Ambient on/off

Join the new world

 

[LNP] Pokalbis su nacionalistu

Day 1,872, 09:45 Published in Lithuania Lithuania by Povilas1989


Sveiki, brangūs tautiečiai!

Šiandien, Lietuvių Nacionalistų Partijos vardu norėtumėme jums padovanoti interviu su lygiai prieš mėnesį į aktyvų eGyvenimą sugrįžusiu, vienu iš pirmūjų mūsų partijos narių – nacionalistu.

Turbūt seniesiams erepo vilkams šios asmenybės pristatinėti nereikia, bet vardan mūsų jaunesniųjų žaidėjų pabandysiu. 21-ą kartą Seimo narys, daugybės straipsnių autorius, vienas iš LNP partijos kūrėjų, daugkartinis partijos pirmininkas ir ideologas, užsiimantis politika tiek čia, tiek realiame gyvenimę.Labas, Tomai. Malonu tave matyti vėl žaidime, kas paskatino tave sugrįžti pas mus? kaip sekasi sugrįžus į žaidimą?

Labas Povilai. Man taip pat malonu sugrįžti. Grįžau čia todėl, kad facebook tinkle pamačiau tavo paties straipsnį. Kadangi prieš pasitraukdamas nemažai dėmesio skyriau ideologijoms man buvo įdomu kiek pasikeitė LNP, tiesa sakant šiek tiek net ir nustebau, jog ji vis dar išliko. Galvojau paskaitysiu spaudą ir toliau nebežaisiu, bet kuo daugiau skaičiau, tuo darėsi įdomiau ir taip, pamažu, sugrįžo ankstesnė priklausomybė. Tą priklausomybę paskatino taip pat ir tai, jog pagal savo lygį tapau vėl naujokas (29lvl) ir gavau LNP treniruočių stipendiją.
Čia norėčiau pakomentuoti plačiau. Seni žaidėjai, tokie kaip tarkime aš, kažkada buvę visai stiprūs kariai, po pertraukos tampa itin silpni (turėjau mažiau negu 5k STR), todėl nemažai ką gali atbaidyti vėl tas pats kopimas į viršūnes. Mano atveju treniruočių stipendijos tikrai padėjo, manau, kad ateities vyriausybės galėtų atkreipti dėmesį ne vien į naujokų sustiprinimą (kas, žinoma, yra labai svarbu), bet ir senų žaidėjų integravimą. Buvau visiškai žalias, nežinojau kas yra tos Divizijos, kas čia per naujas politikos modelis (o jis tikrai neblogas), buvau pamiršęs trumpinius, tokius kaip kad ir GV (nors kažkada pats buvau Geležinio Vilko narys, net youtubėj jam skirtą RL maršą įdėjau. Papildoma grįžimo priežastis buvo ir atsiradęs papildomas laikas, kadangi RL visiškai atsisakiau alkoholio. Taip sėkmingai per mėnesį pavyko iš turėtų santaupų ir naujai užkauptų (vėlgi DĖKUI LNP treniruočių stipendijoms), o taip pat panaikinant vieną batonų įmonę 🙁 patobulinti nemokamus ir 0,19 str fabrikus į q4. Per mėnesį tapau seimo nariu, paėmiau 2BH (prieš tai turėjau 0), gavau HW medalį.Pirmiausia norėčiau pašnekėti apie mūsų partiją. Koks tau susidarė dabartinis jos įvaizdis? Kuom ji skiriasi nuo senosios – „tavo laikų“ LNP. Kokia tavo individuali partijos vizija? Jeigu viskas klostytųsi taip ir toliau, gal drįstum prognozuoti ilgalaikę LNP perspektyvą?

