Ambient on/off

Join the new world

 

Üleskutse!

Day 1,949, 02:38 Published in Estonia Estonia by Viskaja

Kutsun kõiki oma riigist hoolivaid inimesi annetama eEestile raha. Seda saab teha http://www.erepublik.com/en/country/military/Estonia lehel, vajutades nuppu. Toitu pole mõtet annetada, sest minu teada ei ole seda võimalik riigil müüa ja õhurünnakut me ette ei võta. Esimese MPP tarvis sai väike seeme juba minu poolt antud.

Samuti ei soovita ma hoolimata Plato üleskutsest lähipäevadel veri ninast väljas sõdida, sest Euroopa regiooni kullakaevanduse saab endale arvatavasti mõni suurriik (loe: Poola). Mõttekam oleks lühiajaliselt kodakondsust vahetada ja kaevandada teiste riikide kulda, mida siis hiljem eEestis kulutama saaks asuda 🙂

 

Comments

Leegions
Leegions Day 1,949, 02:42

Väge hea artikkel! Lühike, aga põhjalik ülevaade ja soovitaksin lisada ka kuidas saab kodakondsust vahetada. (Y)

Viskaja
Viskaja Day 1,949, 02:48

Seda ma ei tea, pole ise kunagi proovinud : )

Margooni
Margooni Day 1,949, 02:50

Pigem on Euroopa regiooni kullakaevanduse peapretendent siiski Serbia, mitte Poola ; ) Eks nende kahe vahel läheb ilmselt ralliks...

Albertti
Albertti Day 1,949, 03:01

Kodakondsust ei ole vaja vahetada, saab ka mittekodanikuna Eestile annetada.

Leegions
Leegions Day 1,949, 06:05

pidasin silmas kullakaevandust

kronor
kronor Day 1,950, 00:18

väga tubli Viskaja, sa said isegi minu riigile annetama. Esimest korda oma erepi ajaloos annetasin riigile. Kujutad sa ette? No see on ju saavutus.
Kodakondsuse vahetamise kohta oleks infot siin http://wiki.erepublik.com/index.php/Applying_for_citizenship Põhimõtteliselt tuleb enne riiki kolida kuhu soovid kodakondsust ja siis saab avalduse esitada, mis RK liikmete poolt läbi vaadatakse.

Viskaja
Viskaja Day 1,950, 03:19

Rõõm kuulda, et minu sõnadel on mingi mõju : )

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.