Ambient on/off

Join the new world

 

[NM] Pirmos dienos gidas

Day 1,919, 06:11 Published in Lithuania Lithuania by Naujoku Ministerija


Sveiki. Naujokų Ministerija pateikia atnaujintą pirmos dienos gidą. Už paveiksliukus galima dėkoti merkasz. Naudojamasi buvo merko bei Lithuanian Patriot straipsniais.

SVARBŪS PATARIMAI

- Taisyklė nr. 1 — nemėgink kurti daugiau nei vieno account'o. Administratorių patirtis surasti ir užblokuoti bandančius sukčiauti žaidėjus yra gerokai didesnė, nei tavo sukčiavimo patirtis. Be to, adminai mėgsta užblokuoti (ban) sukčiaujantį vartotoją tik po kurio laiko, tad užsiimdamas nesąžiningais dalykais tik sugaiši laiką ir viską teks pradėti iš naujo.

- Taisyklė nr. 2 — neleisk aukso, taupyk jį. Nepirk nei įmonių, nei prekybos licencijų, nei raketų fabriko, nesitreniruok už auksą, nekeisk aukso į litus. Auksą naudok tik gerai viską suplanavęs ir pasitaręs su labiau patyrusiais piliečiais. Šiuo metu auksą pradžioje labiausiai apsimoka investuoti į treniruočių aikšteles (training grounds), bet ir čia yra tam tikrų sąlygų ir dalykų, kuriuos reikia žinoti (apie juos skaityk toliau). Neapgalvotai išleidęs auksą, pristabdysi savo progresą ir lėčiau pasieksi norimus tikslus.

- Taisyklė nr. 3 — pirmosiomis dienomis stenkis tik dirbti ir treniruotis. Stenkis nekariauti, jeigu tam nėra poreikio, o kartais ir nedirbti savo įmonėse (dažnai tai būna net nuostolinga). Daug kariaujant greita kyla patirties taškai (experience), o tuo pačiu artėja perėjimas į antrąją diviziją (jų iš viso yra keturios). Kuo daugiau jėgos turėsi būdamas pirmojoje divizijoj, tuo lengviau bus gauti Battle Hero (BH) medalį ir tokiu būdu užsidirbti aukso.

PIRMOJI DIENA
Taigi, jei tu esi naujokas ir neseniai tik prisiregistravai, tai prisijungęs iškarto turėjai sulaukti prezidento žinutę. Ji atrodo taip:


Perskaityk ją, pasinaudok siūlomomis nuorodomis, domėkis. Tik domėdamasis jau pačioje pradžioji gali išvengti didelių klaidų, kurias gali padaryti kiti.

Turbūt pastebėjote, kad prisijungę turite 1 auksinį ir 500Lt. Šias sumas galima padidinti sėkmingai įveikdami misijas. Tačiau jas vykdysime kartu su tutorialu, tai bus žymiai paprasčiau Jums nušaunant vienu šūviu du zuikius.

Žiūrime kokias turime misijas. Jas galite rasti šiek tiek žemiau. Kol kas matomos pirmos trys:


O štai kaip atrodo tutorialas:


Jame mūsų prašo pasitreniruoti, pasimušti, padirbti, įvykdyti dienos užduotį ir pavalgyti.

1. Taigi, pirmoji misija, kurią tau reikia pabandyti įvykdyti – Training Day, tą patį mum sako ir tutorialas > Train. Kad pavyktų, reikia įvykdyti šį reikalavimą:
- Pasitreniruoti ( Eik į MY PLACES ->Training grounds->pažymėti žmogeliuką bei spausti Train )


Tai jums nuskaičiuos 10 energy (energijos taškų, žalioji juosta prie jūsų vardo, lygio) ir pridės 5 str (str - sutrumpinimas Strenght, tai reiškia - jėgos taškus).

Jeigu pasitreniravote teisingai turėjote pamatyti šį langą:


Galime bėgti prie misijos Training Day langelio bei pasiimti apdovanojimą.

Gauname 5 jėgos ir 2 Q6 ginklus.

2. Toliau taip sėkmingai treniruodamiesi Jūs galėsite įvykdyti ir antrą misiją „Become an Adult“ , kuri yra pati kairiausia.

