Ambient on/off

Join the new world

 

[NM] Misijos naujokams + maža nuolaidėlė Valentino dienos proga

Day 1,912, 06:55 Published in Lithuania Lithuania by Naujoku Ministerija

Štai artėja Valentino diena! Ta proga Naujokų Minsterija antrai užduočiai padarė nuolaidas bei siūlo kviesti draugus ir gaukit vertingus apdovanojimus! Mylėkit, mylėkitės bei būkit mylimi

Naujokų ministerija skelbia programą naujokams iki 30 lygio (lvl), kurie registravosi 2012 arba 2013 metais. Žaidėjai įvykdę MISIJĄ gaus apdovanojimą. Bet tai ne vienintelė nauda! Jis taip pat išmoks ir kai kurių naujų žaidimo elementų. Dalyvauti gali tik Lietuvos piliečiai.

Norėdami vykdyti misiją, VISŲ PIRMA turite jai užsiregistruoti paspaudę geltoną mygtuką „Noriu dalyvauti“. Vieną misiją galima vykdyti tik vieną kartą. Misijas žaidėjai gali rinktis kokias nori – nėra būtina jų visų atlikti. Jei norite, galite atlikti ir visas ar tik pageidaujamas. Atlikus misiją spaudžiate mygtuką „Misija įvykdyta“ ir susisiekiame su ministru.

Apdovanojimas išduodamas per 5 dienas parašius laišką, kuriame yra nurodytas užduoties numeris ir pavadinimas.

Projekto idėjos autorius ir iniciatorius
Bimbagalvis


PIRMA UŽDUOTIS


Savo damage galite pamatyti profilio apačioje prie „Top damage in a campaign”. Jeigu jis mažesnis nei 100 000 150 000, būtinai pildykite anketą. Surinkę 300 000 damage gaukite apdovanojimą.
Apdovanojimas – 15 q6 tankų ir maisto 2400 HP atstatymui už įvykdytą misiją, bet neilgiau 2 savaičių nuo registracijos pradžios, nes tiek laiko užtenka prisirinkti reikiamą kiekį bazukų.

ANTRA UŽDUOTIS


Ši misija skirta susirasti kuo daugiau draugų. Jie tikrai pravers tau žaidime.
Valentino dienos proga padarome šiokią tokią nuolaidą, turintiems daugiau nei 30draugų bei pridedame papildomai po 10 Q7 tankų!:

Visi piliečiai esantys iki 24 lygio ir turintys ne daugiau 30 draugų turi pasiekti 50 draugų
Piliečiai esantys 24-25 lvl ir turintys ne daugiau kaip 70 draugų turi pasiekti 100 draugų
Piliečiai esantys 26-27 lvl ir turintys ne daugiau kaip 120 draugų turi pasiekti 150 draugų
Piliečiai esantys 28-29lvl ir turintys ne daugiau kaip 160 draugų turi pasiekti 200 draugų

Apdovanojimas – maisto 4800 5800 HP atstatymui ir 10 Q7 tankų

TREČIA UŽDUOTIS


Leisdami laikraštį galite įsigyti ne tik papildomų žinių, dosnių rėmėjų, bet ir daug draugų. O tai svarbu šiame žaidime. Atlikus misiją reikia atsiųsti straipsnių nuorodas.
Apdovanojimas – maisto 4800 HP atstatymui ir 10 Q6 Q7 tankų.

KETVIRTA UŽDUOTIS


Gavus pirmą Tikro Patrioto medalį ir atsiuntus screenshot nuorodą, galima gauti maisto 2400 HP atstatymui. Tą galima padaryti paspaudus mygtuką „Misijos Palaikymas“. Gavus antrą TP medalį reikia vėl padaryti screenshot ir atsiųsti nuorodą. Tuomet 5 dienų bėgyje gausite apdovanojimą.
Apdovanojimas – 15 q7 tankų.

Nuorodą su screenshot galite įkelti čia:
http://tinypic.com/

PENKTA UŽDUOTIS


Šiuo metu galima stoti į LS Akademiją, LKA arba Cobra. Kiekvienas karinys būrys turi savo pliusų. Pabaikite kurį nors vieną iš jų ir gaukitę vertingą apdovanojimą! Pranešti apie tai turite ne vėliau kaip 2 savaitės po baigimo kitaip misija bus neužskaityta.
Apdovanojimas – 30 q7 tankų, maisto 2400 4000 HP atstatymui.

ŠEŠTA UŽDUOTIS


Per 10 dienų nuo misijos registracijos momento reikia pakelti savo jėgą (STR) per 50 vienetų. Registruojantis reikia įrašyti savo jėgą.
Apdovanojimas: 15 Q6 tankų ir maisto 2000 HP atstatymui

SEPTINTA UŽDUOTIS


Paspausk vote ir subscribe (v+s) šiams laikraščiams: NM ir KAM. Po šiais straipsniais parašyk, kelintas tai buvo vote ir subscribe (pvz.: v25 s165).
Apdovanojimas: maisto 1000 HP atstatymui

Naujokų Ministerija neskatina žaidėjų kaupti ir kelti patirties taškus (XP). Geriau turėti DAUGIAU JĖGOS, NEI PATIRTIES. Tad rinkitės misijas atsakingai.

Pagarbiai
NM komanda 

Comments

bjaurusis.anciukas
bjaurusis.anciukas Day 1,912, 13:45

Jei anksčiau buvo įmestas jau šitas straipsnis ir aš atlikau tada kelias misijas, ar galima jas dabar atlikti iš naujo (tas pačias), jei šitas straipsnis naujai įmestas?

freshass
freshass Day 1,912, 14:11

Ne, kurias jau įvykdei, tai tų pačių nebegalima

Ciuvakelis
Ciuvakelis Day 1,913, 23:34

TP medaliai - very funny....

gliookas II
gliookas II Day 1,913, 13:37

Kvieciu naujokus i COBRA:
4 q7 tankai kasdien
5 dienas is 7 misijos, per kurias iki 12 q7 tanku uz elementaru pakovojima 😉

info i PM

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.