Ambient on/off

Join the new world

 

[Interviu su LMS'iukais] Pokalbis su jaunuoliu Just Rock

Day 1,863, 09:20 Published in Lithuania Lithuania by EmuSV
Sveiki, draugai !
Sveika, eLietuva!


Įžanga.


Kai įstojau į LMS, buvau visapusiškai paskatinta, ne tik batoniukais ar morališkai, bet ir mintimis įkurti savo laikraštį! To norėjau jau seniai, bet neturėjau idėjų kaip pradėti. Su draugų pagalba išleidusi pirmąjį straipsnį, tolimesnės idėjos viena po kitos pačios ėmė kirbėti galvoje. Viena iš jų - pakalbinti savo partijos narius. Nors interviu spaudoje galime karts nuo karto išvysti, tačiau juose dominuoja ir taip neblogai žinomi eLietuvos veikėjai. Mano tikslas pabendrauti su visais LMS'iukais nuo mažiausių iki didžiausių ir tokiu būdu supažindinti, ir susipažinti!
'Cause every bit counts.


Taigi artėjant naujiesiems metams, su džiaugsmu pristatau pirmąjį interviu. Šį kartą kalbinu LMS partijos narį, 27 lygio žaidėją, neseniai savo nick'ą pasikeitusį iš Rick Fick ir pirmą kartą patekusį į eLietuvos seimą Just Rock.

Taigi pradėkime nuo to kaip atsidūrei eRepublik?

Na, mane pakvietė Geranoris. Aš pradėjau ir kažkaip nebuvo įdomu, kasdien tik kartą pasitreniruot, atrodė labai ilgai, bet kai įsivažiavau, tai susidomėjimas pasirodė ir man patiko. Žaidžiu aš 2 metus, bet turėjau keletą account'ų, kur dar nelabai gaudžiausi ir nežinojau visų taisyklių. Prisikūriau 2-3 account'us ir galvoju pasidonatines sau prasimušiu 😃 . Na po kiek laiko Geranoris mane perspėjo, kad jeigu kursiuosi tiek account'ų, gausiu baną, taigi paprašiau prižiūrėtojų, kad ištrintų visus mano acc, kad galėčiau pradėti žaisti normaliai.

Kokiu savo pasiekimu eRepublike labiausiai didžiuojiesi?

Didžiuojuosi vien tuo, jog atradau šį žaidimą, radau jame tai, ko galbūt daugelyje nėra. Čia daug kas sudėta į vieną ir padaryta viskas puikiai: ekonomika, karas, vadžia ir visa tai ir netik yra viename, todėl ir sudomino mane šis žaidimas. Manau, tai yra mano didžiausiais pasiekimas.

Ar turi užsibrėžęs kažkokių tikslų?

Na, kaip ir daugeliui žmonių būti stipriausiu ekonomikos srityje. Tikslas yra toks, jog turėčiau gerą, asmeninį biznį, kuriuo kiek vėleliau galėsiu pasidalinti ir su kitais, jeigu tik noras bus 🙂

Jeigu turėtum galimybę pasikalbėti su Plato, kokį žaidimo pagerinimą pasiūlytumei?

Jei turėčiau tokią galimybę pasiūlyčiau ir į tai tikrai bus atsižvelgta tai į šias dvi srytis, kad jos būtų prieinamos kiekvienam. Į štai šiuos du objektus, kuriais mes galėtume naudotis.

Kodėl LMS?

LMS partiją pasirinkau tam, kad pamatyčiau kaip vyksta partijoje viskas. Anksčiau nelabai aš ir buvau aktyvus partijos veikloje, bet prieš 1-erius metus įsiliejau, žmonių buvo daug daugiau, kol nesusipažinau su Pacu. Mes sutarėme gerai nuo žaidimo pradžios. Kalbėjome apie partiją, asmeniniu gyvenimu kažkiek 😃. Jokimas Tamulionis mane ruošė į partijos PP, bet prieš mane laimėjo ir likau antroje vietoje, nors surinkome tokį patį balsų skaičių. Šiaip joje esu nuo pat žaidimo pradžios, bet kaip minėjau, iš pradžių nelabai buvau jos viduje, nesigilinau partijos veikla, darbais.

Kaip vertini politinę situaciją Lietuvoje?

Politinę situaciją vertinu tikrai gerai, man ji patinka, neturiu priekaištų 😃

Ką manai apie eLietuvos bendruomenę?

Bendruomenė man patinka, žmonės geri, jeigu pasipyksta tai dėl pinigų arba žmonių, nebent jau sukelia didžiausią skandalą, kuriame jau neina atsikirst. Į tai žiuriu juokingai, nes visi tie skandalai yra labai blogai eLietuvai. Geriau pykites su kitomis šalimis, o eLietuvoje turi būti taika, santarvė 🙂 Ji jau pradeda įsisiūbuoti ir man labai tai patinka 🙂

Ką norėtum papasakoti eRepublik gyventojams apie save realiame gyvenime?

Esu Rokas iš Kauno. Esu jaunas, 163cm, mėlynaakis, blondinas 😃 Labai patinka sportiniai šokiai, iš kurių jau turiu 16 taurių ir 33 medalius. Turiu šunį, kurio vardas Simba.(Kalytė)Pinčeris, šviesiai rudos spalvos. Mėgstu kiek lėtesnę, ne pačią greičiausią muziką, nors per šokius būna tikrai greitų, bet jos geros 😃 Patinka atlikėjas Usher su keletu dainų.Na ir pabaigai Roko palinkėjimas tautai:

Linkiu visiems elietuviams išlikti stipriems, neišgriūti jei ir nepaimi to BH. Nenusimink! Griebk jautį už ragų ir viskas bus čiki! 🙂

Dėkoju šiam aktyviam savo kolegai, už šiltus atsakymus ir entuziazmą! (Beje Rokas šiuo metu jau turi 25 BH medalius!) Linkiu ir jums tokio optimizmo ir pasitenkinimo savo šalimi bei žaidimu 😉

Su meile,
Emi.

P.s.

Nori sudalyvauti interviu? Nori, kad ką nors pasakyti eLietuvai? Nori būti išgirstas? Nori su kuo nors pasikalbėti?
Esi LMS narys? Rašyk man žinutę.
Neesi partijoje? Tapk LMS nariu!
Norėtum duoti interviu, bet esi ne LMS? Partiją pakeisti niekada nevėlu 😉*
 

Comments

Burakyzn Day 1,863, 09:33

Comment deleted

TheUnit MoGoM
TheUnit MoGoM Day 1,863, 09:41

Vote for justin byber!!!

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,863, 09:42

vote

BlMBA
BlMBA Day 1,863, 10:41

v

TheUnit H. Pacas
TheUnit H. Pacas Day 1,863, 11:59

Puikus startas!

Vycka kur tu byberi matai?😒 As jo bijau(issigandes smailas)

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.