Žaidimo pradžioje žaidėjai skirstomi į du lygius: Jaunus (Young – kairiame paveiksliuke) ir Suaugusius (Adult – dešiniame paveiksliuke)


Suaugusiam žaidėjui yra prieinami visi žaidimo įrankiai, Jaunam yra šie apribojimai:

- Pardavinėti auksą ir Litus Monetary Market rinkoje;
- Pardavinėti ir pirkti prekes Marketplace rinkoje;
- Dalyvauti balsavime rinkimuose;
- Siųsti laiškus per PM galima tik kas 15 minučių;
- Dovanoti kitam žaidėjui auksą, pinigus ar daiktus;
- Įdarbinti žaidėjus savo įmonėse.

Norint atsikratyti šių apribojimų tiesiog reikia įvykdyti misiją "Become an Adult" - tai yra pakelti savo jėgą iki 50 jėgos. Tą galima padaryti vykdant kitas misijas ir kasdien treniruojantis. Šią misiją nesistenkite įvykdyti žut būt jau šiandien, niekur ji nedings net ir po savaitės. Įvykdę ją, gausite papildomai 10 jėgos.

3. Įvykdę pirmąją misiją, turėjo atsirasti nauja misija pavadinimu „A Future Hero“


Reikia mums nukauti 5 priešus, bet iškart patariu daryti kaip geriau, kad kariavimas nenueitų vien veltui.

Tai va, kad be reikalo nešvaistytume gyvybių bei tankų, tai įstokite į Karinį dalinį. (eikit Community -> Military Unit)

Ten atsidarys tokia lentelė:


Išsirinkite kurį nors karinį būrį. Naujokams patariama stoti į Lietuvos Karo Akademiją, COBRA, Lithuanian Shadows akademiją arba į Lietuvos kariuomenę. Kokios yra sąlygos kiekvienam būryje galite pasiskaityti smulkiau čia arba pasiklausiant vyresnių žaidėjų. Sakykime, pasirenkame LKA, prisijungiame ir norint tapti nariu mums išmeta tokią lentelę:


Tavo užduotis dabar bus gauti Private laipsnį bei nukauti 10 priešų, tai bus tavo pirmas karas, tai spaudžiam GO to campaigns arba viršuje Wars bei reikia išsirinkti už ką kovosim. Patarimas būtų rinkti kaip paveikslelį matysit geltoname fone pavaizduotą mūšį, nes šitame mūšyje tuo pačiu vykdysite plius Daily Order kurį pamatysit pabaigę recruit’s orders vykdymą.


Tai Spaudžiame Fight mygtuką


Šituose paveiksliukuose pirmame matote koks langas atsidaro , antrame matome kai nukalam pirmą priešą, dar kai nukalams priešą yra kamputyje langelis Don’t show this again jei norite kad nemėtytų vis nukalus priešą šitos lentelės pažymėkit varnele. Ir bekovojant kelis priešus nukalus gaunat pirma savo laipsnį Private ir kaip apdovanojimą vieną Energetinį batonėlį ( kuris atstato 100gyvybių). Bei +5% Bonuso prie atakos .

SVARBU - Šokoladukus kaupkite, jų prireiks ateityje. Nenaudokite jų kai atstatinėjate energiją!


Tuo pačiu turėjote pakelti pirmą savo levelį . Bei gauti 1 Gold (aukso) kurį gausi vis pakeldamas savo lvl.

Kadangi nukovėme 10 priešų, kurių reikėjo mums norint tapti karinio būrio nariu (dar neoficialiai), tai tuo pačiu įvykdėme ir „A Future Hero“ misiją, kur reikėjo nukauti 5 priešus. Einame pasiimti apdovanojimo.


Gauname +3 ginklus ir 2 patirties taškus.

4. Ketvirtoji misija, kuri jau matėsi pačioje pradžioje, tai First Steps in Battle


Ji mums liepia atstatyti 100 gyvybių bei pasiekti Private laipsnį.


