Ambient on/off

Join the new world

 

[NM] Planuojamas Baby Boom. Reikalingi patarimai

Day 1,883, 08:40 Published in Lithuania Lithuania by Naujoku Ministerija


Sveiki, brangūs piliečiai! Naujokų Ministerija planuoja Baby Boom (naujų žaidėjų atėjimą), prilygstantį bent jau trečdaliui dabartinės eLietuvos populiacijos. Kaip tai bus daroma jau suplanuota, tačiau yra kita problema. Prisikviesti naujus žaidėjus gal ir nėra labai sunku, tačiau žymiai sunkiau yra juos sudominti bei išlaikyti bent kurį laiką. Taigi nevyniojant žodžių į vatą, prašome visus eLietuvos piliečius būti neabejingais bei pateikti pasiūlymus, kaip naujokus sudominti pirmosiomis BB dienomis, o vėliau kaip ir priversti juos pasilikti ilgesniam laiko tarpui.

Tai aktualu visiems, nes mūsų naujieji piliečiai - tai mūsų ateitis. Kuo jų daugiau, tuo eLietuva stipresnė. Išdėstyk savo viziją bei spausk VOTE, kad kuo daugiau žmonių tai pamatytų!

Pagarbiai
NM komanda
 

Comments

Josef Terboven
Josef Terboven Day 1,883, 08:46

Uždraudžiam eLietuvoje apsaugos priemones ir bus tas bb, tik va, moteriškosios lyties atstovės turės darbo... daug darbo 😃

THE SPIRIT III
THE SPIRIT III Day 1,883, 09:34

reikalingas karas, ir tik karo metu didziausia tikimybe kad naujokai pasiliks.

Shmuel97
Shmuel97 Day 1,883, 09:43

ir didziausia tikimybe kad jie isitaskys viska ir mes zaidima..

Nidon
Nidon Day 1,883, 14:16

Dalinai sutinku su Vaisalgu, karas padetu pritraukti ir islaikyti naujokus, taciau noreciau kiek paredaguoti jo ideja ir pasiulyti ne daryti kara del babu boom, o daryti baby boom del karo, t.y. islaukti tinkamo momento, kada Lietuva bus isivelusi i svarbesni kara, ir tik tada NM pradeti projekta. Kitas dalykas, tokiam dalykui reikia iniciatyvos, todel prasykite visu pilieciu padeti vykdyti baby boom. Tai tiek is mano puses.

Mindziuss
Mindziuss Day 1,883, 18:18

Kad naujokai išliktų - žinoma, geriausias būdas būtų tiesioginis karas.

Taip pat galimas variantas - įvairios misijos/konkursai/dalybos - kad gautų kuo daugiau dėmesio pirmosiomis dienomis.

DrMonte
DrMonte Day 1,884, 23:02

Šiaip, merkasz išdėstyta, gal pernelyg "sklandžiai", mintis yra didžiausia mūsų problema. Karas pritraukia, prijaukina ir atgrąso savo nebuvimu. Tad bet koks BB dėl karo pasireiškia masiniu praradimo po jo.

t.y. Reikia šias rizikas įvertinti ir turėti omenyje organizuojant BB taikos metu ar keliant ūpą naujokams pažadais apie būsimus žygius po karo.

Ex Nihilo
Ex Nihilo Day 1,884, 00:23

Prastas tas zaidimas nieko jus cia neislaikysit. Apart spaudos modulio cia visiskas Š... jei ne tie pasikandziojimai ir erzilu erzalines is vis cia nebutu ka veikti. Ir ne jusu cia kalte kad zmones palieka. Susitaikykit su tuo

Shmuel97
Shmuel97 Day 1,884, 00:40

nu jo kad islaikyti mazai sansu. pirma jei naujokas neikis kreditines gal per metus pasistatys kokia viena raw q4 lauka 🙂 ekonomikos ner ir tas karas ne toks jau ispudingai atrodo viena migtuka paspaudineji jau kariauji tipo . beto atsiras daug tokiu kurie pirks tankus ir liks be cento po kurio neliks isviso upo. kaip pasake spauda cia likus bet nekiekvienas atejas zn apie ka rasyti tai turi praeiti kazkoks laiko tarpas kad pradetu rasyti nebent kaip koks roberto stiliumi. dar politika tikrai tik vienas kitas isilies i kokios partijos veikla . taip pazejus cia ner ka ir beveikti. o tos dalybos bei misijos NM amzinai nesites ir taip kokia 1/10 dalis jais pasinaudos..

