[MEN]- Wielka Aukcja MEN | Spis Grup Bojowych

Day 1,759, 14:47 Published in Poland Poland by Minister Edukacji Narodowej


eRep, prawie jak eCep, bo prosta jak jego budowa. Prosta i nudna. Nudę jednak można zabić, tak jak przeciwników świętej, zawsze dobrej ePolski. Bóg, Honor i Ojczyzna to wartości, które reprezentują mnie, Ciebie i wszystkich naszych rodaków. Brońmy ich!

Z tych dwóch powodów, dla zabicia nudy i spolonizowania eświata wejdź w szeregi elitarnych jednostek bojowych, tzw. Grup Bojowych (G😎, ażeby isć w bój pod jednym sztandarowym i oglądać (w .jpg) takie widoki:


Zapraszamy wszystkich na kanał #obrona.narodowa. Odbywają się tam zbiórki dla obywateli. Polecamy to głównie nocnym markom, gdyż zbiórki odbywają się zazwyczaj w godzinach od 22 do 10, jednak warto przebywać tam zawsze. Szczególnie zapraszamy graczy z dywizji 1 i 2. Pamiętaj - uderzając w sposób skoordynowany możesz spożytkować znacznie lepiej swój dmg i pomóc ePolsce.
Ministerstwo Edukacji Narodowej postanowiło przedstawić Ci krótkie prezentacje naszych polskich grup bojowych. Niestety z przyczyn od nas niezależnych nie jesteśmy w stanie w artykule opublikować całego spisu, dlatego ograniczymy się tylko do grup, które nie mają wymogów dotyczących siły. Prezentację wszystkich grup możesz zobaczyć w Podręczniku MEN:
http://podrecznikmen.wordpress.com/2-4-polskie-grupy-bojowe/
Zauważyłeś stary, nieaktualny opis? Nie ma tam Twojej grupy bojowej?
Nie ma problemu! Wystarczy napisać do Ministra Edukacji Narodowej opis podobny do poniższych a na dniach zostanie on dodany.


Statystyki niektórych grup bojowych możesz zobaczyć na stronie:
http://www.mieszko.vot.pl/groups.php

A wszystkich pozostałych na:
http://egov4you.info/units/overview
Akademia Wojska Polskiego, AWP

Nasza bojówka jest jedną z największych grup militarnych w ePolsce. Pierwszy nabór został ogłoszony 28 stycznia 2010 roku (800 dzień eRepublik). Zrzeszamy żołnierzy, którzy pragną rozwijać się militarnie w grze i chcą, by ich influence nie było marnowane. W procesie rekrutacji nie zwracamy uwagi na to, czy jesteś starym i doświadczonym graczem, czy też dopiero zacząłeś swoją przygodę z grą. Dla nas liczy się jedynie to, by nasi członkowie brali w miarę aktywny udział w życiu bojówki.

W przeszłości Akademia Wojska Polskiego była "grupą buforową" Wojska Polskiego. To tutaj trafiali żołnierze niespełniający progów hitowych WP. Obecnie jesteśmy w pełni niezależną grupą, zrzeszającą ok. 170 osób.
Armia Imperialna, AI

Armia Imperialna jest bojówką założoną przez Partię Imperialną w celu szkolenia i wprowadzania młodych graczy w niuanse gry. Posiadamy własną fundację Chleba i Igrzysk rozdającą chlebki potrzebującym, a oprócz zbiórek dotowanych przez MON prowadzimy również własne zbiórki z rozdawaną bronią i służymy pomocą w kształtowaniu ścieżki rozwoju nowych graczy.

Po pomoc i dobrą zabawę zapraszamy na nasz kanał IRC


Bluerose, BR

Jedyna grupa w ePolsce, która wzoruje się na strukturach mafii sycylijskiej. Bluerose jest także jedną z najsilniejszych i najaktywniejszych grup w kraju.

