Ambient on/off

Join the new world

 

|MPU| Кандидати у конгрес + опитування

Day 1,708, 13:47 Published in Ukraine Ukraine by Anarchist UA


Доброго дня, шановні е-українці!

Завтра, 25 липня, відбудуться вибори до Конгресу. МПУ бере участь у виборах і сподівається на вашу підтримку. Наша партія завжди давала шанс молоді спробувати себе у ролі конгресменів, тому, і цей раз не є виключенням. Нові ідеї та завзяття потрібні нашій країні як ніколи! Завдяки порадам більш досвідченіших партійців, вони стануть впевненішими воїнами, політиками, гравцями.

Ми знову йдемо в Конгрес аби продовжити почату справу та, як завжди, відстоювати інтереси кожного захисника еУкраїни задля побудови сильної та могутньої держави.

Ми - політичне об’єднання громадян еУкраїни, що має на меті захист суверенітету, територіальної цілісності та зміцнення військової могутності держави шляхом активної мілітаризації населення, за допомогою дії державних органів у політичній та економіко-соціальній сфері, спрямованих на максимілізацію забезпечення Зброєних Сил України та всіх інших нерегулярних військових формувань, нарощування загальної могутності держави через збільшення військового та політичного впливу у регіоні.

Наша партія не на словах, а на ділі реалізовує принцип: “Дорогу молодим!” Отож, представляємо Вашій увазі перелік офіційних кандидатів від МПУ на виборах до конгресу по регіонах:Ми попросили кандидатів дати відповіді на деякі запитання. Їх ви можете прочитати нижче.

1) З якою метою ти балотуєшся у конгрес?З метою щоб довести, що співпраця людей з різною політичною орієнтацією, ігровим рівнем чи приналежністю до МЮ може не бути перешкодою для загальної праці на благо держави. Я готовий йти на компроміси з будь ким, якщо лише інтереси еУкраїни треба буде зберегти.

В цей, відповідальний для країни, час, я хочу об'єднати сили обох таборів в боротьбі з москалями.

Хочу брати активну участь(наскільки це можливо) в вирішенні справ країни

Власне, для того і йду в конгрес, для того, щоб в подальшому щось для себе вирішити, адже в конгресі хоча б якась - та таки політика. Із посади конгрессмена видніше.


2) Яке ти бачиш майбутнє еУкраїни?Очевидно, що війна з еРосією не за горами. Ця війна принесе нам море фану і можливість для ББ. Думаю, в майбутньому кожен еукраїнець погуляє зі сокирою у руках по Москві ] : )

Я сподіваюсь у найближчому майбутньому Україна підйде впритул до десятки лідерів еРепаблік, а може війде у цю когорту. В нас є великий потенціал.

Що ж, я не настільки визначна особистість для того, щоб щось думати про майбутнє країни і наврядчи колись вирішуватиму її долю у достатньо великих масштабах. Проте я сподіваюсь, що поряд з еУкраїною завжди будуть білоруси, греки та аргентинці. Я вважаю їх важливими партнерами та близькими друзями країни. Я взагалі вважаю, що найбільший фан в еРепі після бойових дій - це дипломатія.


3) Чи готовий ти підтримати НЕ Росії?


Авжеж 🙂 Буду голосувати ЗА обов'язково!
В момент руйнування старих аль'янсів і творення нових - гріх прослоупочити таку нагоду. НЕ з росією потрібне. Хоча б з тої причини що всі чекають його.
Не варто вбачати тут лише якісь сублімування історичних комплексів з РЛ. Всі ми бачили як гнівно у грі поливали брудом одне одного серби і хорвати. А потім на сходці в Белграді - сиділи за одним столом
Все заради св.ФАНУ. Тому я за!
Так! Війна з Росією - це наш другий пріоритет, після збереження цілісності країни. Як не крути, але РЛ сильно відображається в цій грі.

Готовий. Хотілося б щоб нас в 0 не випиляли як на рашку підем)) А так то мені здається що все буде класно, все таки головне - фан))


4)У тебе є досвід роботи у конгресі?Так. Обирався у конгрес вже 5 разів: вперше від сучасної УА-НПУ ( коли ще був молодим гравцем ), пізніше від НГ, і тричі від МПУ. Вважаю, що таке різноманіття пішло мені на користь і багато чому навчило. Все ж я знайшов партію, яка на 100% відповідає моїм політичним поглядам.
Так, був. Травень 2011. Проте це важко назвати серйозним досвідом. Увесь конгрес був тоді свідком жахливої роботи спікера. Думаю - по приходу нової генерації моїх партійців у конгрес таке більше не повтроюватиметься. 😃
Ні, це взагалі моє перше балотування на виборах.


5)У якій сфері ти можеш найкраще себе проявити?


В свій час я писав гайди з інфопрофілю, був офіцером УВА, готував нашим курсантам купу документів і умов, щоб всіляко їх стимулювати. Був кервником МО після тривалого періоду "німих міністрів" цього відомства. Шкода що мені тоді не дали довести нашу роботу до логічного кінця...
Зараз - допомагаю офіцерам РА у проведенні реформи. Плюс - я лідер МПУ.
Думаю - якщо треба буде - працюватиму у будь якій сфері.
Маю власний проект "Бейбі-бум". Буду над ним працювати. Можливо,важелі впливу конгресмена чимось допоможуть мені.

Я хотів би працювати у військовії сфері. Я вважаю, що держава повинна більше виділяти грошей на молодих гравців. Молоді, починаючи десь з 15-20 рівнів треба роздавати зброю, стимулювати іх розвиток і не лишати без допомоги. Ще треба заохочувати російськомовних українців розмовляти державною мовою.


6)Ти готовий захищати інтереси еУкраїни понад усе?


Заради цього і йду в конгрес))

Україна завжди була головним моїм пріоритетом в цій грі, а її захист основним завданням.

Так. Україна понад усе! Ми варті кращого життя!Просимо підтримати офіційних кандидатів від МПУ :
Bukovina - Hourix


Donbas - Banderivets777


Dnipro - Gonta Ivan


Galicia and Lodomeria - JesterUA


Polisia - Pant3G


Siveria - JustDan


Sloboda - robikk


Subcarpathia - romashka574


Taurida - Nazar 100DOLIA


Volhynia - kvantum2011


Zaporozhia - MarconiUA


 

Comments

djhhh Day 1,708, 14:06

Comment deleted

Just Dan
Just Dan Day 1,708, 14:19

V

xGRL
xGRL Day 1,708, 14:33

о/

xSteviex
xSteviex Day 1,708, 14:34

\o

s_e_a
s_e_a Day 1,708, 14:36

o/*

Nazar 100DOLIA
Nazar 100DOLIA Day 1,708, 14:55

o>

daK0t
daK0t Day 1,708, 15:57

Йакась суцільна солдатня! Мейк лав нот вор, мілітарісти!

Doberman.88
Doberman.88 Day 1,708, 22:43

daK0t Йакась суцільна солдатня

Ну так то ж хунта рветься до влади)

PuzIk
PuzIk Day 1,708, 23:26

v поцоны

romashka574
romashka574 Day 1,709, 04:40

v

Zigotta
Zigotta Day 1,709, 05:41

кто у вас тим ПиаРщик? выпускник детсада? такие вопросы... собственно не так страшны вопросы, как выбранные ответы 🙂

PuzIk
PuzIk Day 1,709, 06:27

не хватает одного вопросы, Как ты относишься к ФАС 🙂

Hourix
Hourix Day 1,709, 12:32

o+

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.