Ambient on/off

Join the new world

 

[KM] Lobio medžioklė [LOBIS SURASTAS!!!]

Day 2,074, 01:50 Published in Lithuania Lithuania by TheUnit Puntukas


Labas, eLietuva!!!

Mane pažystantys, tikriausiai puikiai žino, kad aš mėgstu landžioti po senus, laiko užmirštus straipsnius, domėtis eLietuvos istorija, senai senai gyvenusiais žaidėjais. Norėdamas pasidalinti šiuo entuziazmu seniesiems straipsniams su jumis, nusprendžiau surengti lobio medžioklę, taip siekdamas šio žaidimo naujokus supažindinti su seniai praėjusia istorija, o laiko užgrūdintus žaidėjus priversti prisiminti laikus, kai jie buvo naujokai.

Žaliosios vilties redakcija paskutiniosiomis dienomis gauna vis daugiau pranešimų, su informacija, kad tiksliai nenustatyto dydžio lobis (virš 25 gold) yra paslėptas kažkur eLietuvoje. Todėl ragina kartu su Kultūros Ministerija išsiaiškinti, ar šie gandai yra tiesa dalyvaujant organizuojamoje lobio medžioklėje

Nesi patyręs lobių medžiotojas? Ne bėda! Viskas paprasčiau, nei tau atrodo! Visą kelią iki lobio tave lydės žaliosios vilties komanda, neleisim pasiklysti ir visada parodysim teisingą kelią lobio link! (Pagalbos ieškok Stoned Rider komentare po straipsniais) Tau tereiks įminti mįslę ir ieškoti kito mano komentaro,o atradus lobį, tai pranešti man, žinutėje įrašant lobio vietą.

Pirmoji užuomina slepiasi po dabartinės eLietuvos prezidentės straipsniu - Nuo LMS moterų eLietuvos vyrams ir ne tik!, kurio komentaruose turėtum atrasti tolimesnę užduotį kelyje link kažkada palaidoto lobio.

Lobio dalybos:
Kad visi žaidėjai turėtų galimybę laimėti, o 4 žaidėjai laimėtų, lobis bus dalinamas:
Pirmajam žaidėjui radusiam lobį iš 1 divizijos atiteks 40% lobio
Pirmajam žaidėjui radusiam lobį iš 2 divizijos atiteks 35% lobio
Pirmajam žaidėjui radusiam lobį iš 3 divizijos atiteks 15% lobio
Pirmajam žaidėjui radusiam lobį iš 4 divizijos atiteks 10% lobio

Lobis surastas!
Norėčiau padėkoti keturiems narsuoliams, padėjusiems rasti seniai palaidotą lobį. Šie narsuoliai pranešė, kad rado lobį eLietuvos Universiteto griuvėsiuose ir šis lobis siekė net 25 auksinius! Kuriuos jie pasidalino taip -

Falling Bridge iš 1 divizijos atiteko 10 auksinukų.
You have successfully donated 10 Gold. If the user accepts, the amount will appear shortly in the citizen account.
i.G33K iš 2 divizijos atiteko 8.75 auksinio.
You have successfully donated 8.75 Gold. If the user accepts, the amount will appear shortly in the citizen account.
PacukLT iš 3 divizijos atiteko 3.75 auksinio.
You have successfully donated 3.75 Gold. If the user accepts, the amount will appear shortly in the citizen account.
auris0 iš 4 divizijos atiteko 2.5 auksinio.
You have successfully donated 2.5 Gold. If the user accepts, the amount will appear shortly in the citizen account.

Nepavyko rasti lobio?
Žemiau pateikiu visas užuominas ir straipsnius, kuriuose jos slėpėsi:

http://www.erepublik.com/en/article/nuo-lms-moter-elietuvos-vyrams-ir-ne-tik--2249499/1/20
Apsidairius šio laikraščio prieigose atradai gan keistą užrašą - ☆[2cT] K!$%&? &#@ %!(*&#! (Nr. 1) ツ☆ Mums pavyko išsiaiškinti, kad tai žinomo MU vado straipsnio antraštė, tiesa ganėtinai išblukusi, matyt buvo nualinta nuožmių šalies, o gal ir partijų kovų. Linkime sėkmės ieškant kitos užuominos!

http://www.erepublik.com/en/article/-2ct-kartu-mes-galime-nr-1--2270681/1/20
Pagaliau! Štai kur kita užuomina! Tik kažkiokia keista? Kam parūpo po gerbiamo ex prezidento straipsniu juodu flakonu išpaišyti užrašą - "Gliookas užkniso juodai" ir pasirašyti gan keistu paveiksliuku - http://oi51.tinypic.com/b4b3f8.jpg? Ar tokia asmenybė, kaip buvęs eLietuvos prezidentas gali turėti priešų? Pasirodo gali... Remiantis mūsų nepriekaištingų tyrėjų komandos išvada, taip galėjo pasielgti tik žmogus, priklausantis kitai politinių pažiūrų pusei. Kas jis? Kokie jo tikslai? Ir ar pas jį paslėptas taip trokštamas lobis palieku išsiaiškinti Tau!