LNP išlaikė savo ideologiją, išlaikė aukštą lygį. Dabar ji turbūt kad yra geresnė. Dabartinė LNP atsisakė to, kas mano laikas buvo vadinama partijų karais. LNP, kartu su Solidarumu ir galbūt kitom partijom, kurių gal dar nepavyko tinkamai pažinti žengia koja kojon už Lietuvą, vietoje energijos švaistymo tarpusavio kovose. Įvairūs troliai dabar yra tiesiog ignoruojami. Kalbu apie Gliooką tarkime. Tada, kada aš palikau erep jis buvo savo galios viršūnėje, atrodė, jog niekaip neis jo sustabdyti, kadangi jis yra puikus VR specialistas, geras psichologas ir puikiai manipuliuoja masėmis. Kaip oponentas tai tikrai gerbtinas, tik va jo elgesys kartais ne visai. Aš nežinau kaip jūs tai padarėte, tačiau su tuo labai sveikinu jus. Dabartiniai jo ir kelių kitų asmenų spaminimai komentaruose po CP straipsniais man atrodo kaip mažo šunyčio inkštimas, nieko panašaus, kas būdavo seniau.
Partijos viduje kolektyvas kiek kitoks. Na turiu galvoje apie skype chatą. Pirmasis susipažinimas tame chate tai buvo konfliktiškas, norėjau, kad moderatoriai išmestų tą trolį lauk. Po to pastebėjau, jog ten visai draugiški žmonės ir įsivažiavau į jų ritmą. Viešojoje erdvėje partija tikrai turi kur pasistengti. Esame beveik nematomi, o galėtumėm ir turėtumėm būti gerokai matomesni. Ir dar reikėtų pradėti vaikščioti į erep meetus, kurti savus. Tarkime aš iš erepubliko radau vieną puikų žmogų, su kuriuo gal ir retokai pavyksta susitikti, bet ji man yra puikus draugas - Vilkdalgis. Ilgalaikė perspektyvą? išlaikyti aukštą lygį, rengi RL susitikimus, kažkuriose kovo 11-osios eitynėse turi suplazdėti ir LNP vėliava su baneriu kviečiančiu į erep, kas toliau? Gal LNP MU? 😉Gal galime tikėtis tave išvysti kandidatuojant į partijos pirmininko postą?

Geras klausimas. Artimiausiu metu - tikrai ne. Šiuo metu domiuosi karyba ir politikos modelis man jau kiek pabodęs. Be to man patinka Chimpo-tavo-Dariuko tandemas. Aš galbūt turėsiu kokių patarimų, bet aukščiau LNP tarybos savęs artimiausiu metu tikrai nematau. Juo labiau, jog artėja eitynių sezonas. Neaišku kaip bus su laiku.Kaip vertini kitas eRepublik partijas?

Solidarumas - jie buvo vieni iš pirmųjų, pasveikinusių mane sugrįžusį, paaiškinusį situaciją kas vyksta šalyje. Keista, mat kažkada mūsų ir solidarumo partijos žiauriai pykosi. Taika prasidėjo dar man esant žaidime. Aš džiaugiuosi, jog šios partijos, atrodo, puikiai sutaria. Vietoje karų tarpusavyje - bendra kova už Lietuvą. Noriu palinkėti visiems SOL nariams sėkmės!
LLS - tai yra mano pirmoji partija, pradėjus žaisti erepubliką. Kažkada buvo garbinga, nors ir daugumą laiko oponavo LNP. Vienu metu LLS buvo itin maža partija, su itik kokybiškais nariais. Bet čia jau praeitis. Aš manau, jog dabartinė LLS, bent jau jos veidai - Vilkas Pilkas, Gliookas ir Panetera daro gėdą šiai, ilgą istoriją turinčiai Lietuvos partijai. Vietoje savo kvailų intrigų galėtų kažką gero Lietuvai nuveikti.
LMS - neturiu nuomonės.
LTS - partija, pasižyminti aktyvumu. Esu tikras, jog ji tikrai ras savo nišą ir kils. Žurnalistų klubas - nežinau kieno čia buvo idėja, bet ji - tikrai super!Per praėjusi mėnesį turėjai progą susipažinti su ZygaLTU vyriausybes darbu, kaip jį vertini?

Žyga buvo puikus prezidentas. Jis pakėlė prezidentavimo kartelę aukštai, sekančiam kandidatui bus tikrai sunku ją peršokti. Aš mačiau viską, ko reikia prezidentui - ir bendravimą, ir karą, ir taiką, ir protingą pinigų leidimą/nešvaistymą, ir laiku duodamus nurodymus, ir veikiančias ministerijas, stabilumą. Dėkui jam už tokį gerą prezidentavimą. Turbūt, kad jis - vienas geriausių matytų prezidentų. Tikiuosi, jog jis išliks bent jau kurioje ministerijoje, kad darbai būtų pratęsti.Kaip vertini Lietuvos Kariuomenę?