Blog:Bluerose
Strona: http://brfm.tk/
Gazeta: Bluerose Times
Kanał IRC: #bluerose
Dowódcy: Kreska7, CrazyPit, Xenka, Matematyk, Sebrian, Szym3k , Kaemic, Corrado`,hesar[/url,Tomasz92PL
Military Unit: Bluerose
Wiki: BlueroseGrupa Uderzeniowa Mobilnych Komandosów, GUMKi

Grupa Uderzeniowa Mobilnych Komandosów (w skrócie zwana żartobliwie GUMKami) jest prężnie rozwijającą się grupą bojową walczącą pod rozkazami polskiego Ministerstwa Obrony Narodowej. Prócz wykonywania codziennych misji, bicia na zbiórkach posiadamy też inne ciekawe formy integracji: tydzień aktywności, loterię, w której można wygrać nagrody w postaci PLN czy czołgów oraz wspólne gry i zabawy (kalambury, chińczyk). GUMKi to nie tylko bojówka, to też zgrana ekipa, w której panuje świetna atmosfera wzajemnej pomocy oraz przyjemnie spędzonego czasu.Legion Polsko-Węgierski

“Polak, Węgier, dwa bratanki, i do szabli, i do szklanki”
W Legionie, w myśl znanego przysłowia walczymy ramię w ramię z naszymi węgierskimi braćmi w najważniejszych bitwach ONE. Poza tradycyjnymi korzyściami płynącymi z członkostwa w postaci bicia na zbiórkach MONu w zamian za dofa oferujemy także sporo innych atrakcji. Na naszym kanale IRC zawsze znajdzie się towarzystwo i temat do rozmowy. Jak można wywnioskować z nazwy naszego oddziału, grono rozmówców nie ogranicza się jedynie do Polaków. Pojawi się więc okazja do nauczenia się kilku słów po Węgiersku jak i poznania kilku ciekawostek na temat naszych bratanków. Legion organizuje również własne powstania i pokazówki.
Jedyne wymagania jakie stawiamy naszym rekrutom to odrobina aktywności i pozytywne nastawienie. Jeżeli chcesz do nas dołączyć, odwiedź nas na IRCu już dziś!

Lots of Libertarians, LoL

Lots of Libertarians to bojówka partyjna Polskiej Partii Libertariańskiej. Tak, jak stare dobre "Liberty Warriors", LoL jest otwarty na wszystkich graczy - niezależnie od wieku, siły, rangi, hita czy narodowości w RL - którzy chcą bić dla ePolski i/lub jej sojuszników.Patriotyczna Grupa Uderzeniowa, PGU

Głównym zadaniem grupy jest walka według rozkazów Ministra Obrony Narodowej. Stawiamy przy tym na miłą atmosferę i dobre relacje między graczami. Swoich żołnierzy motywujemy do aktywności i wzajemnej pomocy, a niedoświadczonych graczy wspieramy i edukujemy żeby stali się przydatnymi dla kraju wojownikami.

Zapraszamy na nasz kanał, gdzie można zapytać o wszystko.
 • Wymagania: avatar
 • Gazeta: PGU - Pismo Godne Uwagi
 • Kanał IRC: #pgu
 • Dowódcy: kmz_poland,Beatka84pl, Regedue, Pawel Zuk, Gacopyz, Jawiszowice (Dzawi), 123.paput.123, Piotrosp (Erepublikanin), Rejoo, Zlotan de Black Flexxip ( naturalna ), Lola600
 • Military Unit: Patriotyczna Grupa Uderzeniowa
 • Wiki: link

  Polish Multi-Task Force, PMTF

  Jedna z najstarszych bojówek w Polsce, z ogromnymi tradycjami i wieloma zasłużonymi dla Polski, doświadczonymi graczami.
  Oferujemy każdemu dołączającemu broń na każdą zbiórkę, tak aby nie musiał walczyć "z łapy", lub sam kupować sobie broni(dla młodszych[hit z q0<750] Q5, dla starszych[hit z q0>750] Q6).
  Dodatkowo nagradzamy goldem, najaktywniejszych(zadających największą ilość uderzeń, nie dmg. Tak aby każdy miał niemal równe szanse) graczy z każdego miesiąca.
  Jak sam widzisz, warto zostać jednym/jedną(bo mamy również kobiecy regiment) z nas. PMTF FTW  TerazMy, TM