http://www.erepublik.com/sv/article/gliookas-u-kniso-juodai-1809324/1/20
Aha! Pasirodo tai buvo Nacionalisto darbas! Gaila, bet čia lobio neradome 🙁. Telieka nenuleisti rankų, ieškoti kitos užuominos ir kapstytis toliau po asmenybes ir straipsnius, kurių viename slėpsis lobis! Išklausinėjus poną Nacionalistą nieko naujo neišgirdome, todėl teko improvizuoti ir vienoje treniruočių salėje, priklausančioje piliečiui, kurio vardo negalime viešinti, atradome žaidėjo nuotrauką - http://static.erepublik.net/uploads/avatars/Citizens/2009/08/28/fe3441b9242f90988a94838f5d59b413.jpg Kieno tai nuotrauka mums nepavyko išsiaiškinti, bet mes puikiai žinome, kad kita užuomina, kur yra paslėptas lobis, slepiasi po vienu redakcijos "ePasaulis Kitu eKampu" straipsniu.

http://www.erepublik.com/en/article/raigirdas-kandidatas-prezidento-post-1-1764738/1/20
Pagaliau išsiaiškinome kas tas žaidėjas nuotraukoje! Tai Raigirdas ir mūsų žvalgai tikisi, kad lobis yra paslėptas Lietuvos atgarsių straipsnyje, kuriame yra sveikinamas Raigirdas tapus aukščiausiu Phoenix aljanso pareigūnu - Supreme Commander (SC)!

http://www.erepublik.com/en/article/teb-nie-pasveikintas-raigirdas--1508753/1/20
Kaip gaila 🙁 Lobio čia nebuvo... Mūsų žvalgai irgi kartais klysta... Ai, tiesa, tikiuos, kad kitą užuominą straipsnyje atradai pats! Tai vis gi, kas tas daniochas ir jo paslaptingoji skydinė? Atsakymas turi slypėti 1,774 dienos Makulatūros straipsnyje!

http://www.erepublik.com/en/article/gr-tu-namo-skydin-irgi-gr-ta-2129146/1/20
Ar ir tu tai užuodi? Artėjantis pergalės kvapas jau čia pat! Vos keli žingsneliai pirmyn ir lobis bus Tavo! Paskaitinėjus apie skydinę jokios mums reikiamos informacijos negavome, bet išlandžiojus visų senai pamirštą skydinę atradome mažą besimėtantį lapo gabaliuką, ant kurio daktarišku raštu užrašyta - eLT kariuomenės kūrimas. Apie eLietuvos kariuomenės kūrimą tais senais senais laikais mažai kas jau mums gali papasakoti, todėl siūlau atsiversti eLT metraštį, kurį rašydavo Petras Pirmasis. Galbūt ten atrasime užuominą kur palaidotas lobis?

http://www.erepublik.com/ez/article/elt-istorija-6-elt-kariuomen-s-k-rimas-1123412/1/20
Taip ir galvojau! Mielas drauge, mes vėliai turime už ko užsikabinti! Ar tau į akis nekrito vieno žaidėjo nick? Taip! Tas pats cawx, kuris savo laikais buvo vadinamas ir imperatoriumi ir arogantišku, egoistišku bei narcizistiniu seniu! Atsakymą, kur slepiasi lobis tikrai turi žinoti jis, bet juk nemandagu kasinėti seniai palaidoto ir ramiai ilsinančio savo kaulus žmogaus... Pamėginkime patys paieškoti atsakymo Cawx'istų bažnyčioje, apie kurią rašė makulatūra.

http://www.erepublik.com/es/article/cawx-ist-ba-ny-ia-852382/1/20
Karas suniokojo daug pastatų, bet atrodo, kad bažnyčia liko nepaliesta, gaila, bet nepaliesta tik iš išorės... Įėjus į vidų pamatėme didelę, tuščią salę, be lobio ir užuominos kur judėti toliau. Kol staiga pro akis šmėstelėjo cawx'o šmėkla, garsiai ir niūriu balsu dėjuodama - "viską pavogė! nieko neliko!" O tada ir prisiminėm senus senimo pasakojimus apie laikus, kai eLietuva buvo jauna šalis ir kai žmogus, tapęs prezidentu, surinkęs pirmąjį MM medalį eLietuvoje po gero mėnesio apšvarino LTB. Jo lobis turi būti palaidotas su juo! Imam kastuvus ir einam ieškoti paskutiniojo jo straipsnio!

http://www.erepublik.com/en/article/ankstyva-v-kal-d-dovana-the-early-christmas-present-1078457/1/20
Po ilgų ieškojimų paaiškėjo, kad tai buvo manteliuks, suradome jo kapą, iškasėme karstą, o jame, vietoje lobio radome tik apuoką su užrašu - eLU. Kaip bebūtų gaila, bet kažkas buvo pirmesni... O gal verta pasidomėti kas tas eLU ir kur jis slepia savo lobį?

http://www.erepublik.com/en/article/visagalis-laikas-1693846/1/20
Lobis! Sveikinu užklydus į senai visų pamirštą eLietuvos Universiteto atsisveikinamajį straipsnį. Nusiųsk nuorodą į šį straipsnį lobio medžioklės organizatoriui ir jei buvai pirmasis, lauk savo lobio dalies!