Bevykdydami „A Future Hero“ misiją, turėjote savo karinį rangą pasikelti iki Private ir vienu metu turėjo išlysti tokia lentelė:


Kadangi mes jau pasiekėm Private laipsnį, tai mums telieka atstatyti 100 gyvybių. Spaudžiame Recover energy:


Dabar galime bėgti pasiimti apdovanojimo:


Gauname maisto atstatyti 100 gyvybių. Įvykdėme pilnai jau 3 misijas ir judame toliau.

5. Ivykdžius šitą misiją gaunate naują misiją First Payback, kurioje jums reiks įvykdyti:

- Susirasti darbą
- Padirbti

Tai va einame My places ->spaudžiame Get a job-> Atsidaro darbų pasiūlymai bei išsirenkam kas siūlo didžiausią algą ir spaudžiame APPLY


Tada galime padirbti. Verta žinoti, kad padirbę gausite ne tokią sumą, kokia nurodyta, nes kiekvienoje valstybėje galioja ir mokesčiai:


Dabar galime bėgti paspausti ant misijos langelio bei pasiimti apdovanojimą – 2 patirties taškus.


Be to turėjome savo lygį pakelti jau iki 3.

6. Įvykdę šią misiją, turėjo atsirasti nauja Daily Task
Mums reikia įvykdyti dienos užduotį, tai yra pasitreniruoti ir padirbti. Tačiau mes tai viską jau padarėme! Treniravomės pačioje pradžioje, o padirbome kątik, taigi tituliniame puslapyje spaudžiame Get reward:


Išmeta mums dar viena lentelę ir dar kartą spaudžiame Get reward


Už kiekvieną dienos treniruotes ir darbą kito įmonėje jūs gausite papildomai po 1 jėgos ir 1 patirties tašką. Kas penktą dieną gausite po 5 jėgos ir 5 patirties taškus už įvykdytą dienos užduotį.
Kadangi mes įvykdėme šią misiją, tai spaudžiame ant misijos logotipo ir pasiimame apdovanojimą


Gauname 5 jėgos ir 5 patirties taškus.

7. Atsiranda nauja misija „Leveling up“. Lygį kelti jūs galite dirbdami, treniruodamiesi, kariaudami. Kadangi jau tiek padirbome, tiek pasitreniravome, tai galime eiti vėl į mūšio lauką ir pasiekti tą 5lvl. Labai svarbu, kad ši misija galioja kol esate mažesnis nei 5 lygio pilietis.


Pakariavę pakeliame porą karinių rankų, gauname keletą Energy Bar, kuriuos labai svarbu saugoti ir nešvaistyti be reikalo. Taip pat pakėlę savo lygį iki 5, gavome papildomus 2 auksinius ir galime eiti atsiimti apdovanojimą už šią misiją.


Gauname papildomai +1000 vietos savo sandėly, kas yra labai svarbu. Apie tai pašnekėsime kiek vėliau.

8. Taip sėkmingai vykdydami misijas mes gauname vis naujas ir naujas. Dabar pasirodė
Join The Army
, kurioje reiktų prisijungti prie karinio dalinio, bet jau kaip prisimenate esame prisijungę, tiesiog mes jau ją įvykdėm ir tik pasiimam apdovanojimą +3 q6 ginklus ir +3 patirties taškus .9. Po to iškart gauname dar vieną naują [MG]http://img441.imageshack.us/img441/774/69821753.png[/IMG]Full membership
Bet kai pamenate, mes jau vykdėme ją kartu su kitomis, taigi dabar tik belieka jei dar to nepadarėte paspausti Become a member tituliniame puslapyje:


Tada bėgame paspausti ant misijos langelio ir pasiimame apdovanojimą


Gauname +1 Energy Bar ir +3 q6 ginklus .

10. Dar viena naujai atsiradusi tai Every day job misija


Kaip matote mūsų prašo pasitreniruot ir padirbti dvi dienas iš eilės. Kadangi šiandien jau tai padarėme, tai kitą kartą tai galėsime padaryti rytoj. Nauja diena prasideda 10h ryto, todėl šią misiją kol kas paliekame ateičiai kaip ir “Become an Adult” ir pernelyg dėl to nesijaudiname. Niekur ji nepradings.