Aš esu ir visada buvau LK šalininkas. Kariuomenė yra toks jau dalykas, kur itin svarbus yra stabilumas. Šiandien bus balsavimas dėl mūsų narystės Cot. Ar tikrai manote, jog dabar yra tinkamas laikas kažką keisti? Šiaip klausimas tikriausiai susijęs su nesena LS MU kritika LK sistemai. Aš pamenu, kai tik GW įkūrė LS, naujas MU Lietuvoje nebuvo taip jau palankiai sutiktas. Ir dabar matau, kiek jis toli pasiekė - tai turbūt buvo antras mane pradžiuginęs dalykas po LNP. LS pateikė kokybišką (!) kritiką, kuri kelia diskusijas. Tai - sveikintina. LK neturėtų būti šventa karvė, tinkama kritika veda link tobulėjimo, skatina diskusiją, kurioje ir gimsta tiesa. Iš esmės tai man užtenka ir yra priimtinas ir dabbartinis LK modelis, tačiau norėčiau tikėti, jog LK vadovybė, kuri išmano šiuose reikaluose, atsižvelgs į kritiką, išdiskutuos su kritikuojančiais ir tarpusavyje ir turėsime dar kažką, kas mus sustiprintų. Tik būtų pasiūlymas neforsuoti, nesiskelbti viešai, nes mūsų silpna akimirka gali kas nors ir pasinaudoti, pratestuoti betoje ir tik tada, jeigu pasiteisina, paleisti viešai.Kokios tavo prognozės ateinančiuose prezidento rinkimuose? Kaip manai, kas mūsų laukia ateinantį mėnesį?

Palaikau Nutz (aka Dariuką). Noriu tikėti, jog lietuviai nepasiduos pigioms viešosios nuomonės formavimo priemonėmis, kurias naudojo jo konkurentai. Šiuo atveju balsas už Nutz yra balsas už Lietuvą. Tai yra geras kandidatas, turintis patirties ir turintis dar kietesnę komandą. Būti prezidentų neužtenka noro, reikia ir sugebėjimo, mokėjimo dirbti. O tai gali būti sudėtinga kitiems kandidatams. Nesu prieš naujas idėjas, naujus žmones, tačiau tam reikia turėti komandoje patyrusių žmonių. Aš tikiu, jog mūsų piliečiai nepasiduos melui, kurį varo Nutz oponentai, atkreips dėmesį į kitų kandidatų rezultatus savo kadencijos metu, apie tai, jog pokyčiai siūlomi tik žodžiuose, o realiai išeinama iš chatų, kur tie pokyčiai galėtų būti įgyendinti, tikiu, kad žmonės nėra kvailiai ir jie atsirinks kas yra kas. Mano balsas keliaus už tuos pokyčius, į kuriuos einama ne akla galva, ne buldozeriu, o apgalvojant, mano balsas eis už stabilumą, mano balsas eis už Lietuvą, mano balsas eis už Nutz.Na ir pabaigai, ko palinkėtum mus skaičiusiems tautiečiams?

Tobulėti kaip asmenimis. Šie laikai iš kiekvieno mūsų pareikalauja 110%. Būkime lietuviai, atraskime tarpusavio bendrumą su kitu lietuviu, kurkime gražią valstybę. Šie metai - vienybės ir demokratijos išbandymas visiems mums. Nežinau ar visi žino, tačiau patriotams šiais metais korumpuoti Vilniaus savivaldybės valdininkai uždraudė žygiuoti kovo 11-ają. Kviečiu visus ateiti ir sudalyvauti visų pirma sausio 13-osios minėjime, tada vasario 16-osios Kaune, o tada pereiti Gedimino prospektą su trispalve vėliava kovo 11-ają. Nes Lietuvos idėja yra gerokai aukščiau, negu kažkokių korumpuotų valdininkų norai. Nesi dalyvavęs eitynėse, tave gazdina ten einantys skustagalviai arba per žiniasklaidą rodomi baubai - ateik ir pats susidaryk nuomonę, o ne klausyk balso iš dėžutės. Savo galva spręsk kas yra kas. Pamatęs - nustebsi 🙂 .


Labai dėkoju už atsakymus ir sugaišta laiką. Norėčiau palinkėti sekmės ir stiprybės dirbant Lietuvos labui, tiek čia, tiek ir realiame gyvenime.

 

Comments

Adolf.H
Adolf.H Day 1,872, 09:56

o88

Karolis Lietuvis
Karolis Lietuvis Day 1,872, 10:03

Patiko interviu. Lauksim daugiau : )

Ir tikrai džiugu, Tomai, kad grįžai.

BlMBA
BlMBA Day 1,872, 10:24

v

Pakalniskis
Pakalniskis Day 1,872, 11:16

sveikas sugrįžęs, nacionalistai!

