Ambient on/off

Join the new world

 

[KAM] Kariniai Nurodymai Piliečiams [1812] (atnaujinta 16:22)

Day 1,811, 03:27 Published in Lithuania Lithuania by KAM Logistika #11


Spauskite "Vote" už straipsnį, kad daugiau piliečių galėtų jį pamatyti.

Sveiki,

Štai mūšiai, kuriuose pagal Krašto apsaugos ministerijos [KAM] nurodymus eLietuvos piliečiams rekomenduojama kovoti (mūšiai išrikiuoti pagal svarbą), o taip pat ir trumpas paaiškinimas prie jų apie einamą situaciją:


Lietuvoje pasiekiami mūšiai:

Lietuvos ir Rusijos treniruočių karas. Mes turime šį mūšį pralaimėti, taigi nepersistengiame kovodami:
Latvijos ir Suomijos mūšis, kovojame:
Čilės ir JAV mūšis, kovojame:

Meksikos ir Kolumbijos mūšis, kovojame:

DĖMESIO! Prieš kovodami BŪTINAI įsitikinkite kad esate Lietuvoje, priešingu atveju rizikuojate kautis prieš Lietuvą ar jos sąjungininkus.Paaiškinimai, kaip vadovautis nurodymais:
Visada kovoti kuo aukštesnio svarbumo mūšiuose pagal eiliškumą (jei yra 2 vienodo svarbumo mūšiai, visada kovoti tame, kuris yra nurodytas aukščiau). Jei pačiame svarbiausiame mūšyje siena yra 52% arba daugiau, tai tame mūšyje nekovoti, tai yra kovoti tame mūšyje vėliau, kai siena bus mažesnė nei 52%, arba kovoti žemesnio svarbumo mūšiuose. Jei pats svarbiausias mūšis yra pasibaigęs, kovokite žemesnio svarbumo mūšyje. Svarbi informacija: visada „užmušti“ priešininką, nes tik tada bus įskaičiuota įtaka (influence), ir kiekviename mūšyje stengtis kovoti kuo vėliau, tai yra raundo pabaigoje.


Norėtume paprašyti visų jūsų, kurie paliekate šį žaidimą arba šiaip mirštate šiame žaidime, visus turimus pinigus ir daiktus paaukoti dabartiniam Prezidentui.

Norėtume priminti apie naujus žaidimo pakeitimus: admin‘ams išleidus naują atnaujinimą, kiekvienas MU (Military Unit) narys kas dieną gauną po misiją, kurią padaręs gauna 1 bazooką ir 1 šokoladuką.Naujokams

DUK
Registraciją į Lietuvos Kariuomenę
Lietuvos Karo Akademija
Lietuvos eRepublik bendruomenės forumas

eLietuvos teisiniai dokumentai

LK statutas

LTB statutas

Vyriausybės sudėtis:

KAM ministras- ZygaLTU.
URM ministras- Lariox,
vURM- Ipsiart
VRM ministras- SarunasTomasVaisieta,
SD- Kleitas
 

Comments

Just Rock
Just Rock Day 1,811, 03:35

Turim ka veikt 🙂 Nenuobodziaujam.

LS HQ
LS HQ Day 1,811, 03:58

o7

Brisiaus Galas
Brisiaus Galas Day 1,811, 04:01

Tai jau tikrai... Veiksmo netrūksta 🙂

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.