11. Šiandien dar galime įvykdyti pora misijų ir galėsime užbaigti pirmąją žaidimo dieną. Viena iš jų tai Refill your inventory


Mūsų prašo nusipirkti 50 vienetų maisto ir 20 vienetų ginklų. Kur visa tai galime padaryti? Einame viršutinėje juostoje į Market > Market place


Tenais pasirenkame pigiausią maistą ir nusiperkame. Tą patį padarome ir su ginklais. Perkame tiek, kiek mūsų reikalauja, jei reikės kada nuspirkti papildomai, tai visada tai galėsite padaryti be problemų.

Maisto kokybė (Q) nėra svarbi, todėl pirkdamas maistą skaičiuok kainą, kurią sumokėsi už atstatomus gyvybės taškus. Pavyzdžiui, jei Q1 maistas atstato 2 gyvybės taškus ir kainuoja 0,04, o Q3 maistas atstato 6 gyvybės taškus ir kainuoja 0,05, labiau verta pirkti Q3 maistą.


Nusipirkę galime dabar eiti atsiimti apdovanojimo. Gauname dar +1000 vietos sandėly ir 5 ginklus. Dabar sandėly jau turime iš viso 3000 vietos, tačiau kartais ir tiek vietos neužtenka. Ką tada reiktų darytų? Galime šiek tiek prie šios misijos pasiaiškinti apie pardavimus, nes tai labai susiję.

PRODUKTŲ PARDAVIMAS
Taigi, kad pamatyti savo sandėlį turime eiti , tada paspausti ant Storage paveiksliuko

Turėtume matyti tokį panašų vaizdą:


Kaip matote, šiuo atveju rašo, kad užimta yra 1597/3000, tačiau jei taip būtų, kad užimta beveik 3000 vietos, tada reiktų kai kuriuos produktus parduoti. Geriausia parduoti pigų maistą, ginklus, ginklų ar maisto medžiagas. Einam šiek tiek žemiau, spaudžiame SELL.


Tada pasirenkame reikiamą kiekį ir reikiamą sumą pardavimui. Taip galime atlaisvinti savo sandėlius. Per čia beje, galima ir pirkti paspausdami BUY.

Žiūrime, ką turime toliau. Matome, kad yra dvi naujos misijos. Viena tai:

12. Complete your Orders, kurioje reikai per dieną nukalti 25 priešus.


Šiuo metu turėtume turėti apie 12 nukautų priešų, taigi mums dar reikia nukauti 13. Pagrindiniame puslapyje vėl pasirenkame mūšį ir pasiekiame 25.


Tada spaudžiame Get reward ir gauname vieną Energijos batonėlį bei skirtingas penkias bazukos dalis. Kiek jų turite, galite rasti sandėly.


Bėgame paspausti ant misijos langelio bei atsiimti apdovanojimo. Gauname maisto 100 energijos atstayti.

13. Toliau žiūrime ar neįvykdėme kitos misijos Runk up.


Ji reikalauja pasiekti Seržanto laipsnį, tačiau vykdydami Complete your Orders turėjome pakankamai pasikelti lygį, dėl kurio kilimo gavome ir aukso bei batonėlių. Taip pat pasiekti ir reikiamą karinį rangą, kurio pilnai užtektų atsiimti apdovanojimą.


Už misijos įvykdymą gauname 1 energijos batonėlį.

14. Štai ir va, priėjome prie paskutinės misijos, kurią šiandien įvykdysime. Tai Start Production misija, kurioje reiks pagaminti produkcijos savo įmonėje.

Einam My places


Paspaudžiame ant vieno kokio žmogeliuko, kad jis taptų juodas, ant visų spausti nereikia. Tada spaudžiame Start produkcion šiek tiek žemiau.
Štai padirbome ir galime keliauti atsiimti apdovanojimą. Gauname 5 jėgos ir 2 ginklus

DAR DĖL MISIJŲ
Įvykdęs tiek misijų dabar prie misijų lauko turėtum matyti iš seniau esančias “Become an Adult” ir Every day job misijas. Jas įvykdysime šiek tiek vėliau, palaipsniui. Tai yra per kitas dienas.
Tačiau kaip matote, atsirado dar dvi naujos, kurių NEPATARIU vykdyti, nes dabar tai būtų žalinga ir nenaudinga. Kodėl?

