Ambient on/off

Join the new world

 

[NM] Kadencijos tikslai. Reikalinga parama

Day 1,813, 07:13 Published in Lithuania Lithuania by Naujoku Ministerija


Po šiokios tokios paskutinės kadencijos sąstingio, naujoji Naujokų Ministerijos komanda lapkričio mėnesį nusiteikusi rimtai padirbėti. Pirmiausia pristatome šiuos šaunius ir entuziastingus narius:

Ministrėmiestiete
Viceministrasfreshas

Darbuotojai:
Arius Nesakysiu
mygatukas
Bimbagalvis
Geranoris
Fantizija

Komanda nėra pilnai suformuota, todėl visi norintys prisidėti prie darbų, galite drąsiai kreiptis į bet kurį iš čia išvardintų.Ką mes pasiruošę nuveikti?

Labai nedetalizuosime mūsų tikslų, trumpai aprašysime mūsų kadencijos gaires. Gruodžio pradžioje bus galima pažiūrėti ar visa tai įgyvendimome.

Taigi, visų pirma reikia sutvarkyti žinutę, kuri ateina kątik prisiregistravusiams nariams. Joje yra daug nereikalingų arba neveikiančių nuorodų, bus pakeistas žinutės turinys. Aišku, visa tai bus įgyvendinama tik su seimo pritarimu.

Visų antra, yra labai opus mokytojų klausimas. Toje pačioje žinutėje yra nuoroda, per kurią galima gauti mokytoją. Tačiau pati nuoroda yra neveiksni, o ir pačių mokytojų šiuo metu nelabai matosi. Bus ir jau dabar ieškoma narių, kurie norėtų pamokytojauti, padėti naujokams. Kreipkitės, siūlykitės, Jūsų patirtis ir pagalba svarbi kiekvienam naujai prisiregistravusiam žaidėjui.

Visų trečia, reguliariai bus leidžiamas straipsnis naujokams. Jis spaudoje turi būti matomas visada.

Visų ketvirta, bus bandoma atgaivinti kažkada Nukainoto pradėtą rubriką „Užduok klausimą“. Kaip mum seksis, greitu metu pamatysime.

Visų penkta, galvojama apie Lietuvoje dar nebuvusius du projektus, skirtus naujokams. Esmė šių sumanymų tegu lieka paslaptyje, nes viskas kol kas tik šlifavimo stadijoje. Galiu pasakyti tik tiek, kad tai bus įdomu ir kažkas nauja.

Na ir visų šešta, tai bus bandoma daryti BabyBoom`ą. Šis bandymas reikalauja didžiausio dėmesio. Jei mums pavyks, tada valio! Jei ne, tada nors būsime pabandę.

Štai tie numatomi tikslai artimiausioje kadencijoje. Kai ko gali būti atsisakyta, kai kas gali būti pridėta, tačiau be visų Jūsų pagalbos mes tikrai neišsiversime.


Dabar kita šio straipsnio dalis. Žinote, kad jaunėliams dažnai trūksta maisto, ginklų ir kitokio inventoriaus. Todėl prašau visų Jūsų, prisidėti prie mūsų sumanymų paremdami Naujokų Ministeriją, o ši dės visas pastangas, kad būsimi naujokai būtų aprengti ir pavalgydinti. Tinka bet koks maistas, bet koks ginklas. Jis bus panaudotas akcijoms, misijoms ir kitais būdais. Kai dabar turguje vyrauja tokios kainos, tai būtų tikrai pražūtinga maistą pardavinėti už kapeikas užuot padėjus naujokams. Prisidėk prie eLietuvos kliestėjimo!

Viską siųsti prašome iPSiArt

Pagarbiai
NM komanda
 

Comments

Sharass
Sharass Day 1,813, 07:21

o7

LS HQ
LS HQ Day 1,813, 07:39

o7

Geranoris
Geranoris Day 1,813, 08:08

o7

Lari0x
Lari0x Day 1,813, 08:10

o7

Aurimasss
Aurimasss Day 1,813, 08:39

o7

p.s. norint pritraukti tikslinę auditoriją - gal pagelbėtų geras statistiškai paremtas straipsnis.

BlMBA
BlMBA Day 1,813, 08:52

v

kriste ir darius
kriste ir darius Day 1,813, 11:21

'' LITHUANIA TODAY ''....drastiskai pasikeitus erep pasaulio ekonomikai, mazosios evalstybes pirmosios pajuto biudziato krize ...faktiskai nutraukusia, socialiniu ir prevenciniu projektu finansavima... racionalu sprendima rado eLietuva... naujoku ministres M.Городской ir Ukrainos krasto apsaugos bendras projektas,LK naujoku savisvietai ..http://www.youtube.com/watch?v=79zP-H-qZn4&feature=related ,del lesu nebuvimo LT kalbos teko atsisakyt, merginos musu..

Funnyte
Funnyte Day 1,814, 00:00

Turiu patikslinti, kad nuoroda visiškai veiksni, tik kažkodėl ministrams amžinai kyla problemų ja pasidalinant. Tadaaaam:
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AkDbOKthcpDkdFZSUVJWZE1rMkIwZ3FzeUxRcDVjb3c#gid=0
Atsiųskit į PM el. paštus, galėsit ir redaguot. Marš dirbt ir sėkmės.🙂

THE SPIRIT III
THE SPIRIT III Day 1,814, 01:35

o7

Diplomatas
Diplomatas Day 1,814, 06:03

o7

auris0
auris0 Day 1,814, 07:35

o7

Lietuvytis
Lietuvytis Day 1,814, 08:05

OGOgo... tiek darbų..! "Paredaguoti" žinutę (kaip supratau ištaisyti klaidas, ir "Copy/Paste linką), kas tris dienas perleisti tą patį straipsnį... o kur dar atsakinėjimas į vieną kitą klausimą, galvojant apie kitus projektus... SIAUBAS, ar spėsit per mėnesį??? Apsi..dirbsit bedirbdami! Jau ne pirmą mėnesį dirbat - patus žinot kiek pridirbot visko nieko gerai. Jei reiks pagalbos sakykit, visad padėsiu. Milijono nereikia, bet aš su savo komanda per dvi savaites už ~250'000 CC viską padarysiu.

Lietuvytis
Lietuvytis Day 1,814, 08:07

per skubėjimą vienam sakinyje praleidau skyrybos ženklą. Be jo skamba ne kaip. Nepykit. Svarbu laiku pasitaisiau (;

Nerolat
Nerolat Day 1,815, 05:27

Lietuvyti, parodyk, kad gali geriau, nesisukundęs 🙂 Verkti moka visi, dirbti - ne.

Lietuvytis
Lietuvytis Day 1,817, 03:48

ke? valodolio neturi? 🙂 ne bėda. krokodilas roplys, minta kitais gyvūnais. žalia spalva geriau už HK.

(tikiuosi pataikiau tavo stilium atsakyti, jei ne - man vis tiek pofik. vis tiek nesugebi prisiminti viso skaityto teksto. minti munti melki mulki moli meli miti.)
tu geras vyras, prašom

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.