  TerazMy to grupa przeznaczona dla wszystkich ePolaków, głównie młodych, choć mamy też w swoim gronie osoby z siłą rzędu 10 - 17 tysięcy.
  Nie każemy Ci podpisywać żadnych list obecności.
  Jedyny wymóg to avatar. Posiadamy także swój własny generator, dzięki któremu możecie w każdej chwili oprawić swój avatar w estetyczną ramkę 🙂
  Organizujemy pokazówki, gdzie wspólnie w grupie.. 50 i więcej osób wbijamy dmg, rozdając wszystkim tanki i chlebki. Korzystamy codziennie z zbiórek MONu, na których możecie zdobyć cenne PLNy, zaliczyć Daily Order oraz przede wszystkim pomóc ePolsce. Możemy poszczycić się jedną z najwyższych frekwencji na zbiórkach MONu.
  Nasz kanał IRC tętni życiem cała dobę. Średnia liczba osób w ciągu dnia to wynosi 20-30.
  Nie wymagamy przebywania 24h na dobę na naszym kanale IRC, możesz się jedynie pojawiać na samych zbiórkach (dowiesz się o nich dzięki darmowym powiadomieniom sms). Liczymy jednak, że kilka godzin spędzonych na kanale wystarczająco przekona cię do zaglądania częściej. #TerazMy wciąga!  The Dragons

  The Dragons to bojówka Polskiej Partii Politycznej zrzeszająca zarówno młodych jak i doświadczonych weteranów wojennych . W The Dragons każdy znajdzie swoje miejsce – poza dowództwem nie ma tu hierarchii – wszyscy jesteśmy smokami! Panuje u nas wspaniała atmosfera, częste zbiorki. Oferujemy pełną refundację tanków za bicie na zbiórkach oraz cotygodniową premię dla najaktywniejszych.

  Dzień w WP? Tydzień w Gromie? Piwo z prezydentem? Unikatowa kartka od Carmen lub ręcznie robiona kartka od Agi? To wszytko i wiele więcej będziecie mogli nabyć już niedługo na Wielkiej Aukcji MEN!
  Chcesz pomóc eDzieciom? Wystarczy, że wykażesz się pomysłowością i zgłosisz swój fant do licytacji. Wystarczy wypełnić krótki formularz a Twój przedmiot automatycznie zostanie dodany do listy.
  Po zgłoszeniu fantu poproszę o Prywatną Wiadomość na konto El Reto w celu potwierdzenia zgłoszenia.
  Aukcja rozpocznie się o 20.00 na kanale #MEN.public w niedzielę 16-go września. Do tego momentu jest czas, aby zgłaszać fanty.
  Gorąco zachęcamy do udziału!
  Zachęcam również do obejrzenia listy zgłoszonych dotychczas przedmiotów.


  Chcesz rozpocząć swą przygodę z polityką? Chcesz zostać ministrem, a kiedyś może nawet prezydentem? Nic prostszego! Wystarczy zgłosić się na staż do któregoś z ministerstw a Twa wielka przygoda może rozpocząć się już niedługo.
  Nabór nadal prowadzi MEN, MON oraz MSZ. Aby się zgłosić wystarczy wypełnić ten formularz.

  Młodzi Aktywni to projekt od graczy dla graczy, prowadzony obecnie przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Jeśli spełniasz następujące warunki:
  - Level z przedziału 1 - 25,
  - Siła nie większa niż 3000 pkt.,
  - Obywatelstwo Polskie.
  Zapraszamy do rejestracji w projekcie. Kanał IRC projektu to #mlodzi w sieci Quakenet.

  Natomiast starszych graczy serdecznie zapraszamy do wsparcia nas. Masz więcej czasu? Możesz zostać opiekunem w projekcie. Więcej informacji udziela Carmen Laurent. Można ją znaleźć na kanale #MEN.public.


  Pozdrawiamy,
  Ministerstwo Edukacji Narodowej
  MEN- El Reto
  vMEN- Carmen Laurent
  vMEN- pawelssn, vMEN-Avenged7fold

  staż: Canizas, Beatka84pl, PolishArm, Laciek