Ambient on/off

Join the new world

 

╬ [LS] Misijų analizė 1952-1958

Day 1,959, 08:12 Published in Lithuania Lithuania by Akviliutte


Sveiki, Lituhanian Shadows kariai ir Lietuva,

Na šią savaite tebe pavaduoju mūsų brangūjį Sharą, jam tebe atostogos, o gal šiek tiek ilgiau Velykas pašventė, o gal balandžio pirmoji... Na nieks nežino 😃

Svarbiausia tai, kad LS būrys nors ir per šventes, tačiau tikrai gyvas ir gali pasigirti tikrai nuostabiais rezultatais ir aš nejuokauju. O jei norite prie Jų prisidėti ir Jūs, kviečiame mielai prisijungti į mūsų nepaprastai šaunią kompaniją. Jums tereikia užpildyti šią anketą: http://tinyurl.com/LSpriemimas ir su Jumis artimiausiu metu bus susisiekta.

Norintys įstoti į LS, pildom: http://tinyurl.com/LS-Priemimas
Norintys įstoti į LSA, pildom: http://tinyurl.com/LSAanketa


Šiek tiek informacijos:

Nuo šio pirmadienio keičiasi LSA vadovybė. Arius Nesakysiu pakeičia naujai paskiriamas vadas Leo211. Tai LSA buvęs absolventas baigęs LSA karininkų mokyklą. Linkime jam sėkmės naujose atsakingose pareigose. Pagarbiai Giedrius-Wraith

Na tikriausiai tai jau taps tradicija, kad mano šiokios tokios neypatingos keverzonės, garbingai puikuosis LS straipsniuose, kaip esu minėjusi anksčiau ir jau ne veną kartą, man tai itin didelė garbė. Dar kartą dėkoju už įvertinimą ir pasitikėjimą.

Na o dabar tikriausiai niekam ne naujiena, jog šiandien antroji Velykų diena, na ir taip jau sutapo, jog ir balandžio pirmoji tą pačią dieną. Tad manau niekas nesupyks jei šiek tiek papokštausiu ir aš.
Tad visi pasitikrinkite savo gimimo datas Erepublike ir štai jums, Balandžio pirmosios erepubliškasis Horoskopas. Tikiuosi tai jums sukels šypseną 😉


Avinas į Erepubliką eina kiaušinių ieškoti, kaip tikras avinas - tylėdamas, piktas, tvirtu žingsniu, užtikrintai ištiestais pečiais.


Jautis su siaubu paklaus:,, Kaip tai į Erepublik kiaušinių ieškoti?” Ir begs visiems skųstis, kad jį pasiuntė į Erepublik kiaušinių ieškoti: ,,Taip taip įsivaizduojate į Erepublik, kiaušinių ieškoti... Kaip dabar jaustis?” Bet galų gale vistiek nueis, išdidžiai kinkuodamas galvą ir piktai burbėdamas sau po nosimi.


Dviniai į Erepublik kiaušinių ieškoti neina. Na tiesiog neina ir viskas. Jie lieka stovėti ir priekaištingu žvilgsniu žiūri į pasiuntusyjį. Galų gale tas, kuris pasiuntė į Erepublik kiaušinių ieškoti eina pats.


Vėžys susinervins ir pasistengs išsiaiškinti, ar tikrai jį būtent pasiuntė į Erepublik kiaušinių ieškoti: ,,O Jūs įsitikinęs? O gal visdėlto? Na taip, taip supratau. O gal nereikia?” Ir kaip Jautis galų gale nueina, bet išdidžiai.


Liūtas eina į Erepublik kiaušinių ieškoti. Juk jį pasiuntė? Pasiuntė. Reiškia reikia atsakingai vykdyti tai, kas pavesta. Kai nueis - būtinai atsiųs ataskaitą apie įvykdytą užduotį.


Mergelė verks. Tada ji dar paverks. O paskui tiesiog paverks. Tada neužtikrintai pajudės nurodyta kryptimi, pakeliui sustodama paverkti. Nueis negreit, bet tikrai nueis į Erepublik kiaušinių ieškoti.


Svarstyklės pasiųs į Erepublik kiaušinių ieškoti tą, kuris pasiuntė jas ir įsiteibelės į jį su susidomėjimu. Jeigu pasiuntusysis pats nenueis, svarstyklės pasistengs jį įkalbėti eiti kartu - juk dviese linksmiau.


