Ambient on/off

Join the new world

 

[LTS] Lietuvos Tėvynės Sąjunga už cepelinus!

Day 2,197, 09:22 Published in Lithuania Lithuania by Lietuvos Tevynes Sajunga


Kad ir gerokai pavėluotai, tačiau geriau vėliau nei niekada.. Lietuvos Tėvynės Sąjunga sveikina naujai išrinktus bei perrinktus partijų Prezidentus – TcTarget, Boruzele, TheUnit Yack, Ciobiskis, Mindzius bei Etmoną Radvilą, kurie atstovaus šešias didžiąsias eLietuvos partijas. Linkime toliau eiti jau pramintais takais, tęsti pradėtus darbus, tačiau nepamiršti ir naujų kelių – nenustokite tobulėti. Taipogi, linkime neapsiriboti vien savo partija, o siekti bendros eLietuvos gerovės. Juk atstovaujame eLietuvai!Galbūt dalis skaitančiųjų šį straipsnį prieš mėnesį taip pat skaitė ir [LTS] Nurašyti (NE)galima! , kuriame buvo dalinamasi pažadais ir planais. Dabartinis straipsnis turėjo būti išleistas kiek ankščiau, tačiau dėl tam tikrų aplinkybių jį matote tik dabar. Juk visiems pasitaiko... Taigi, Lietuvos Tėvynės Sąjunga norėtų pasidžiaugti ir paliūdėti, kas įvyko partijoje paskutiniąją kadenciją – Spalio 16-Lapkričio 16 dienomis.

- Lietuvos Tėvynės Sąjunga iškelė pažadą, kad 5 auksiniais bus paskatintas kiekvienas pilietis, prisijungęs prie LTS ir joje išbuvęs 2 savaites Kaip bebūtų (ne)linksma, prie partijos, pasinaudojęs galimybe, prisijungė vienas pilietis, kuriam šis paskatinimas jau išmokėtas ir senai guli banko sąskaitoje.
- Taip pat buvo pažadėta, kad bus parengtas turnyras/projektas/konkursas, kurio prizinis fondas sieks tiek auksinių, kiek partiečių balsuos Spalio 15 dieną vykusiuose rinkimuose. Rinkimuose tuomet balsavo 35 partiečiai, tačiau prizinis fondas siekia 36 auksinius. Šiuo metu Lietuvos Tėvynės Sąjungoje vyksta 4 atskiri turnyrai, kuriuose 1-3 vietas užėmę partiečiai gaus prizus.
- Lietuvos Tėvynės Sąjungoje atnaujintos savaitinės akcijos, kurių per mėnesį įvyko 3 (įskaitant apklausos) bei buvo išdalinta virš 100 tūkstančių maisto vienetų.
- Buvo suorganizuotas Lietuvos Tėvynės Sąjungos narių surašymas bei apklausa, kuriame dalyvavo 42 iš 66 partijos narių.
- Buvo suteiktos trys paskolos treniruočių laukams tobulinti bei kontraktui įsigyti. Bendra paramos suma siekė 220 auksinių.
- Lietuvos Tėvynės Sąjungos nariai toliau bendradarbiavo, bendravo, o per 30 dienų Skype pokalbių konferencijoje parašė virš 5000 žinučių.
- Deja, liko neįgyvendintas linksmiausio, aktyviausio, labiausiai nusipelniusio partiečio projektas. Jis lieka šiam mėnesiui.

Kaip matote, Lietuvos Tėvynės Sąjunga vykdė ir tebevykdo nemažai projektų bei visokeriopai padeda partiečiams. Dar kadencijos pradžioje Partijos Prezidentas nusprendė orientuotis į senuosius partijos narius, tačiau kaip byloja skaičiai, partijos narių skaičius susitraukė nuo 69 iki 66. Šią liūdną žinią šį mėnesį bandysime pakeisti kita, tačiau jau linksma žinia!Taigi, šią kadenciją Lietuvos Tėvynės Sąjunga keičia mėnesį trukusią taktiką bei sieks papildyti partiją naujais nariais, toliau rūpintis senaisiais bei aktyviau rodytis viešojoje erdvėje. Na, o kad planai lengviau būtų įgyvendinami, pateikiame keletą pažadų:

- Toliau vykdysime savaitines akcijas bei paskolų teikimo projektą.
- Įgyvendinsime linksmiausio, aktyviausio ir labiausiai nusipelniusio piliečio projektą.
- Bus prisimintas naujokų projektas, kuris į partijos stalčių padėtas dar pavasarį.
- Papildysime partiją naujais nariais, kurie bus įtraukti į vyksiančius projektus.
- Po truputuką atsinaujinsime iš vidaus.
- Politikoje irgi nesnausime.

