[MoP] Rozcestník nováčka

Day 2,197, 11:18 Published in Czech Republic Czech Republic by fwdre


Zdravím všechny,

tento článek slouží jako orientační rozcestník pro nováčky, jednoduchý přehled všeho důležitého.

(poslední update: 19/07/2014)


Průvodce světem eRepubliky
Podrobný průvodce, hlavní zdroj informací každého nováčka. Pro rychle hledání použijte Ctrl+F.

eRepublik Wiki
Oficiální eRepublik wikipedie. Pokud něco nemůžete najít v Průvodci, zde to naleznete určitě : )

Dotace jídla
Každé pondělí většinou vychází článek Ministerstva Populace s dotacemi jídla. Dotace jsou určené hlavně pro nováčky, ale zažádat o ně může každý občan.
Sledujte proto sekci novin na hlavní stránce nebo zde.

Dotace tanků
Pro zkušenější hráče (od lvl 24) vychází také dotace tanků Ministerstva Obrany, vetšinou ve výši 15 Q7 tanků. Tyto dotace vychází nepravidelně vždy, když zrovna probíhá důležitá bitva.

Jak na Skype
Komunikace je základ. Naše eČeská komunita využívá jako jeden z hlavních komunikačních kanálů (textový) skupinový skype chat, přidejte se : )

eČeské fórum - ecesko.freeforums.org
Před nějakou dobou bylo také spuštěno oficiální eČeské eRepublik fórum. Jde o místo společné komunikace a zdroj informací o dění v naší zemi - vhodné i pro ty, kteří neholdují Skypu. Viz Informační článek o fóru.

Rámeček AČR
Abychom se všichni na bojišti rozeznali, doporučujeme vám přidat si do avataru rámeček AČR. Je slušivý a má i tu výhodu, že hráči s rámečkem dostávají vyšší dotace tanků.

Novinový archiv
Archiv všech článků vydaných v eČesku, hodí se pokud hledáte určitou informaci nebo jen chcete nahlédnout do eČeské historie. Viz Projekt Novinového Archivu.

Co je to PTO - Informační článek o v naší zemi (dříve) často používané zkratce

Čeština do eRepublik - Sice již postarší, stále však použitelný Nicneumelův překladza Ministerstvo Populace České republiky