Skorpionas net nepastebės, kad jį kažkas pasiuntė- kažkur į Erepublik kiaušinių ieškoti. Pas jį visai kiti gyvenimiški interesai ir Jūsų mažas Erepublik kiaušinių ieškojimas visiškai nedomina.


Šaulysį Erepublik kiaušinių ieškoti eis ilgai ir nuobodžiai, pakeliui dar sustodamas apsižvalgyti ir visko apmąstyti. Bet kai nueis, ateis vis paklausti:,, Gal jau galima grįžti? Ne? Na gerai, gal jau paklausti negalima?”


Ožiaragis į Erepublik kiaušinių ieškoti eina greitai ir užtikrintai, nesižvalgydamas ir negaišdamas laiko. Bet paskui: oj oj. Būtinai atkeršys, net neabejokite. Tokie jau tie ožiaragiai.


Vandenis į Erepublik iaušinių ieškoti eina besidžiaugdamas gyvenimu, pakeliui dainuodamas Lietuvos himną ir neisdairydamas: ,,Į Erepublik kiaušinių ieškoti, tai į Erepublik, ką jau ten?”


Žuvys paprasčiausiai išeina. Patraukia pečiais, jei juos turi, ir išeina: ,,Pagalvokit - į Erepublik kiaušinių ieškoti pasiuntė... Buvo ir blogiau... Juk nesušaudys...”


Štai tokia ta mūsų savaitė šventiška, pilna pramogų ir pokštų, kaip matėt pilna spauda visokių tankų ir maisto dalintojų. Kiek iš jų tikri, kiek ne- čia jau Jums patiems spręsti, tačiau ar Lithuanan Shadows nuostabi kompanija, kuri nestokoja nei jumoro nei pokštų nei tikrų tankų dalybų- tikrai nepokštas. Tad nepamirškite pažiūrėti dar kartą į šio straipsnio pradžią ir užpildyti stojimo į būrį anketą.

Pagarbiai su meile Akviliutte ir Lithuanian Shadows
 

Comments

martuxx
martuxx Day 1,959, 08:29

o7

Statybininks
Statybininks Day 1,959, 08:33

o7

THE SPIRIT III
THE SPIRIT III Day 1,959, 08:46

o7

BlMBA
BlMBA Day 1,959, 08:46

o7

jonasgudd
jonasgudd Day 1,959, 08:47

Jūsų mažu kiaušinių ieškojimas visiškai nedomina... tikrai nedomina...

Akviliutte
Akviliutte Day 1,959, 08:52

Keista lyg ir ne skorpijonas:D

Antanas777777
Antanas777777 Day 1,959, 08:47

o7

D..C
D..C Day 1,959, 08:49

o7

LS HQ
LS HQ Day 1,959, 08:52

o7

Mr. Robot
Mr. Robot Day 1,959, 09:07

o7

CCfan
CCfan Day 1,959, 09:28

o7

Tautis_LT
Tautis_LT Day 1,959, 09:49

o7

Second time
Second time Day 1,959, 10:14

Saunus straipsniukas, ir lenteles padidejo 🙂 o7

TheUnit Dzeusas
TheUnit Dzeusas Day 1,959, 10:44

o7

Iskroviklis
Iskroviklis Day 1,959, 10:45

o7

LEO211
LEO211 Day 1,959, 10:46

o7

Migasss
Migasss Day 1,959, 11:10

o7

iPSiArt
iPSiArt Day 1,959, 12:54

o>

D..C
D..C Day 1,959, 13:09

Žaidėjams:
Second time
TUMASAS
Iskroviklis
Emigrantaz
Actekas
Antanas777777
Jovalas
A..U
Lariox
Respublick
Bimbagalvis
UgiBugiVugi
Pijust1

už aktyvų dalyvavimą misijose praeitą savaitę išsiūstos 142cc premijos. Ačiū jums už aktyvumą, ir tuo pačiu tikiuosi kad kitą savaitę bus daugiau žmonių kuriems galėsiu skirti premijas.

Ps. tai ne kažkoks naujas dalykas LS, aktyviausi savaitės žaidėjai yra paskatinami premijomis kiekvieną savaitę. Pastarasias pora savaičių dėl mano užimtumo RL tas trumpam nutrūko, bet dabar vėl atnaujinsim:)

Vi Di
Vi Di Day 1,959, 23:48

o7

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.