Ambient on/off

Join the new world

 

[Fundacja PPP] Podsumowanie działalności - styczeń 2013

Day 1,902, 15:28 Published in Poland Poland by Kijek93Wszystkich graczy posiadających polskie obywatelstwo, którzy mają level mniejszy lub równy 27 zapraszamy do wypełnienia formularza. Po jego wypełnieniu proszę cierpliwie czekać, a najszybciej jak to będzie możliwe, na konto zostaną przesłane chlebki pozwalające na odnowienie 500 punktów energii. Poza tym, od jakiegoś czasu wydajemy broń dla wszystkich, którzy spełniają wymagania oraz są członkami Polskiej Partii Patriotycznej (ilość i jakość zależy od ofiarności sponsorów. Aktualnie wydajemy trzy sztuki broni Q3 (do wyczerpania zapasów).

Fundacja prowadzi także działalność informacyjną. Na naszym kanale IRC pomagamy młodym graczom w starcie i rozwoju, jesteśmy otwarci na pytania dotyczące gry (i nie tylko) i na wszystkie (w miarę możliwości) staramy się fachowo odpowiedzieć.


Prawo do otrzymania pomocy materialnej ma każdy gracz, który poprawnie wypełnił formularz zgłoszeniowy, a w dniu złożenia podania ma level nie większy niż 27 i posiada polskie obywatelstwo. Prawo do otrzymania pomocy materialnej przysługuje raz dziennie (jako „dzień” należy rozumieć czas jaki obowiązuje w grze tj. od godziny 0:00 czasu eRepublik do godziny 0:00 czasu eRepublik dnia następnego, czyli "po ludzku" od 9:00 czasu polskiego, do 9:00 czasu polskiego dnia następnego.
Każda osoba składająca podanie może zgłosić się po pomocnika, który w miarę możliwości, będzie starał się odpowiedzieć na pytania dotyczące gry i nie tylko. Aby otrzymać pomoc należy zgłosić się do wybranego gracza (Lodooo, Kijek93 lub Stunter) za pomocą prywatnej wiadomości w grze lub na naszym kanale IRC
W dniu wyborów do kongresu (tj. 25 dzień każdego miesiąca) FPPP zawiesza swoją działalność, aby nie zostać posądzonym o kupowanie głosów.

Szczegółowe informacje na temat działania fundacji znajdują się w regulaminie.


W tej części będę się starał przedstawić Wam, podsumowanie pracy naszej fundacji w styczniu 2013. Ogółem przyjęliśmy 1370 zgłoszeń (dla porównania, w listopadzie przyjęliśmy 390 zgłoszeń, a w grudniu - 807), z czego 67 nie spełniało warunków regulaminu (podwójne zgłoszenia, niepoprawnie wypełniony formularz, zbyt wysoki level, zgłoszenie w dniu wyborów kongresowych, czy brak miejsca w magazynie).


Poniżej znajduje się wykres, w którym znajdują się informacje, ile zgłoszeń dostaliśmy każdego dnia oraz to, ile tego dnia wydaliśmy chlebów (w punktach energii, jakie można za nie uzyskać). Średnio, każdego dnia wydawaliśmy chlebki pozwalające odnowić 21000 punktów energii. Dla porównania: w analogicznym okresie grudnia było to 14635 punktów energii.


Na poniższym wykresie porównano liczbę zgłoszeń w listopadzie i grudniu '12 oraz styczniu '13. Jak widać liczba zgłoszeń znacznie wzrosła. Cieszy nas to bardzo, bo oznacza to, że więcej "młodych" graczy otrzymało chlebki, które pomogą im w rozwoju. Na wykresie widać, że dnia 7 stycznia do fundacji spłynęła największa liczba zgłoszeń, od momentu, kiedy zaczęły się regularne sprawozdania z działalności - "rekord" to 62 zgłoszenia. Średnio dziennie przyjmowaliśmy 44 zgłoszenia. Dla porównania w listopadzie było to 13 zgłoszeń, a w grudniu 26.


Wykres, który znajduje się poniżej, przedstawia jaki poziom mają osoby, którze zgłaszają się do naszej fundacji. Jak widać, największą grupę stanowią gracze z 24 levelem. Osoby z wyższymi levelami są już bardziej samodzielne, więc przyjmujemy od nich mniejszą liczbę zgłoszeń. Średni poziom osób, które zgłaszają się do naszej fundacji wynosi: 23,20 (dla porównania w listopadzie: 24,19, a w grudniu: 23,66).


Jak widać na diagramie, najwięcej zgłoszeń zrealizował Kijek93 - 517. DarkusPL (Chamstwo) zrealizował 415 zgłoszeń, Stunter - 209, SirCorwin - 174, a Lodooo - 18.


Od początku stycznia nasza fundacja, oprócz chlebków, wydaje także bronie dla wszystkich graczy, którzy spełniają wymagania oraz należą do Polskiej Partii Patriotycznej. Ich liczba i jakość zależy od ofiarności sponsorów. Jak widać na załączonym wykresie, najwięcej rozdaliśmy broni Q7 (w zależności od dnia w paczkach po 1 lub 3 sztuki), Niewiele mniej rozdaliśmy broni Q3 (w paczkach po 2 lub 3 sztuki), a także Q6 (w paczkach po 1 lub 3 sztuki) W sumie wydaliśmy bronie o łącznej wartości ok. 5100 PLN, czyli (przyjmując uśredniony kurs w styczniu: 1 GOLD = 300 PLN) 17,05 GOLD!!!


