Ambient on/off

Join the new world

 

[NM] Skelbiamas straipsnių konkursas!

Day 1,821, 11:16 Published in Lithuania Lithuania by Naujoku Ministerija


Dėmesio, dėmesio, dėmesio! Naujokų Ministerija skelbia konkursą, kuris labai svarbus visai mūsų bendruomenei bei eLietuvai. Prisidėk prie to ir TU!


Ką tau reiks padaryti?

Mums reikalingas agitacinis, motyvuojantis bei niekada su eRepublik žaidimu nesusidūrusius žmones patraukiantis straipsnis. Tu turi jį parašyti!

Kas jame turi būti?

Tai yra laisvo pobūdžio tema. Tu gali rašyti apie eLietuvos užkariautas kadaise žemes, didžiuotis buvusiomis didelėmis teritorijomis bei taip sudominti patį skaitantįjį. Tu gali rašyti apie dabartinę situaciją, apie visai neseniai buvusius karus su Švedija arba pasirašytą taiką su Baltarusiją. Tu gali papasakoti apie galimybę šiame žaidime būti kuo nori: nuo kareivio, verslininko, seimūno iki žurnalisto ar prezidento. Arba viską sudėti tiesiog į vieną straipsnį. Tai laisva tema, todėl straipsnio tematika taip pat yra visiškai laisva.

Kodėl dabar ir kam visa tai?

Dabar yra labai puikus metas. Jei pažvelgsite statistiką, per pastarąjį mėnesį mūsų tik daugėja. Tai kodėl pamažu tą daugėjantį naujokų skaičių nepaspartinti ir nesukelti tikrojo BabyBoomo!

Kur visa tai bus talpinama?

Labiau besidomintis eLietuvos spauda tikriausiai jau žino, kad straipsnis bei jau sukurti keli baneriai bus talpinami įvairiuose interneto tinklapiuose pavyzdžiui kaip lrytas.lt, delfi.lt ir kiti.

Kas Tau iš to?

Visų pirmiausia garbė. Visų antra, žinojimas, kad visgi kažkuo prisidėjai. Na ir trečia, kaipgi be prizų. Už pastangas bus apdovanoti visi.

Kas laimės?

Laimėtojais čia bus visi. Jei bus išties daug atsiųstų straipsnių, tai po dviejų parų bus rengiamas balsavimas dėl pačio geriausio. Jei bus ne tiek daug, tada Naujokų Ministerija pati nuspręs, kuris verčiausias geriausio titulo. Esmė, kad kiekvienas straipsnis gali būti naudingas! Kiekvieno išsakytos mintys gali pasitarnauti dėl eLietuvos praplėtimo. Vieni straipsniai gali būti talpinami vienur, kiti kitur. Pralaimėtojų čia nebus.

Kur siųsti?


Straipsnius prašome siųsti NM ministrei miestietei arba viseministrui freshui. Jei reikia ankstesnių straipsnių pavyzdžių, jų galite kreiptis į paminėtus žmones.


Taigi, ar Tu pasiruošęs tam? Ar pasiruošęs, kad Tavo sukurtas straipsnis išvystų dienos šviesą ir po kelerių metų jau užaugęs naujokas pasakytų: Tu su savo žodžiais mane sudominai? Tada pirmyn! Padarykime BB kartu! Tegu eLietuva pabunda!

PS. Pavotinkit, kad kuo daugiau žmonių tai pamatytų ir susidomėtų. Ačiū

Pagarbiai
NM komanda


 

Comments

THE SPIRIT III
THE SPIRIT III Day 1,821, 15:00

o7

auris0
auris0 Day 1,822, 05:19

o7

Lari0x
Lari0x Day 1,822, 10:28

Nebandėt išsimušt kokį bent tūkstantį pagrindiniam prizui? Manau, duotų.

freshas
freshas Day 1,822, 11:19

Specialiai nebandėm. Jei ką, tai tas prizas ar prizai bus. TIk bėda ta, kad nesulaukėm dar nei vieno pretendento : (

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.