Rytu aukstaitis
Rytu aukstaitis Day 1,884, 00:42

Pirmiausiai tai reikėtų uždrausti naujokų verbavimą į politines partijas,patyrusių žaidėjų globą naujokams,kad išvengti purvinų manipuliacijų.Tegul Naujokų ministerija gano juos iki tam tikro aukštesnio lygio iš pradžių.Antra,tai reikėtų sukurti trumpą ir aiškią pradinę instrukciją,ką daryti jiems iš pat pradžių.Kadangi niekas greitai čia nevyksta,reikėtų sukurti kažkokią atbulinę atskaitą iki tam tikro lygio pasiekimo,kuriai pasibaigus naujokas būtų apdovanotas.Trečia,tai reikėtų užkardyti tarpusavio rietynes,jei atsiranda žymesnis skaičius naujokų,nes naujokai,skaitydami tuos visus komentarus ir matydami tą jovalą,demoralizuojami,atmušamas bent koks noras likti žaidime.Visi tarpusavio santykių aiškinimaisi tokiu atveju turėtų persikelti į čatus.

Ex Nihilo
Ex Nihilo Day 1,884, 00:52

@rytu aukstaiti, prisipazinsiu vienintele paskata man dar cia prisijungti tai galimybe paerzinti tautininkus XDDDD

Vaicius
Vaicius Day 1,884, 01:57

Nukreipinėt naujokus į Naujokų MU būrius - LKA, LS akademija, Cobra. O ten jau žmonės arba susidomės arba ne 🙂

Funnyte
Funnyte Day 1,884, 03:08

Pritariu Vaiciui. Kaip suprantu, planas kaip juos priversti paspausti registracijos mygtuką jau yra, tereikia, kad jie pasiliktų. Karo nėra - blogai, ekonomika - sužlugdyta, laikraščiams ar politinei veiklai reikia daugiau patirties, tačiau kas visada prieinama ir "po ranka", tai socialinis žaidimo aspektas. Bent jau aš esu pastebėjusi, kad tie naujokai, kurie greitai įtraukiami į kažkokią grupę žmonių ir su jais užmezga kontaktą, daug rečiau pasitraukia iš žaidimo. Taigi visų pirma siūlau pasirūpinti reikiamu skaičiumi mokytojų, kad jie nepervargtų ir galėtų "papopyt" po keletą naujokėlių.🙂 Toliau kuo greičiau rekomenduoti stoti jiems į vieną iš naujokų MU. Ten jie vėl bus įtraukti į t.t. socialinį tinklą plius gaus reguliarius davinius. Na ir galiausiai turbūt reikėtų sudaryti sąlygas norintiems įsilieti į ministerijų ar kitų organizacijų veiklą, kad naujokas žinotų, jog ten jo laukiama. Dažnai jie dar nelabai tiki savo jėgomis, todėl pabijo skintis kelią aukščiau. Reikia užtikrinti, kad šalia naujoko, kad ir kur jis nueitų, visada būtų geranoriškai nusiteikęs senesnis žaidėjas.

JEysol
JEysol Day 1,884, 06:02

Kiekvienam naujokui būtina paskirti po mokytoją, senesnį žaidėją. Pirmiausiai suraskit tokių žaidėjų, kokią anketą padaryt, ar kažką panašaus. Trumpas tutorialas taip pat žiauriai praverstų 🙂

jabaslaja
jabaslaja Day 1,884, 06:17

KARAS!!!

