[IzM] Turnīrs Days of Mayhem - Jaunumi

Day 3,615, 07:17 Published in Latvia Latvia by University of LatviaŠādi izskatās logs, kurā vari izvēlēties kaujas iemaņas.

Aplūko mūsu kaujas tekošā raunda apkārtni(terrain)

Ar kursoru uzbrauc virsū rociņai. (Wersu metode)

Vai arīJa esi gatavs sist, izvēlies esošā raunda apkārtni! Atceries, tai ir jābūt kādai no eLatvijas oficiāli atbalstītajām apkārtnēm! Ieteicams kādu no pirmajām sešām!
Šāda ir apkārtņu(terrain) secība LV tiešo kauju raundos:

1. Suburbs
2. Beach
3. Airport
4. ---
5. Forest
6. Mountain
7. Urban
8. ---
9. DesertLiela iespēja, ka sākumā apmulsīsi un izvēlēsies nepareizās iemaņas. Taču to ir iespēja labot - 5 reizes par velti. Pēc tam par papildus samaksu (x10) kaujas laikā var iegādāties īpašu žetonus, ar kuru palīdzību varēs turpināt mainīt kaujas iemaņas.Uzreiz nav jāiztērē visi spēka punkti, izvēloties kaujas iemaņas! Sākumā izvēlies 1 iemaņu. Kad nākamreiz atgriezīsies kaujas laukā, vadies pēc situācijas. Atceries, kaujas iemaņai ir jāsakrīt ar eLatvijas oficiāli atbalstītajām apkārtnēm!
Ja tev noliktavā stāv bazookas un piedevām attiecīgie būsteri, tad tavās rokās ir jaudīgs ierocis! Tagad ir īstais laiks tos izmantot!Neaizmirsti, ka sauzemes militārajam rankam uz turnīra laiku būs 100% bonuss. Tas tiks rēķināts pa vecam, ņemot tavu kopējo spēku! Ieteicams turnīra laikā pakarot nedaudz aktīvāk!Turnīra laikā par katru TP medaļu 1.000cc vietā iegūsi 3.000cc !!!

Tā kā turnīra laikā ir spēka limits, tad TP medaļas būs iegūt daudz grūtāk!
Izglītības ministrija
rakstu sagatavoja: draivis
13/10/2017