Ambient on/off

Join the new world

 

[IM] eRepublik. eLietuva. eGyvenimas.

Day 668, 13:56 Published in Lithuania Lithuania by LT News

Sveiki, tautiečiai!

Šiandien noriu jums pateikti bendrojo pobūdžio straipsnį, glaustai supažindinantį su eRepublik projektu, eLietuvos vieta jame ir projekto dalyvių (piliečių) galimybėmis.

eRepublik - tai ne tik daugelio žaidėjų strateginis žaidimas, bet kartu ir internetinės bendruomenės platforma. Tikriausiai jau žinote, kad žaidimo koncepcija yra realaus pasaulio atspindys - čia egzistuoja valstybės, vyriausybės, politika, naudingieji gamtos ištekliai, ekonomika, verslas, tarptautiniai santykiai, netgi karai ir daug kitų realaus pasaulio reiškinių.

Didelę reikšmę šiame projekte turi dalyvių tarpusavio bendravimas. Tas bendravimas yra tarsi pagrindas, ant kurio laikosi visas projektas. Žaidėjai keičiasi informacija, diskutuoja, kuria strategijas, sprendžia problemas tarpusavio laiškų, laikraščių, komentarų bei forumo pagalba. Dažnai šis bendravimas išsiplečia už žaidimo ribų ir prasitęsia įvairiose pokalbių grupėse (chat) bei interneto tinklalapiuose.

Šiame žaidime nerasite dirbtinai sukurtų, programos valdomų veikėjų (npc), tad visą žaidimo eigą lemia vien tik šio projekto dalyviai, vadinami "piliečiais", tai esame mes 🙂

Piliečiai yra pasiskirstę į dideles grupes - valstybes. Kiekviena valstybė stengiasi tapti saugi ir stabili, turtinga ir galinga. Tai tiesiogiai priklauso nuo pačių valstybės piliečių - jų skaičiaus ir aktyvumo, sugebėjimo organizuotai veikti.

Siekdamos bendrų tikslų, valstybės gali susijungti į aljansus. Dažniausiai tai būna karinės sąjungos - šalys susitaria nekariauti tarpusavyje ir padėti viena kitai užpuolimo atveju. Kai kovos lauke susitinka valstybės, priklausančios skirtingiems aljansams, kyla pasauliniai karai, nes kiekvienai iš kariaujančių šalių padeda visos kitos aljansų šalys. Šių dienų svarbiausi aljansai yra Fortis, EDEN ir PEACE. Pastarajam priklauso ir mūsų šalis - eLietuva. Tai reiškia, jog priešams užpuolus mūsų valstybę, galime tikėtis pagalbos iš visų aljanso šalių.

Tačiau užkariavimo grėsmė yra ne vienintelis pavojus, tykantis mūsų valstybės. Priešai gali mėginti užgrobti valdžią savo politiniais manevrais arba silpninti valstybę žlugdydami šalies ekonomiką bei kitokiais būdais.

Todėl vyriausybė, kurią išrenka visi piliečiai, privalo nuolat ieškoti galimybių apsaugoti šalį nuo įvairiausių nemalonumų. Taip pat vyriausybė rūpinasi, kad piliečiai turėtų geras sąlygas dirbti, kurti verslą, stiprėti, turtėti ir taip toliau.

Pavyzdžiui, vyriausybės iniciatyva tarp eLietuvos ir eLatvijos vyksta karas, kuriame dalyvauja visos aljanso šalys. Ne, mes nesusipykome su savo mielais kaimynais ir šiame kare niekas nesiekia ką nors užgrobti ar užkariauti - tai yra draugišku susitarimu sukeltas karas, kuris suteikia galimybę aljanso šalių piliečiams be didelių pastangų ir rizikos pakariauti - pasitreniruoti. Tokio pobūdžio karas vadinamas treniruočių karu (training war). Kariaudami piliečiai įgyja daugiau galios ir tampa geriau pasiruošę tikro karo atvejui, taip pat gauna galimybę naudotis ligoninėmis ir lengvai atstatyti savo sveikatą, kas yra naudinga ne tik kare.

