, kad ir kas nutiktų.

– Įsivaizduok situaciją, kad vyksta karas (RL)... Ar išleistum savo vyrą/brolį į karą?
– Na brolio niekada neturėjau... Tad vyro – neišleisčiau arba eičiau kartu.
Negalėčiau išsiskirti su mylimu žmogumi, kuriam grėstų realus pavojus ir jei nebūčiau šalia – sau negalėčiau niekada atleisti.

– Kokia istorine asmenybe labiausiai žaviesi? Kodėl?
– Žaviuosi ne viena, o visomis istorinėmis asmenybėmis, kurios nuveikė labai daug gero, ir del ko jos yra vertinamos. Kuria labiausiai, nepasakysiu, nes kiekvienoje istorinėje asmenybėje yra dalelė, kurią norėčiau pati turėti.
Tarkim Motina Teresė: ji nuoširdi, ji globojo kitus žmones, kuriems reikėjo pagalbos, ji atidavė visą save.
Princesė Diana – ji buvo jausminga, ji taip pat norėjo padėti kitam žmogui.
Žana d‘Ark – ji karinga, ji kovojo už savo šalį.
Karalienė Elžbieta I ar Viktorija – jos kovojo už pripažinimą.
Žemaitė (prisiminkim Lietuvą), Salomėja Neris ar Šatrijos Ragana – itin kūrybingos moterys. Ypač Salomėjos Neries eilėraščiai tikrai nuostabūs.
Aš čia apžvelgiau tik moteriškos giminės istorines asmenybes, tačiau negaliu apibrėžti tos vienos, kuri mane žavi labiausiai, jos visos mane žavi vienodai.

– Kokiu posakiu dažniausiai vadovaujiesi?
– Oi, čia jau sunku, nes aš bene kiekvienai situacijai randu vis kažkokį kitą posakį. Visus vartoju tiek pat, po lygiai. Nėra tokio, kurį vartočiau dažniausiai, ar kokį įsiminusi labiausiai. Tiesiog taip jau yra, jog mano šeimoje, tiek vaikystėje, tiek paauglystėje posakiai buvo dažnas reiškinys. Tad negaliu išskirti nei vieno ypatingo, jie man visi svarbūs.
Tarkim žmogus pasako tiksliai ir tai yra nepaneigiamas faktas: "Kas tiesa, tas ne melas", tokiomis situacijomis labai dažnai šį posakį pavartoju.
„Gyvenimas per trumpas liūdeti“, – šią frazę dažnai pasakau, kai užplūsta blogi prisiminimai, ar kažkas nutinka ne pagal planą.
„Nėra to blogo, kas neišeitų į gerą.“ „Kaip su kitais elgsies, taip kiti elgsis su tavimi“ – taip dažnai pasakau žmogui, kuris kažką daro ne į temą. Ir net pati sau pasakau, jei kažką padarau ne į temą.
„Įžvelk stebuklą paprastuose dalykuose.“ Šis posakis tarnauja tada, kai tikimasi daug, o rezultatai maži. Ir taip toliau...

– Kokį žaidėją pasiimtum kartu į negyvenamą salą?
– Pasiimčiau po vieną minutę kiekvieną. Taip turėtų galimybę su manimi pabūti kiekvienas negyvenamoje saloje. Niekam neatsibosčiau, o ir įdomu visai būtų.
Su vienais eičiau žuvį gaudyt, su kitais kepčiau žuvį ant laužo, dar su kitais godžiai ją doročiau. Su kitais ręsčiau būstą, su kitais miegotume tame būste, su kitais ieškotume kokoso riešutų ir juos bandytume perskelti per pusę... Su kitais dar visokių įdomių dalykėlių prisigalvotume. Man kūrybiškumo netrūksta.


Komentaruose laukiami pastebėjimai dėl interviu, taip pat galite siūlyti kitus piliečius, kuriuos norėtumėte pamatyti mano laikraštyje. Be to, siūlykite ir kitokio tipo straipsnius bei temas.