Żeby pokazać, że nasza fundacja pomaga nie tylko członkom Polskiej Partii Patriotycznej postanowiłem umieścić tutaj wykres przedstawiający to, jaką część osób zgłaszających się do fundacji stanowią członkowie PPP. Gracze należący do PPP stanowią nieco ponad 52% ogółu (od członków PPP przyjęliśmy dokładnie 716 zgłoszeń). Członkowie pozostałych partii, albo gracze bezpartyjni to prawie 48% wszystkich osób, od których przyjęliśmy zgłoszenia (654 zgłoszeń). Bez wątpienia, duży wpływ na rozkład przynależnosci partyjnej, wśród osób, które zgłaszają się do fundacji, ma fakt, ze regularnie przypominamy o naszej działalnosci za pomocą shoutów w grze.


Ogółem w styczniu nasza fundacja wydała chlebki pozwalające zregenerować 651000 punktów energii! Jak widać, prawie 1/3 chlebów pochodziła od sponsorów. Pozostała część (prawie 2/3) pochodzą ze środków własnych (czyli najprościej mówiąc, są sponsorowane przez opiekunów fundacji). Przyjmując, ze średnio 10 punktów energii kosztuje ok. 0,20 PLN wychodzi na to, że Fundacja wydała chlebki warte 13020 PLN, czyli (przyjmując kurs 1 GOLD = 300 PLN) ok. 43,5 GOLD!!! Poza chlebkami na konto fundacji trafiały także bronie: Q3 - 485, Q6 - 174, Q7 - 170 sztuk, a także 10,94 GOLD.


Podsumowanie przygotował:
Kijek93


Dziękujemy następującym graczom (pogrubiono osoby, które wsparły naszą fundację w styczniu):
- Basowy,
- BorysSzyc xD,
- Cavalekh,
- Chamstwo,
- Corw,
- DariaJestMegaZajebista,
- Ghanim,
- haku09,
- jackyl2091,
- k4m1l,
- kondidresher,
- Kris Nowak,
- Laionik,
- Magic Hereos,
- maxi1994,
- metronilze,
- Mixliarder,
- Modrak,
- mrorm,
- NAVODE,
- POG Diego,
- Polish kid,
- PrismTank,
- Richard Rudy,
- SirCorwin,
- Smiksu,
- stilgar1,
- tasiu16,
- tentegestego,
- TheSwordUser,
- Thortom,
- twatwaratwa,
- WujekRemo,
- zawodowiec,
- ZibiTT.
Jesteście super, gdyby nie wasza pomoc, nasza fundacja nie mogła by pomóc tylu nowym graczom

Łącznie od początku stycznia z darowizn udało się uzyskać chleby pozwalające na odnowienie 189660 punktów energii, bronie: Q3 - 485 szt., Q6 - 174 szt., Q7 - 170 szt., a także 10,94 GOLD!

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za pomoc i liczę na dalszą współpracę. Mam nadzieję, że pojawią się nowi sponsorzy, którzy wspomogą naszą fundację. Zapraszamy do współpracy doświadczonych graczy do tego, aby wsparli nas darowiznami. Jeśli masz dużo zbędnych chlebów, możesz przekazać je na naszą działalność poprzez donate na któreś z tych kont:

Zapraszamy,
Ekipa Fundacji Polskiej Partii Patriotycznej:
Kijek93
Stunter
Lodooo
DarkusPL (Chamstwo)
SirCorwin


- KANAŁ IRC FUNDACJI
- REGULAMIN FUNDACJI
- FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
- KANAŁ IRC POLSKIEJ PARTII PATRIOTYCZNEJ
- FORUM POLSKIEJ PARTII PATRIOTYCZNEJ
- PODRĘCZNIK MEN
INNE FUNDACJE:
- FUNDACJA POMOCY EDZIECIOM
- PROMIENIOTWÓRCZA FUNDACJA
- FUNDACJA OMNOMNOM
- FUNDACJA POLSKIEJ PARTII CYWILNEJ
- FUNDACJA IMPERIALNA
- FUNDACJA PARTII WOLNYCH LUDZI
- BLUEROSE FOUNDATION
 

Comments

Stunter
Stunter Day 1,902, 15:32

Pierwszy! Zapraszam do korzystania 😉

Smiksu
Smiksu Day 1,902, 15:38

Drugi !

Kris Nowak
Kris Nowak Day 1,902, 15:56

Polecam o/

Marek5
Marek5 Day 1,902, 16:45

macie vote

SpikusPL
SpikusPL Day 1,902, 17:52

\o/

DarkusPL
DarkusPL Day 1,903, 02:25

Ave PPP 😃

SirCorwin
SirCorwin Day 1,903, 04:42

o7! Ku chwale PPP! 🙂

Cavalekh
Cavalekh Day 1,903, 06:58

Na zdrowie

BorysSzyc xD
BorysSzyc xD Day 1,903, 07:08

Vote ; ]

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.