Funnyte
Funnyte Day 1,872, 11:25

Opa, įdomus interviu. o7

Nacionalistas
Nacionalistas Day 1,872, 11:40

Sveiki 🙂

Nutzz
Nutzz Day 1,872, 12:14

o7

ZygaLTU
ZygaLTU Day 1,872, 13:00

o7

DrMonte
DrMonte Day 1,872, 13:27

o7

vilkdalgis
vilkdalgis Day 1,872, 14:32

sveikas grįžęs o7

Brisiaus Galas
Brisiaus Galas Day 1,872, 14:39

Skaniai susiskaitė o7

Sharass
Sharass Day 1,872, 14:41

Įdomiai susiskaitė, įdomus tu žmogus. Tik kažkaip gaila jog iš dalies diskredituoji kitas tautines grupes, kurios yra taip pat Lietuvos piliečiai.

Nacionalistas
Nacionalistas Day 1,872, 15:48

Ne tiek diskredituoju (gal diskriminuoju labiau tiktų šiuo atveju, nes diskredituoti tai toli gražu ne), gal labiau stengiuosi koncentruotis į lietuvius. Bet tarkime istorinėms tautinėms mažumoms tai net skatinčiau išlaikyti savo tapatybę, tokiems kaip karaimai pvz. Taip pat nieko prieš neturiu asmenis, kurie yra nors ir ne lietuvių tautybės, tačiau čia gimė, užaugo, moka lietuvių kalbą, tapatina istoriškai save su lietuviais, yra lojalūs Lietuvai - juk čia ir yra pilietybės esmė, ar ne? 🙂

Vilkas Pilkas
Vilkas Pilkas Day 1,872, 18:47

LNP kaip visada pasizymi stereotipais ir konsrevatyvizmu, but who cares? v

Vilkas Pilkas
Vilkas Pilkas Day 1,872, 18:53

Beje kakip matau sitas straipsnis yra skirtas Nutzz(Dariuko) straipsnio gynimui . Gudriai sugalvota, tikiuosi niekas neuzkibs ant sito pigaus kabliuko.

Povilas1989
Povilas1989 Day 1,872, 20:50

Ne tik ''gynimui'', čia dar norėjom ''išgirti bimbagalvį'' (((((:

LS HQ
LS HQ Day 1,873, 02:55

Itariu pasimatysime sausio 12d:)). Tiesa tu manes nepazinosi:)

gliookas II
gliookas II Day 1,873, 03:11

Papildoma grįžimo priežastis buvo ir atsiradęs papildomas laikas, kadangi RL visiškai atsisakiau alkoholio

ahahahahaha 😉]]]] gal tu eik pagerk, ne? 😉 nes tau geriau sekasi kai girtas esi

Nacionalistas
Nacionalistas Day 1,873, 04:38

Gliookai, gliookai 🙂

pantera7
pantera7 Day 1,873, 05:17

Nacionalistai - įdomu būtų sužinoti, o tai koks tavo požiūris į lietuvoje gyvenančius tautinių mažumų atstovus kurie stengiasi išlaikyti savo tapatybę ir nesitapatina istoriškai su lietuviais, bet moka ir lietuvių kalbą, čia ir gimė ir auga, na bet nesitapatina? (:...

iJokimas
iJokimas Day 1,873, 05:39

Gal ir nieko straipsnis, tik, kad labai jau vienas rinkimų dalyvis išgirtas yra (nors rinkimuose tikrai ne jis vienas yra normalus kandidatas (kaip čia suprast galima?)). : )

DrMonte
DrMonte Day 1,873, 06:39

Aš čia įžvelgčiau žodžių žaismą tarp tapatinimosi su Lietuvos istorija ir Lietuvos valstybiniais interesais - tarkim pilietybe.
Klausimas būtų toks - ar žmogui Lietuvos istorija yra sava ar svetima? O jei svetima, tai kurios valstybės istorija tada yra sava?

DrMonte
DrMonte Day 1,873, 06:41

Trumpai tariant, pataisyčiau iš savo pusės - tapatinimasis svarbus ne su lietuviais, o su Lietuvos istorija.

malfame
malfame Day 1,873, 06:50

o7

kriste ir darius Day 1,873, 10:03

Comment deleted

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,873, 11:29

pirma karta matau KD pyktelejusi:))

Akviliutte
Akviliutte Day 1,873, 14:01

Sveikas sugrizaes ((((;

Ex Nihilo
Ex Nihilo Day 1,873, 21:28

nacionalizmas buvo ir bus anomalija kurios logiškai nepaaiškinsi.Aha aha tapatinimas save su istorija...kiek iš jūsų čia LNP žino savo krašto istorija? Deliuzijos greičiau nei istorija

MrEdo123
MrEdo123 Day 1,874, 01:36

@Giedrius-Wraith
sausio 12 čia Stuokos-Gucevičiaus g. 11? Ar apie kažkoki kitą "meeta" turi omenyje?

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.