Tolesniam laikraščio vystymui, didesnei motyvacijai ir mano darbingumo pakėlimui kviečiu paremti mano laikraštį "Pokalbiai su miestiete" bet kokia materialia forma 😉Už laikraščio "Pokalbiai su miestiete" prenumeratą susimokėjo šie gerbėjai:

iPSiArt 8000LTL (Day 1680)
Mindziuss 2000LTL (Day 1680)
Kalnu Karabachas 1000LTL (Day 1680)
merkasz 5000LTL (Day 1681)
djpacuk 5000LTL (Day 1681)
Migasss 11111LTL (Day 1696)
djpacuk 5000LTL (Day 1697)
Edgarassx 5 Gold (Day 1698)


Ačiū JUMS!

Įsimintino artėjančio savaitgalio!
Su šypsena,
miestiete

 

Comments

The Unit Helius
The Unit Helius Day 1,696, 13:24

Gražus šo. 😃

iPSiArt
iPSiArt Day 1,696, 13:24

Vooooooote! Yeah, yeah, yeah! Geras interviu ir tuo viskas pasakyta!

Serminatorius II
Serminatorius II Day 1,696, 13:30

Sveikinu sėkmingai prinardžius LNP taip ir toliau :DDD p.s. panašus žaidimas tai yra - esimas kuriame dar labiau niekinamo žmogaus nėra na nebent ragana ir kopis_uk :DDDD

Shmuel97
Shmuel97 Day 1,696, 13:34

visai nieko tokia 😃

Lari0x
Lari0x Day 1,696, 13:40

Vienas iš įdomesnių. Tikrai kaip atversta knyga : )
Hail Akviliutte!

Akviliutte
Akviliutte Day 1,696, 13:53

Aciu, Saulute, uz nuostabu pasisnekuciavima, jis tikrai buvo saunus 🙂 Aciu tau 😉

Vilkas Pilkas
Vilkas Pilkas Day 1,696, 14:01

Saunuoles. Begu nupirksiu jums po medali nebetkoki ,o kvadratini kad nenuriedetu ! 🙂

miestiete
miestiete Day 1,696, 14:08

Sound fo Silence - man trikampio forma labiau patiktų 😉]

Funnyte
Funnyte Day 1,696, 14:09

Vote, už merginas, kurių šiame žaidime taip nedaug!🙂

Akviliutte
Akviliutte Day 1,696, 14:10

As neisranki, man tinka ir kvadratinis, svarbu medalis 🙂

iPSiArt
iPSiArt Day 1,696, 14:32

SealofStar, mums nerūpi kaip žmogų vertina Paddielka. Ypač įvertinant tai, kad būtent dėl šitų priežasčių galingiausia Paddielkos valstybė ne tik buvo ištrinta, bet jau 2 savaitės nesugeba rasti kas jai padėtų išvaduoti bent vieną regioną. Žinai kodėl? Dėl saujelės įtakingų žmonių per gero požiūrio į save ir arogantiško - į kitus. Todėl dabar sunku rasti draugų ne tik aplink, bet ir savo viduje... Ir kai ateis noras mėgdžioti jų metodus ir manieras čia, žvilgtelk į žemėlapį ten.

Serminatorius II
Serminatorius II Day 1,696, 15:00

Lietuva jau senai nėra galingiausia valstybė joje, O kaip žinia kiekviename žaidime ateina ta akimirka kai viskas kažkada griūna tad nematau reikalo nerimauti ar dar kažkaip svaidytis dalykais kurie yra normalūs. O jei kalbėsime apie ištrinimą gal prisiminkim kiek kartų per šiuos metus Lietuva buvo ištrinta kartų? 😁)

Shmuel97
Shmuel97 Day 1,696, 15:12

tai kad per siuos metus nebuvo tik sutiko naujus metus istrinta kazin cia skaitosi 😃

iPSiArt
iPSiArt Day 1,696, 15:19

Sealofstar, kiekvienas pasirenka nuo kur skaityti istoriją: nuo pradžios, nuo vidurio, ar nuo galo. Kaip Lietuva tapo nebe galingiausia o 2-aja? Prieš kelis mėn. tuometinis Paddielkos CP Azartiškas nutarė pareikalauti iš lenkų duoklės ir pagrąsino ištrynimu. Lenkai padarė BB, labai greit užsiaugino raumenis, o netrukus pratrynė LT. Ir pasakyk man, kiek tu pažįsti 2-ų pagal galingumą Erep valstybių, kurios per 2 savaitės nesugebėtų sėkmingo RW surengti? Ką tai pasako? Man - daug ką.

iPSiArt
iPSiArt Day 1,696, 15:22

P.S. Ir kiek gi kartų šiemet eLT buvo ištrinta... ?? Pavardink... Primink man... Ir pats į žemėlapį žvilgtelėk...