Bet šis žaidimas neapsiriboja vien kūrėjų suteiktomis funkcijomis. Turite idėją? Įkurkite organizaciją, ieškokite rėmėjų, agituokite, atkreipkite dėmesį, vykdykite užsibrėžtą veiklą, siekite savo tikslo.

Čia jūs galite tapti daug kuo - verslininku, politiku, žurnalistu, ambasadoriumi, spaudos ar valdžios kritiku, netgi slaptu valstybės žvalgybos agentu (007).

Riba yra ten, kur baigiasi jūsų vaizduotė. Dalyvaudami šiame žaidime, aptiksite daug sąsajų su tikru gyvenimu. Šis žaidimas yra tiems, kurie mėgsta mąstyti, kurti, svajoti, bendrauti, o ne vien šaudyti ekrane lakstančius kitus žaidėjus, zombius ir kitokio plauko monstrus.

Kaip iki šiol sekėsi lietuviams šiame žaidime, galite sužinoti, perskaitę eLietuvos istorijos metraščio dalis čia, čia ir čia.

Būkime vieningi ir tolerantiški, parodykime pasauliui, kad Lietuvos piliečiai - tai ne kokie iš kelmo spirti piliečiai.

Akello
...

 

Comments

timothybeasley
timothybeasley Day 668, 14:08

First?

timothybeasley
timothybeasley Day 668, 14:08

YES! GREAT ARTICLE!!

Asiolas
Asiolas Day 668, 14:23

Mldc

Thomb
Thomb Day 668, 14:24

Graziai parasei. Voted 🙂

beruus
beruus Day 668, 14:29

Asiolas nelysk i mano video su savo komentarais aciu

Petras Pirmasis
Petras Pirmasis Day 668, 22:57

Saunu ,ko gero vienas pirmuju tokio pobudzio straipsniu.Kur supazindini grynai su zaidimu ir jo galimybemis.

daniochas
daniochas Day 668, 23:06

Kaip supratau, cia pristatomasis zaidimo straipsnis? Jei taip, tai jis labai saunus

Tadezzini
Tadezzini Day 669, 01:23

Nesitikejau , kad i eLietuva registruosis kasdien po ¬130 zmoniu

1shakalas1
1shakalas1 Day 669, 03:09

Patiko 😉 Šaunuolis.

bixiukas
bixiukas Day 669, 03:27

Puiku, manau tokius straipsnius reikia trauk į forumo archyvą ar net į wiki

saslykas
saslykas Day 669, 04:47

Geras straipsnis 😉

Kk1boRg...
Kk1boRg... Day 669, 07:39

Straipsnis puikus. Padėjo kažkiek susigaudyti kas tai per žaidimas 🙂

Bil2kas
Bil2kas Day 669, 10:32

Puikus darbas

lt simas
lt simas Day 669, 10:58

Geras straipsnis. Nemažai informacijos ir viskas atlikta tvarkingai.

hukomoto
hukomoto Day 669, 12:44

geras straipsinis

Deguonis
Deguonis Day 669, 15:08

da.. 😃

Sweepas
Sweepas Day 670, 02:03

Puikus straipsnis. Voted&Subscribed.

AvvE
AvvE Day 670, 03:41

šaunoulis

prasivardziuoju
prasivardziuoju Day 670, 06:33

Norėjai glaustai, bet labai išsiplėtei su pavyzdžiais kur mažiausiai jų reikėjo.
Straipsnis neblogas.

R..B
R..B Day 670, 07:20

taciau negalima padaryt revoliucijos, perversmo, nuzudyt blogo prezidento ar siaip ka nors negero padaryt 😃

ZvejysAntanas
ZvejysAntanas Day 670, 07:34

puikus straipsnis, deja vis dar nesuprantu sitame zaidime net nuo ko pradet o_0

daniochas
daniochas Day 670, 07:37

Vibrikas - bent dali siu galimybiu igyvendins 2010 pradzioje

ZygimantasB
ZygimantasB Day 768, 09:45

Tikrai geras straipsnis, ypač naujokams. 🙂

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.