Su pagarba,
Stoned Rider

 

Comments

The Mindebuc
The Mindebuc Day 2,074, 01:55

o7

Vakarietis
Vakarietis Day 2,074, 02:06

o7

Eksas
Eksas Day 2,074, 02:12

o7

Tautas11
Tautas11 Day 2,074, 02:23

per trumpas, galejo but ilgenis kelias.

TheUnit Puntukas
TheUnit Puntukas Day 2,074, 02:26

Manau apšilimui užteks tų, lyg ir 10 užuominų 😉 Jei turės tai susidomėjimą, vėliau tesim 😉

auris0
auris0 Day 2,074, 02:31

Tikiuosi spėjau

TheUnit Puntukas
TheUnit Puntukas Day 2,074, 02:36

Tikiuosi patiko kelionė prisimenant senus žaidėjus ir jų straipsnius? 🙂

rmcooOP
rmcooOP Day 2,074, 02:33

Po 3cios uzuominos nieko nebesuprantu:(

TheUnit Puntukas
TheUnit Puntukas Day 2,074, 02:36

🙁 Naujokams sunkiau... bet jiems ir prizas didesnis! nenuleisk rankų!

Tautas11
Tautas11 Day 2,074, 02:44

Po trecios uzuominos ieskojimas paprastas kaip ir betkam -kaip naujokas ta uztikrinu. Va paskutine uzuomina naujokams yra gerokai sunkesne, bet imanoma tik uztrunka daugiau laiko.

Tautas11
Tautas11 Day 2,074, 02:53

Nors tiesiogiai del prizu nekovojau, lobio paieska ivykdziau. Mano pastebejimai:

1. Tai tikrai visai idomus zaidimas.
2. Uzuominu turetu but daugiau (ivykdziau per keleta minuciu).
3. Sis zaidimas turi viena diddeli trukuma. Pamaciau straipsni 15minuciu po jo isleidimo, ivykdziau ir baigta - jokiu varzybu cia nera, kas pirmas pamate ar zinojo, kad tok straipsnis bus- tas laimejo. Rekomenduoju kitam kartui pirmiausia oficialiai paskelt straipsni, kad tokia diena ir tokia valanda bus imestas straipsnis su uzuomina ir prasides varzytuves. Tarkim liepos 28 diena 21h -butent tuo laiku ipastini straipsni su uzuomina; visi buna tam pasiruosia ir pradeda varzytys tarpusavyje.
4. Paskutine uzuomina sunkesne naujokams (aiq ikandama -pats radau tarp nepatenkintu komentaru)
5.Didelis faktorius zaideju saziningumas - gali nusiust teisinga atsakyma savo draugam, vos ji suzinojus. Aiq visada galima konkuruoti del pirmos vietos.

TheUnit Puntukas
TheUnit Puntukas Day 2,074, 03:36

1. Dėkui 🙂
2. Pasistengsiu kitam kartui padaryti jų daugiau ir sunkesnių.
3. Niekas nežinojo apie šį straipsnį, išskyrus EmuSV ir architektas, kurie dalyvauti negali, todėl visiems buvo suteiktos lygios teisės, kitam kartui darysim kanors kito... P.S. iki dabar tik 4 div. siunčia atsakymus...
4. Pagal idėją paskutinės 4 užuominos turėjo būti sunkesnės naujokui, atsižvelgsiu organizuojant kitas pramogas.
5. Tai buvo didžiausias klausimas rengiant šią lobio medžioklę, kaip užtikrinti sąžiningumą?

Falling Bridge
Falling Bridge Day 2,074, 03:35

o7 tikiuosi spėjau. Manau, kad viskas labai gerai - ilgesnis gal ir nusibostų. Man, kaip jaunam, sunkumo užteko, bet nebuvo ir laaabai sunku. Džiaugiuosi, kad pavyko nueit iki galo.

dimention
dimention Day 2,074, 04:22

velnias, tu pirmesnis 😃

Falling Bridge
Falling Bridge Day 2,074, 04:31

che che

TheUnit Puntukas
TheUnit Puntukas Day 2,074, 03:46

Dar neturime visų laimingųjų, surasta ne visa lobio dalis... 🙁

EmuSV
EmuSV Day 2,074, 03:52

o/ Įdomi idėja : )

dimention
dimention Day 2,074, 04:24

nu siaip tikrai idomu buvo, tik aisku esme rast lobi, tai nelabai ir skaitai tu straipsniu 🙂

TheUnit Puntukas
TheUnit Puntukas Day 2,074, 04:38

radus lobį galima praeiti ir paskaityti visus tuos straipsnius 🙂

TheDpsLTU
TheDpsLTU Day 2,074, 05:12

Tikiuosi pirmas is 2 divizijos!

Falling Bridge
Falling Bridge Day 2,074, 05:57

yay ačiū už konkursą!

neriustLT
neriustLT Day 2,074, 11:49

o7

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.