Ambient on/off

Join the new world

 

[MEN] Logi. Turniej Gier. Haxball. Niedziela z MEN.

Day 1,957, 08:06 Published in Poland Poland by Minister Edukacji Narodowej
Wybaczcie, że tak późno... Logi dostępne: tutaj.Turniej Gier dobiega końca. Została nam niedzielna Familiada i... WIELKI FINAŁ.

Odbędzie się on 3.04 (środa) na specjalnie przygotowanym kanale, a brać w nim udział będzie pierwsza czwórka z naszego rankingu.

A o nagrodach przeczytacie w następnym artykule - podsumowaniu Turnieju Gier.

WAŻNE!
Gracze, którzy nie posiadają ePolskiego obywatelstwa będą usuwani z listy uczestników Turnieju Gier i nie będą mieli szans na otrzymanie nagrody.
1 kwietnia (to nie prima aprilis), o godzinie 20, zapraszamy wszystkie partie i bojówki na turniej haxballa. Turniej będzie się odbywał na stronie http://www.haxball.com/ jednak zapraszamy liderów wszystkich zespołów do pojawienia się wcześniej na kanale #men.public w sieci quakenet w celu ustalenia szczegółów.

Prosimy także prezesów wszystkich partii i dowódców wszystkich bojówek o wytypowanie trzyosobowych reprezentacji, które staną do rywalizacji o zwycięstwo w turnieju.

Formuła turnieju zależy od liczby zgłoszonych drużyn, jeżeli będzie ich dużo, to najpierw zostanie rozegrana faza grupowa a następnie faza pucharowa, jeżeli mało, to rywalizacja będzie się toczyła w trybie każdy z każdym.

Aby usprawnić organizację turnieju proszę prezesów partii i dowódców bojówek, do których zostały wcześniej wysłane PMki informujące o turnieju, o zorganizowanie drużyn. Bylibyśmy wdzięczni, jeśli zespoły wcześniej potwierdziły swój udział w turnieju poprzez wysłanie wiadomości na konto vMENa Kijek93.18.00 - Spotkanie z Rządem

ok. 20 - Familiada ze standardowymi nagrodami i liczona do klasyfikacji Turnieju Gier. To ona rozstrzygnie o składzie Wielkiego Finału!

Przypominamy także, że JUTRO kończy się nasz Facebookowy konkurs.

Pozdrawiamy,
Ministerstwo Edukacji Narodowej
MEN: Siemko8
vMEN: Carmen
vMEN: Kijek93
vMEN: Laciek
vMEN: ShyBoy
Staż: Milek7, Hqnn, JasonCrump

Czytaj i subskrybuj:
 

Comments

The Catcher in the Rye
The Catcher in the Rye Day 1,957, 08:29

Vote.

KielekPL
KielekPL Day 1,957, 08:30

pozdrawiam

Mr QRCZEBLADE
Mr QRCZEBLADE Day 1,957, 10:28

dziękuję

Zordacz
Zordacz Day 1,957, 11:29

Haxball rozumiem nie liczy się do klasyfikacji Turnieju Gier?

Siemko8
Siemko8 Day 1,957, 14:56

Haxball nie liczy się do kwalifikacji TG. Jest to oddzielna akcja.

jjjajo13
jjjajo13 Day 1,958, 09:35

Czemu akurat w Prima Aprilis? Akurat Familiade organizuje tego dnia 🙁

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.