Ambient on/off

Join the new world

 

[KM] Keli straipsniukai skirti konkursui „Mėnesio geriausiems“

Day 1,922, 09:41 Published in Lithuania Lithuania by Eksas


Sveiki, Lietuvos gandų skaitytojai. Šį kartą dėsiu ne savo kūrybos straipsnius, o kūrinius skirtus mano rengiamam konkursui. Pirmasis straipsnis yra kurtas gedo0620, kuris rašė politinę apžvalgą. Štai jis:

Politikos apžvalgaPradėsiu nuo to, ka mano manymu reiškia politika. Tikiuosi pavyks iš jūsų sumedėjusių veidų išspausti šypsenelę, nes teko gan ilgokai paieškoti šmaikštaus potilikos apibrėžimo, beje tai bus konkursinis darbas „mėnesio geriausias‘‘ konkursui.


Jonukas klausia tevelio - Teveli, sakyk, kas yra politika ?

-Kaip tau geriau paaiškinti, sako tėvas. -Na žiūrek , pvz. mūsų šeima. Aš uždirbu pinigus, reiškia aš esu finansų ministerija. Mama mums tvarko visą ūkį, reiškia ji yra valdžia. Senelis žiūri, kad namuose būtų tvarka, taigi jis atstovauja profsąjungą. Mūsų tarnaitė tvarkosi namuose ir daro visus reikalingus darbus, reiškia ji yra darbininke ir verslininke. Ir viskas ka mes darome yra dėl taves, reiškia tu esi tauta, bet tavo jaunesnysis broliukas - mūsu ateitis. Supranti ?

- Ne, - sako sūnus.

- Na tada eik miegoti.

Naktį Jonukas pabunda nuo to, kad jo broliukas Pranelis verkia, bet niekas neina jo nuraminti. Jonelis bėga žadinti mama, bet ji nesikelia.Tada jis eina ieškoti tėvo ir atranda jį virtuvėje, kur jis "drožia" tarnaite, o senelis visa tai stebi pro rakto skylę. Kas vaikui lieka, žinoma jis sugrįžta į savo miegamajį ir laukia ryto. Iš ryto Jonas susitinka tėvelį ir sako:

- Tu žinai, aš dabar suprantu, kas tai yra politika.

- Nejaugi? Nu?
- Tai yra tada, kai mūsų finansų ministerija „drožia" verslininkus, valdžia tuo metu miega, o profsąjunga į visa tai žiūri pro pirštus. Tuo pačiu metu į tauta visiems nusipjauti, o ateitis - visa šūduose.
Aišku?!

Žodžiu, nesu smarkiai pasinėręs į mūsų eLietuvos politika, kadangi nesu didelis politikos gerbėjas ir realybėje. Žinau pagrindinius dalykus tokius kaip : kas yra prezidentas ar kas seimo pirmininkas. Politinių reikalų kas neliečia naujo karo net neskaitau, nes man tiesiog neįdomu koks įstatymas yra priimamas eLietuvoje. Juk čia tik žaidimas, kur reikia smagiai leisti laiką, o ne rašant nuobodžius politinius straipsnius.
Kai kam nepatiks ka aš čia dabar sapalioju, bet tai mano nuomonė ir niekas jos iš manęs neatims. Žinoma svarbiausius reikalus visada tyliai seku ir jei buna verta uždedu V+S.

eLietuvoje šiuo metu politika paprasta politikai ir ne tik jie bando i eLietuvos visuomene pritraukti kuo daugiau naujokų, duodamas jiems duonos ir žaidimų (įvairių užduočių ir taip ilgai lauktos kovos su eBaltarusija). Vargšai bulbašai nesitikėjo tokio smūgio iš mūsų, todėl dabar bulbašus tenka traukti ir mums patiems, kad nebūtų netyčia okupuoti. Šis didžiūjų politikų ir narsių nepriklausomų MU siekis yra sveikintinas, nes be naujokų ugdymo ir auginimo ilgainiui eLietuva pražūtų, būtų pastoviai okupuota.
Juk ilgainiui visi dažniausiai meta žaidimą ir grįžta i realų pasaulį.