15. First Weapon Factory misija reikalauja pasistatyti ginklų įmonę.
Ji kainuoja net 10 auksinių. O tai yra išties daug. Jūs gal ir tiek turite šiuo metu, bet jokiu būdu dabar jos nepirkite, nes ji visiškai nenaudinga, o ir apdovanojimas tikrai simbolinis, vos 500 ginklų žaliavos. Taigi tegu ši misija žibsi kol labiau įsigilinsit į žaidimą!

16. Duel time misija reikalauja nukauti tam tikrą kiekį Plato, Lana ir viščiukų.

Tačiau Naujokų Ministerija neskatina žaidėjų kaupti ir kelti patirties taškus (XP). Geriau turėti DAUGIAU JĖGOS, NEI PATIRTIES. O jei kariausi, tai ir patirtis žymiai greičiau didės ir greičiau atsidursi auktesnėje divizijoje. Todėl šitą misiją taip pat galėsi įvykdyti vėliau, kada turėsi daugiau jėgos ir būsi labiau įsigilinęs kaip čia yra. Pakariavome truputį norėdami įvykdyti ankstesnes misijas ir viskas, gana.

DAR ŠIEK TIEK
Daugumai naujokų kyla klausimai kaip galėtų sąžiningai šiame žaidime užsidirbti aukso. Visų pirma jokiu būdų nemultink ir nebandyk adminų kantrybės. Anksčiau ar vėliau vistiek tave pagaus. Patarimus perskaityt gali šiek tiek žemiau. O dabar aš patarsiu kaip sąžiningai užsidirbt ir padėt tiek sau, tiek Lietuvai.

Geriausias būdas tai padaryti reklamuoti per savo nuorodą plius dar gausi už tai aukso. Tai einam Community -> invite friends bei ten matome nuorodą, per kurią tavo draugas uzsiregistruos, per ją tau nubyrės 10% nuo jo pakelto lvl ar gauto medalio goldo.Naudingos nuorodos, kurios tikrai tau pagelbės:
http://www.erepublik.com/en/newspaper/nm-laikrastis-245703/1 - naujokų ministerijos laikraštis.
http://www.erepublik.com/en/article/-nm-informacija-naujokams1-2215787/1/20 - naudinga ir aktuali informacija naujokams.
http://www.erepublik.com/en/article/-nm-misijos-naujokams-2215788/1/20 - misijos naujokams, kurios nėra sunkios, tačiau apdovanojimai išties vertingi.
http://www.erepublik.com/en/article/-nm-u-duok-klausim-arba-gauk-tank-nemokamai-1-2201148/1/20 - gauk nemokamai 10 Q6 tankų.
http://www.erepublik.com/en/newspaper/ragai-ir-ne-tik-252803/2 - šitame laikrašty gal rasite kokios naudingos informacijos palandžioję
http://www.erepublik.com/en/newspaper/baltasis-niekas-237587/2 - čia irgi galima palandžioti .
http://www.erepublik.com/en/article/-2ct-pirmieji-ingsniai-aidimo-santrupos-ir-argonas-1-2006061/1/20 - čia žaidimo santrupos.Parengė freshass pagal merkasz ir LithuanianPatriot straipsnius
 

Comments

EmuSV
EmuSV Day 1,919, 06:31

o7

LS HQ
LS HQ Day 1,919, 06:33

o7

Rytu aukstaitis
Rytu aukstaitis Day 1,919, 07:36

Kažkas pasistengė ir nepagailėjo kantrybės.Didelis Vote.

auris0
auris0 Day 1,919, 08:11

o7

Karolis Lietuvis
Karolis Lietuvis Day 1,919, 08:40

Šaunuoliai!

Sharass
Sharass Day 1,919, 09:49

Super o7

LT Vytautas
LT Vytautas Day 1,919, 10:14

o7 Va. Dabar pačio žaidimo ir eRep reikalas, kurie jų pasiliks, o kurie.. Mirs.

neriustLT
neriustLT Day 1,919, 10:35

o7

beruus
beruus Day 1,919, 12:45

o7

RytisM
RytisM Day 1,919, 17:05

o7

jusufas
jusufas Day 1,920, 00:57

vote - padirbėta iš peties.

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.