Jau 101-ąjį kartą kviečiame prisijungti Lietuvos Tėvynės Sąjungos, kuri toli gražu nėra mirusi ar neaktyvi ("Jeigu niekas neviešinama, nereiškia, kad niekas nevyksta"). Ir jau 102-ąjį kartą kviečiame palaikyt partiją šiuose ir visuose kituose Seimo rinkimuose.


Zigmantas Sierakauskas, partijos narys:

„Jau pirmą savaitę pradėjau ieškoti partijos. LTS iš kart tiko pagal pavadinimą ir pažiūras, tad prisijungiau prie LTS partijos. Tik tuomet po kokio mėnesio, dėl realaus gyvenimo teko ilgam laikui palikti žaidimą, tad buvau pašalintas tiek iš LKA, tiek iš LTS gretų. Kai galėjau vėl normaliai žaisti vėl įstojau į LKA, tačiau į LTS nusprendžiau negrįžti, mat nusprendžiau, kad jei išmetė mane iš partijos, tai aš jiems ir nereikalingas. Taigi nusprenžiau ieškoti kitos partijos. Po kokio mėnesio pakeitęs dvi ar tris partijas grįžau atgal į LTS (sužinojau, kad žaidimo mechanikoje numatyta, jei žaidėjas neaktyvus mėnesį laiko, jis miršta ir automatiškai pašalinamas iš partijos).
Nesu žiurkė ir nesiruošiu pirmas bėgti iš skęstančio laivo. Kaip sako rusai "Если помирать так с музыкой" („Jeigu mirti, tai su muzika“). Jei skęst tai skęst. Patinka kolektyvas ir visų pirma PP, kuris rūpinasi visais lyg vaikais (juokauju). Tiesiog man čia patinka tiek dėl partijos vykdomos politikos, tiek dėl kolektyvo, tiek dėl paramos, kurią čia gaunu. O gavau tikrai daug ir palikti partiją šiuo metu, būtų tiesiog niekšiška. Galiausiai, man patinka, kad pas mus nėra "trolių".Ką mėgsta Lietuvos Tėvynės Sąjungos nariai*?


*Remiantis Lietuvos Tėvynės Sąjungos apklausos duomenimis

Lietuvos Tėvynės Sąjunga
 

Comments

ZIGMANTAS SIERAKAUSKAS
ZIGMANTAS SIERAKAUSKAS Day 2,197, 09:29

o7 Man patinka, kad pas mus nėra "trolių".

Shmuel97
Shmuel97 Day 2,197, 09:34

tiksliau nebera 🙂 turejom viena vardu neminesim 🙂

ZIGMANTAS SIERAKAUSKAS
ZIGMANTAS SIERAKAUSKAS Day 2,197, 09:35

Atleisk jam Viešpatie jis nežinojo ką daro 🙂

Etmonas Radvilas
Etmonas Radvilas Day 2,197, 09:54

Turit viena troliu iki siol ir tai gerbiamas merkasz.

Shmuel97
Shmuel97 Day 2,197, 10:13

merkasz tik trolius vaiko is LTS ir puikiai jam sekasi ponas etmonai 🙂

Etmonas Radvilas
Etmonas Radvilas Day 2,197, 11:34

Taip taip, merkasz tikrai taip mano, o kaip gi gali buti kitaip, saves juk nemusi.

Funnyte
Funnyte Day 2,197, 09:38

O kur kebabai?🙂

Mindziuss
Mindziuss Day 2,197, 09:41

Nesveika 😉]

Shmuel97
Shmuel97 Day 2,197, 09:46

juk namie gero kebabo nepadarysi 🙂 vistiek geresni kur atveza i namus ar nuejas pasiemi

CqkLT
CqkLT Day 2,197, 09:59

p7 O jus dar nezinojot kad LTS nariai vakarais susirenka cepelinu valgyt ir draugiskai pasisnekuciot?

EmuSV
EmuSV Day 2,197, 11:31

o7

Povilas1989
Povilas1989 Day 2,197, 13:33

Sėkmės;)

The Mindebuc
The Mindebuc Day 2,197, 15:02

o7

iPSiArt
iPSiArt Day 2,198, 02:34

o7

lydmox
lydmox Day 2,198, 03:03

o7

Adolf.H
Adolf.H Day 2,198, 05:43

haha geras 😃 \o

Kvaksius
Kvaksius Day 2,198, 09:49

o7

MAGICGOKIS
MAGICGOKIS Day 2,198, 12:02

o7

Legendary Gvangvalo
Legendary Gvangvalo Day 2,199, 08:16

o7

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.