Per rinkimus partija arba kandidatą į prezidentus renkuosi ne pagal gražesnį avatarą, o pagal žinomesnį nesusitepusį vardą(jei toks pasirinkimas būna), kuris būtų žinomas savo gerais darbais. Tą siūlyčiau daryt visiems naujokams, kuriuos priglaudžia MU. Kai pradžioje buvau LKA būrio narys visada balsuodavau už žmones, kurie buvo iš mano MU, dabar taip darau būdamas LS būrio nariu. Aišku, kai esi naujokas būna sunku išsirinkti kandidatą, nes dar nežinai kas yra kas, bet po keleto rinkimų jau pradedi skirti nesąžiningus žmones, nuo tų , kurie nori tau padėt, kurie neperka balsų ir bando sąžiningai patekt į seimą ir dirbti šalies naudai, bet deja tokių žmonių mažai.Na, o aš kaip visada tyliai viską stebėsiu ir galbūt dar kada nors pasisakysiu apie viską trumpai. Dėkui,kad skaitet mano sapaliones, visada jūsų:

gedas0620

***

Antrasis kūrinys bus kandidato į mėnesio naujoko titulą. Tai bus mandarino123 karinė apžvalga. Tikiuosi patiks:

Sveiki, šiandien aš apžvelgsiu karinę situaciją šiose šalies
Lenkija regioną.
Įspėjimas. Tai nebus įprasta karinė apžvalga, kokią jūs įpratę matyti.

Lenkija

Lenkija sėkmingai malšina Prancūzijos, Vokietijos, Olandijos RW. Ir yra okupavusi didžiąją dalį šių šalių teritorijų.
Turbūt iškyla klausimas, o kurgi jie sunaudoja didžiąją dalį savo INF? O gi padeda Vengrams, išlaikyti didžiąją dalį okupuotų Ukrainos teritorijų. (Turiu paminėti šis karas jau vyksta gana ilgai. Nepamirškite kad gali pradedi kariauti ir su musu šalimi Lietuva nes bus sunku su jais tuomet kariauti, nes Vengrija jiems padeda atsargiai.Jie jau iš žemėlapio ištrynę Prancuzija, Pranzucija padeda kitoms šalims kariauti prieš Latvija, Kanada.Lenkija jau antra karta keliauja tuo pačiu keliu į Turkijos, kad galėtų vėl ja pulti.Labai reikia saugotis Lenkijos kad nepradėtu musu pulti.

mandarinas123

***

Primenu komisijos narius komentaruose vertinti abiejų darbus. Tik, aišku, atskirai, parašydami du pažymius ir paskirdami kam juos duosite. Noriu paspartinti likusius dalyvius nepasiduoti ir taip pat rašyti bei gauti taškus, nes kolkas tikrai yra kur tobulėti ir nėra parodyta aukščiausio lygio, todėl visi turi puikias galimybes pasirodyti. Sėkmės!

Eksas
 

Comments

Archi tektas
Archi tektas Day 1,922, 14:21

gedas0620 <<< Kariniai būriai, manau, bent dauguma yra apolitiški, nepriklausantys partijom. Todėl abejoju ar verta balsuot, t.y. reitinguot (jei tai turėjai omeny) už ką, kas būtent tavo MU yra. Geriau sakykim - už draugą;))) O šiaip buvo anekdotus paskaityt įdomu, nors samprotavimai sausoki. Mano, kaip komisijos nario vertinimas - 7 (su avansu už pastangas).

mandarinas123 - vertinu 5 balais. Silpnokai, mano nuomone. O lenkai mūsų nepuls, turi ir svarbesnių reikalų 😉))))
http://www.erepublik.com/en/main/law/Lithuania/122783

gedas0620 Day 1,922, 15:30

Comment deleted

malfame
malfame Day 1,922, 15:44

Abu straipsniai silpni, tiek turiniu, tiek gramatine prasme. Abiems po 5-tą.

auris0
auris0 Day 1,923, 00:18

gedas0620 7
mandarinas123 4

Migasss
Migasss Day 1,923, 10:42

Būdamas komisijos nariu, vertinu:

Pirmas straipsnis 5/10.
Antras straipsnis 4/10.

kriste ir darius
kriste ir darius Day 1,924, 02:02

Kas Migbliuma komisijos nariu rinko a?..... zydas vel lupikauja . ....10/10 nedekok ..as is tautieciu procentu neimu .

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.