Serminatorius II
Serminatorius II Day 1,696, 15:40

O kas sakė, kad mes norim padaryti sėkmingą RW? Ipsi nesi kvailas turėtum suprasti, kad tai tik lenkų dėmesio pritraukimas prie mūsų, kad kiti galėtu išsivaduoti 😉
Teoriškai nuo gruodžio 31 nebuvom okupuoti tačiau nuo vasaros iki vasaros žiūrint buvom okupuoti ilgai abu tai žinome 😉

havajai
havajai Day 1,696, 23:40

Labai svarbi savybė-nuoširdumas prieš save ir kitus ar tikrai?

LS HQ
LS HQ Day 1,697, 00:02

man irgi pasirode, kad tavo nikas kazkur matytas, tuose simsuose. Tiesa as ju tp. nebeklikunu jau 5menesiai (likes acc su 250gold numarintas). Prisimenu, kad organizavai idomias logines varzybas, bet jos demesio nesusilaukdavo ir del to liudna buvo, na bet dziugu jog atradai save pas mus:).KM Lotoso pumpuras prazydo-seniai nemaciau tokio gero KM darbo(tiek spaminat, kad ne vieno str. jau neskaitau joke)

iPSiArt
iPSiArt Day 1,697, 00:29

-->SelOfStar, taip buvome kurį laiką okupuoti. Leisk tau priminti - kokių asmenų valdymo rezultate? Ne tų pačių kurie ir Paddielkos LT palaipsniui privedė prie ištrynimo? 😉 Esmė netame kad mus okupavo, bet tame kad būdami >>> kartų mažesni ir silpnesni už okupantus bandėme išsivaduoti ir sėkmingai. Nes veikėme kartu ir ieškojome pagalbos ir viduje, ir išorėje.

O ten ieškoma ne draugų, bet priešų. O kas ieško, tas randa.

Kk1boRg...
Kk1boRg... Day 1,697, 01:37

V

TheUnit H. Pacas
TheUnit H. Pacas Day 1,697, 01:39

padielka visada liks padielka:D ten ir zmones kitokie:D
p.s. komentaru neskaiciau:P

Gedas40
Gedas40 Day 1,697, 02:32

eRepas tik laimetu jeigu tokie kaip SelOfStar visam laikui liktu paddielkoje.

Serminatorius II
Serminatorius II Day 1,697, 02:51

Pasakė žmogus kuris net nežino kas kokiam aljansui priklauso. :DDD nevykėlis

Povilas1989
Povilas1989 Day 1,697, 04:44

Vote! Ačiū:)

Žinai, dabar pamasčiau, kad su kokiu Kriste ir Darium ar SealOfStar idomus interviu gautus.
Ta prasme galėtum paimti biški ''prieštaringai'' vertinamu asmenybių interviu. Būtų įdomu:)

Make love and war;)

Pacukass
Pacukass Day 1,697, 05:02

Pasakė žmogus kuris net nežino kas kokiam aljansui priklauso. :DDD nevykėlis
<<< Kiek kartų sakyta, čia ne blog'as, apie save gali nepasakoti!!!

LithuaniaPatriot
LithuaniaPatriot Day 1,697, 11:03

Gerai suėjo straipsnis, ne taip kaip kiti - nuobodūs.

ZygaLTU
ZygaLTU Day 1,697, 14:16

Už mūsų merginas!

LS HQ
LS HQ Day 1,698, 01:49

uz musu merginas, vaikinus...ir zyga;)

auris0
auris0 Day 1,698, 12:34

Vote! Ir pritarciau Povilui del prieštaringai vertinamu asmenybių interviu, manau butu idomu paskaityt (jei tik duotu interviu).

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.