Ambient on/off

Join the new world

 

[KAM] Kariniai Nurodymai Piliečiams [1788] (atnaujinta 19:36)

Day 1,787, 01:50 Published in Lithuania Lithuania by KAM Logistika #11


Spauskite "Vote" už straipsnį, kad daugiau piliečių galėtų jį pamatyti.

Sveiki,

Štai mūšiai, kuriuose pagal Krašto apsaugos ministerijos [KAM] nurodymus eLietuvos piliečiams rekomenduojama kovoti (mūšiai išrikiuoti pagal svarbą), o taip pat ir trumpas paaiškinimas prie jų apie einamą situaciją:

Lietuvoje pasiekiami mūšiai:

Indonezijos ir Rumunijos mūšis, kovojame:

Šiuose mūšiuose kovoti draudžiama:

Nekovoti už Latviją. Mūšis: Moscow and Central Russia.
DĖMESIO! Prieš kovodami BŪTINAI įsitikinkite kad esate Lietuvoje, priešingu atveju rizikuojate kautis prieš Lietuvą ar jos sąjungininkus.Paaiškinimai, kaip vadovautis nurodymais:
Visada kovoti kuo aukštesnio svarbumo mūšiuose pagal eiliškumą (jei yra 2 vienodo svarbumo mūšiai, visada kovoti tame, kuris yra nurodytas aukščiau). Jei pačiame svarbiausiame mūšyje siena yra 52% arba daugiau, tai tame mūšyje nekovoti, tai yra kovoti tame mūšyje vėliau, kai siena bus mažesnė nei 52%, arba kovoti žemesnio svarbumo mūšiuose. Jei pats svarbiausias mūšis yra pasibaigęs, kovokite žemesnio svarbumo mūšyje. Svarbi informacija: visada „užmušti“ priešininką, nes tik tada bus įskaičiuota įtaka (influence), ir kiekviename mūšyje stengtis kovoti kuo vėliau, tai yra raundo pabaigoje.


Norėtume paprašyti visų jūsų, kurie paliekate šį žaidimą arba šiaip mirštate šiame žaidime, visus turimus pinigus ir daiktus paaukoti dabartiniam Prezidentui.

Norėtume priminti apie naujus žaidimo pakeitimus: admin‘ams išleidus naują atnaujinimą, kiekvienas MU (Military Unit) narys kas dieną gauną po misiją, kurią padaręs gauna 1 bazooką ir 1 šokoladuką.Naujokams

DUK
Registraciją į Lietuvos Kariuomenę
Lietuvos Karo Akademija
Lietuvos eRepublik bendruomenės forumas
eLietuvos teisiniai dokumentai

LK statutas

LTB statutas

Vyriausybės sudėtis:

KAM ministras- Tautis, padėjėjai: aurimaass, ZygaLTU.
URM ministras- Lariox,
vURM- Ipsiart
VRM ministras- SarunasTomasVaisieta,]
SD- Kleitas
 

Comments

Vorloniukas
Vorloniukas Day 1,787, 02:12

o7

Tautis_LT
Tautis_LT Day 1,787, 02:33

o7

Andriuss
Andriuss Day 1,787, 04:15

o/

daniochas
daniochas Day 1,787, 05:18

Klausimas dėl įdomumo - "Niemcai" buvo parašyti tik dėl gražumo, ar čia toks primityvus būdas šifruotis? Nes, kiek matau grįžęs į žaidimą, šnipomanijos lygiai išaugo.

ZygaLTU
ZygaLTU Day 1,787, 05:25

Na būtų juokinga šifruot, kai linkai sudėti : ) Tai jo, ten šiaip parašiau.

daniochas
daniochas Day 1,787, 05:28

Aišku, ačiū už atsakymą ; )

TheUnit H. Pacas
TheUnit H. Pacas Day 1,787, 05:48

Prasom kita kart rasyti ir angliska versija, del Jelly, jie dabar dalis musu, o lietuviu kalba nera tokia lengva ismokti:)

ZygaLTU
ZygaLTU Day 1,787, 05:55

Taigi čia ir taip aišku

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.