Aveun.
Aveun. Day 1,884, 07:07

Manyčiau nereikia daryti milžiniško BB, geriau kelis mažesnius BB. Nes nespėsim tų naujokų ganyt, ir rezultatas bus toks, kad jie nebus gavę dėmesio ir pasiliks tik kas 20-tas koks geriausiu atveju 🙂

Eksas
Eksas Day 1,884, 08:32

Na dėl to naujokų susidomėjimo, tai čia, pernelyg, išpūstas reikalas. Jeigu kas norės, tas ir loš, o kam bus šitas žaidimas nuobodus, tada to žaidėjo už jokius maldavimus neišlaikysi. Tiesiog, šiuo atveju, geriau laukti naudingų bei kokybiškų erepublik žaidėjų eLietuvos atžvilgiu, negu paprastų two-clickerių, kurie sunkiai gaudysis politikoje, spaudoje ar kare. Ką galime padaryti iš savosios pusės? Kviestis žaidėjus ir supažindinti su žaidimu - parodyti tikrąjį žaidimo veidą (su pliusais ir minusais), nes tuos, kurių smegenėles aušina gražiais pažadais ir per daug išaukštintu žaidimu, patys pirmi palieka žaidimą.

RexSolis
RexSolis Day 1,884, 09:19

Nukreipiam į kokį karinį būrį, jog būtų jame skype pokalbių kambarys. Ten naujokai galės diskutuoti apie žaidimą ir tuo pačiu gal pradės patikti naujokams šis žaidimas, nes jie (naujokai) galėtų rasti net ir e-draugų.

benskius
benskius Day 1,884, 10:50

Reikia kuo maziau juos remti, tada jiems bus idomu "prasimusti".. nu bent jau man, jei nuo pradziu gauciau visko uz dykuti, buciau metes si zaidima per pirmas 2 dienas..
geriau pasiulyti kokiu prizu uz prisijungima kas dien ir pan..

odakras
odakras Day 1,884, 11:05

jus stenkites senus islaikyti, nes kuo toliau zaidimas darosi vis neidomesnis

Hipponous
Hipponous Day 1,884, 11:59

Jeigu zmogui nepatiko sis zaidimas - jis jo nezais. Karas - ne iseitis, vienintelis budas kaip pritraukti cia naujokus yra parodymas jiems ka cia imanoma pasiekti, galbut zmogui labiau patinka pletoti versla ir buti verslininku, o galbut zmogu labiau traukia politika, tai taip pat yra savotiskas karas, taciau reikia naujiems zmonems parodyti, kad neviskas cia tikru kariavimu grysta, pateikti reikia pavizdiu, ka imanoma pasiekti, padeti zmogui pajusti ka reiskia bent jau tam tikra laika pabuti vienos ar kitos srities atstovu. Jus savo misijose vien dalinate tankus ar maista, taciau niekada nepaklausete, o gal zmogus nori buti politiku ar diplomatu, kam jam tie tankai?

Jegutis
Jegutis Day 1,884, 12:30

O ka cia imanoma pasiekti? As cia zaidziu, nes draugas paprase, kad auksiniu jam uzdirbciau 😃 jeigu jis nebutu pamokes kaip zaist net nebuciau bandes. Todel manau kiekvienam naujokui priskirti po mokytoja. Tarkim jam ten eitu kazkoks pliusas aukso uz ta mokyma. Juk nemanau, kad skurdziai esat ir nesubesit pamoket visiems. 😁

kamikadze77
kamikadze77 Day 1,884, 12:32

naujokui reikia bendravimo nes seme zaidime veiksmo mazokai tad reikia juos grusti i partijas ir i skype nes tik skype islaiko dauguma zaideju.

Kursis Kurenas
Kursis Kurenas Day 1,884, 12:46

reik pradurti prezervatyvus. ups, atsiprašau, nepastebėjau, kad šia ne žurnalas vyrams

UavaG
UavaG Day 1,884, 13:44

Asmeniniai mokytojai, + kasdieniniai straipsniai su tutorialais(juk turim pilna parasytu, tereikia atgaivint) + iskart kist i kolektyva juos. Tik klausimas, kur goldas keliaus uz bb?

