[LK] Lietuvos Kariuomene/Army of Lithuania - results(week 5)

Day 3,939, 14:11 Published in Lithuania Lithuania by Deliux88

Sveiki,

Pirmiausiai norėčiau atsiprašyti, kad taip vėlai paskelbiau ataskaitą. Buvo labai užimta avaitė. Turime net kelias labai geras naujienas.

Pirmiausiai noriu pasidžiaugti, kad Plato Foundation padidino pramą mūsų projektui iki 250gold per savaitę! Tai beveik padengia mūsų savaitines išlaidas ir žinant dabartines eLietuva biudžeto pajamas leis toliau projektui veikti kaip ir anksčiau.

Nauja parama reikalauja ir naujų ataskaitų. Todėl atsiranda vis daugiau papildomo administracinio darbo. Nuo šiol reikalaujama kas mėnesį pateikti mėnesinę projekto ataskaitą. Noriu opadėkoti mūsų nariui - 2nd commander Lari0x už didelį indelį. Būtent Lari0x parašė mėnesinę ataskaitą anglų kalba ir atliko skaičiavimo sistemos automatizacijos darbus, kas padės sutaupuyti laiko atliekant skaičiavimus. Už atliktus darbus Lari0x gauna 10 000cc premiją.

Ataskaitą anglų kalba galite rasti čia: ČIA

Buvau maloniai nustebintas kitų narių noru prisidėti prie projekto Lari0x, Funnyte ir PiWord pasiūlė pagalbą ir manau visi pasitarę galėsime pasiskirstyti darbus, kas padės efektyviau ir greičiau organizuoti LK projektą.

Vardinio prizo rėmėjo vieta vis dar laisva. Todėl visus norinčius prisidėti prie projekto raginu tai padaryti kuo greičiau.

Pastebėjau didelį mūsų narių aktyvumą socialinėje erdvėje. Tai geros naujienos visai eLietuvai po daugybės resursų pareikalavusio karo su eAlbanija, kurį laimėjome, bendruomenė atrodo labiau susivienijus. Visi norintys būti pridėti prie eLietuva Telegram grupės rašykite man arba CP iPSiArt.

Noriu paskatinti visus dar nekomentavusius ir neparėmusius mūsų nario PiWord naujo projekto padaryti tai. Įvrtinkite kitų pastangas pagyvintį šį projektą.

Straipsnį galite rasti: ČIA


Šią savaitę išdaliname rekordinę sumą - net 123 434cc(107 500cc buvo skirta Plato Foundation).

Noriu priminti, kad galite rasti visą LK projekto statistiką: ČIA

Dar kartą primenu, kad taisykles galite rasti: ČIA

Noriu paraginti visus dar neapsisprendusius prisijungti prie projekto, tai padės gauti ne tik didesnę paramą iš Plato Foundation, bet kartu leis jums uždirbti papildomų pinigų.Pasiekimų apžvalga


Ir vėl augame! Ore padaryta žala padidėjo iki 3,176,231dmg (2,605,643dmg prieš 2 savaites). Tai labai didelis žingsnis į priekį. Visgi karas su eAlbanija suvienijo mūsų narius ir tai matose rezultatuose. Šaunuoliai! Šiuo metu ęsame 1-mi eLietuvoje pagal ore padarytą žalą!. Nužudytų priešininkų skaičius padidėjo iki 12,707 (10,729 prieš 2 savaites). Bendras šalies Air Damage sumažėjo iki 11,391,686 bet pakilome į 25 vietą eRepublik pasaulyje.


Ground padalinys išliko 4-as visoje eLietuvoje su 11,203,636,148dmg (6,082,638,290dmg prieš 2 savaites), bet svarbu tai, kad mes beveik padvigubinome padarytą žalą!, nužudyti 16,106 priešai. Bendra šalies ground padaryta žala pasiekė 329,130,192,716dmg ir esame 8-ti sioje eRepublik.Rezultatai Air ir Ground:

I am happy to announce Army of Lithuania(AoL) week 5 results. Fisrst of all I would like to thank to Plato Foundation executives for increased donation. We appreciate your believe in our project and looking forward to cooperate in future.

This week we have distributed prizes for 123 434cc.

Rules of AoL can find: HERE


Statistic: HERE

I would like to use the chance and to encourage new members to join Army of Lithuania. Uncertain time is coming and always good to know that someone got your back.
Donations, comments and votes are always welcome.


Army of Lithuania