Ambient on/off

Join the new world

 

[NM] Užduok klausimą, gauk atsakymą (ATSAKYMAI)

Day 1,820, 11:09 Published in Lithuania Lithuania by Naujoku Ministerija


Praeitame straipsnyje buvo pradėta rubrika "Užduok klausimą, gauk atsakymą". Klausimų sulaukėme išties mažai. Tikimės, kad kitą kartą jų bus daugiau. Į beverčius klausimus atsakymų neradome. Pradedame.


1. Kur reklamuosit eRepublik? (Klausia danisltu)
NM ► Kol kas dabar yra sudarinėjama duomenų bazė, kurioje talpiname populiarius puslapius. Juose ir bus reklamuojama. Tie tinklapiai yra labai įvairūs: nuo informacinių puslapių kaip lrytas.lt, delfi.lt ar alfa.lt iki socialinių kaip facebook.com ar skelbimų. Reklamuojama bus dviem etapais. Pavyzdžiui forumuose bus talpinamas sukurtas straipsnis bei baneris, o komentaruose tik baneris. Kai sulauksime žinutės naujokams pakeitimo patvirtinimo, tada imsimės darbo dėl BB.

2. Kodėl užspaminot spaudą? Šiaip šaunuoliai, kad dirbat, bet galima ir vienu straipsniu viską. (Klausia ZygaLTU)
NM ► Manome, kad trumpesni, bet kategoriški straipsniai yra žymiai geriau nei ilgi straipsniai su daug informacijos. Visi straipsniai turi skirtingą tematiką, todėl tokius geriau atskirti į du atskirus nei sutalpinti į vieną. Be to, trijų straipsnių išleidimu per dieną nevadintume spaminimu, kai eLietuvos spaudoje per dieną matomi 10-15 straipsniai.

3. Kas perka grūdus po 0,02? (Klausia Rupijus)
Lietuvytis ► "Botas" ir verslininkai.
NM ► Grūdus perka visi tie, kuriems jų reikia. Jei nėra pakankamai medžiagų maisto gamybai, tada tenka juos pirkti mažiausia kaina. Jei tuo metu ji yra 0,02Lt, tai tenkina klausimo sąlygą. Apibendrinant, perka visi vargšai, neturintys grūdams pasigaminti reikalingų įmonių bei visi turtuoliai, neturintys tiek daug tų įmonių aprūpinti savo verslą. Šiuo metu esant tokiai ekonomikai, racionaliausia būti grūdus pirkti visiems, o ne juos gaminti.

4. Ar TG buna 44 procentų nuolaida? (Klausia ZIGMANTAS SIERAKAUSKAS)
NM ► Taip. Ji būna maždaug kas du mėnesius. Dažniausiai šalia būna pasiūlymas pirkti ir auksą su 30% nuolaida.

5. Kokia yra bazūkų/EB riba kiekvienoje divizijoje, nuo kurios jau galima tikėtis paimti BH? (Klausia Funnyte)
NM ► EB riba kiekvienoje divizijoje labai priklauso nuo žaidėjo turimos jėgos. Kuo jėga didesnė, tuo daugiau žaidėjas padaro žalos bei tuo mažiau reikia EB. Tuo tarpu su bazūka yra šiek tiek kitaip. Žinant, kad viena bazūka padaro 30k žalos, tai reikia žinoti kiek kiekvienoje divizijoje yra vidutiniškas įtakos kiekis, nuo kurio galima tikėtis BH medalio. Apie tai galime paklausti kiekvienos divizijos BH medalio vos ne geriausių medžiotojų.

1 DIVIZIJA. Hyperis Pacas (visai neseniai buvo šitoje divizijoje ir paėmė joje 49 medalius) ► Vidutiniškai reikia 60k, gal 65k įtakos, bet medžiojant ir su 30k medalį galėdavau lengvai paimti.
NM ► Kalant tik su bazūkom 1 divizijai vidutiniškai užtektų 1 EB ir 2 bazūkų.

2 DIVIZIJA. Money_Boy ► ABC mūšiuose turbūt įtaka svyruoja nuo 500k iki 1kk (dažniausiai apie viduriuką, gan senokai mačiau 500k), kitur (užsienyje pvz. Jungtinėje Karalystėje, Lenkijoje, Makedonijoje) ne mažiau kaip 900k.
NM ► Kalant tik su bazūkom 2 divizijai užtektų vidutiniškai 7 EB ir 24 bazūkų.

3 DIVIZIJA. Nukainotas ► 2.5kk, bet jei kokia akcija vyksta ar svarbesnis mūšis, tai neužteks. Aišku pasitaiko BH ir su 1.7kk, bet čia jau sėkmės dalykas. Aš virš 2kk pradžioj padarau ir dažniausiai niekas nepermuša.
NM ► Kalant tik su bazūkom 3 divizijai užtektų vidutiniškai 20 EB ir 67 bazūkų.

4 DIVIZIJA. swlk ► Įvairiai. Kartais ir 3,5kk užtenka, o kartais ir 10kk neužtektų. Su kiekviena diena vis kyla tas lygis, bet apie 4kk dabar yra pareiškimas į medalį. Tik akcijos labiausiai užknisa, nes taškos visi kaip išprotėję.
NM ► Kalant tik su bazūkom 4 divizijai užtektu 40 EB ir 134 bazūkų.


Kaip žadėjome, tris žaidėjus, uždavusius mūsų manymu geriausius klausimus, apdovanojame simboliniu paskatinimu. Tai būtų Funnyte, danisltu ir Rupijus. Jie gauna po 1G.

Be to, Naujokų Ministerijai reikalinga parama. Nereikalingą maistą, ginklus, pinigėlius galite siųsti iPSiArt. Ačiū


 

Comments

Udra
Udra Day 1,820, 11:37

Kiek pastebėjau, TG akcija pasirodo kas 3-4 savaites, o nebe kas 2 mėnesius (kaip anksčiau kad būdavo). Šaunus darbas, taip ir toliau.

Aleks79
Aleks79 Day 1,820, 11:41

Important!!! Let`s beat those multies!
http://www.erepublik.com/en/article/let-s-beat-those-multies--2155429/1/20

ZIGMANTAS SIERAKAUSKAS
ZIGMANTAS SIERAKAUSKAS Day 1,820, 12:39

Ačiū. Puikus darbas.

Pengemis Utara
Pengemis Utara Day 1,820, 14:59

Get ready for Training Ground promo when you see Training Contract promo. It usually follows one by another. 🙂

Nukainotas
Nukainotas Day 1,821, 00:23

„Kalant tik su bazūkom 3 divizijai užtektų vidutiniškai 20 EB ir 67 bazūkų.“ — niekas taip nedaro, o sukaupia energiją ir mūšyje pirmiausia ją išnaudoja, o tik paskui prideda keletą EB, jei trūksta dmg.

freshas
freshas Day 1,821, 01:33

Nukainotai, klausimas kaip suprantu buvo toks, todėl į jį ir buvo atsakyta taip.

danisltu
danisltu Day 1,821, 04:39

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/6691557

You have successfully donated 1 Gold. This amount will appear shortly in the citizen account.

Raraz
Raraz Day 1,821, 07:33

klausimas: ar turite sheimas ir vaiku, ar cia susirinke tik vienisiai ? 😃

Evil Rudolph
Evil Rudolph Day 1,821, 09:21

Raraz, po šituo straipniu klausimai, kaip ir nesiskaito, tad jei vis dar norėsi sužinot atsakymą, klausk, kai bus tam skirtas straipsnis.

Nors klausimas kėblus, reiktų anketą padaryt...

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.