TheUnit Yack
TheUnit Yack Day 1,884, 14:02

Nezinau ar dabar egzistuoja institucija bet reiktu atgaivinti akademija kaip senais laikais. Duoti galimybe uzsirasyti dideliam skaiciui mokytoju, Bet reiktu sukurti mokymo struktura, gal net apmokymus patiems mokytojams.
N a zinoma atsiranda ir kitu klausimu kaip tvarkyti auksta gauta is nauju zaideju. Butu galima ji pnaudoti
naujoku uzimtumui, bei ju stiprejimui, tarkim treniruociu pastatu pakelimui, arba ginklu pirkimui.

freshass
freshass Day 1,884, 14:29

Mielieji, čia matau daug kas apie mokytojus kalba. Kiekvienas naujai atėjęs gauna automatiškai žinutę, su anketa, kurią užpildęs gali gauti mokytojus. Mokytojų yra, tačiau nėra pakankamai naujokų. Va kame esmė. Jei jie net neperskaito žinučių, tai kaip jie užpildys anketą. Mokytojų turim netoli 10, duokit mum naujokų, kurie nepatingėtų perskaityti ir mes juos sudominsim.

Viruzas
Viruzas Day 1,884, 22:43

O ka padarysit, kad senbuviai nemestu zaidimo? Pvz as jau gal kokis puse metu 2click, nes cia nera ka veikt, o apie naujokus net nekalbu kai ekonomikos nebera, be geros paramos ar realiu $ jie cia praktiskai 0 ir toke bus 100m.

aurimiz
aurimiz Day 1,885, 01:21

tikras karas, arba bentjau training, tik del situ dalyku as pradejau zaist 😃 aisku parama kazkokia galetu padet

Antikristas
Antikristas Day 1,885, 01:36

Naujokas cia laikysis iki tada, kol supras, kad nekisant realiu pinigu jam jokio idomumo cia nebus. Skaiciuoja visi, ir greit pasiskaiciuos kad issilaikyt savarankiskai nesugebes niekaip.o aukso irgi nepridalinsi pakankamai niekaip.
Panasu, kad zaidimo kurejai kuriuo tai metu nusprende jog nauju vartotoju jiems uzteks, stengiasi is esamu isspausti kuo daugiau euru ir isspaude maksimuma numes sita projekta i sona po poros metu...

Viruzas
Viruzas Day 1,885, 02:00

nesutikciau, kad numes, niekas gero pajamu saltinio neatsisako, kol zaidejai moka pinigus tai ir mels, o kad islaikyt reikalui esant kaip visad sumastyt tokiu nauju ideju, truputeli atleis vadeles ir vel smaugs 😉

Alkolakis
Alkolakis Day 1,885, 03:34

Antikristai, nereikia čia iš karto kišti Mastercard'erių. Tiesiog reikia naudotis galva, o ne kiaušiniais ir bus to Gold, reikia pataupyti ir teisingai investuoti. Aš nesu LT leidęs šiam žaidimui, bet smagiai leidžiu čia laiką : )

Antikristas
Antikristas Day 1,885, 07:58

Alkolaki, laikai nuo tada, kai tu prisiregistravai labai pasikeite. As irgi dar spejau isokti i nuvaziuojanti traukini ir susikrauti kazkoki tai pagrinda is ko dabar ramiai galiu gyventi.
Bet tiesiog neisivaziduoju kaip prie dabartines ekonomikos naujokui ta padaryti?! 5 metu turbut neuztektu zaisti, kad uzsikelt TG, turet gold'o treniruotems ir DO padaryt.

R1991
R1991 Day 1,885, 08:06

Hipponous idėja gera 🙂 tiesiog reikia naujokams siųsti laiškus su esmine info, o po to pateikiant daugiau detalių ką čia galima nuveikti, o jeigu tokio tipo žaidimas nepatinka, tai niekas neprivers pasilikt

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.