[РПУ] Покрова наше свято!(?) (Роздача) [FOBOS]

Day 4,346, 01:33 Published in Ukraine Ukraine by Perynuch
Коріння церковного свята Покрови Богородиці сягає епохи середньовіччя.

Існуюча у ті часи Східна Римська (Візантійська) імперія, досягнувши зеніту своєї могутності за правління імператора Юстиніана, хилиться до занепаду. З півночі її землі захопили болгари, з півдня та сходу безперервно атакували сарацинські армії, італійські землі захоплені лангобардами.
Погодьтесь, не найкращі часи.

Отже: 860 рік.
Військо давніх русів на чолі з київськими князями Аскольдом і Діром взяло в облогу Царгород, намагаючись захопити місто. Мешканці столиці Візантії у гарячій молитві звернулись до Богородиці з проханням про порятунок. І Богородиця, за оповідями, явилася перед людьми та вкрила їх своєю покровою (омофором). Після цього вороги вже не могли побачити цих людей.
Як вказують деякі джерела, вражені князі та їх дружинники прийняли святе хрещення та стали християнами.

Не скажу що я у захваті від такого результату, але, як казав наш "Хитрий лис" Леонід Макарович. - Маємо те що маємо.

Українські корені шанування свята зустрічаються в козацьких легендах.
Саме на Покрову запорізькі козаки вирушали на зимівлю по своїх хуторах та зимівниках. На Січі залишалася тільки стала залога із січовиків, які нічого, крім власної зброї не мали, та інших козаків, що за різними причинами залишалися у своїх куренях. А оскільки в ті часи основним календарем були церковні празники (свята) — то і маємо козацьке свято на Покрову.

Нинішні часи.
21 лютого 2015 року Президент України Петро Порошенко ініціював встановлення Дня захисника України, який святкується на Покрову 14 жовтня, державним святом.
Отже, з нагоди свята Республіканська партія України гарантує: кожен, хто складе привітання нашим рідним захисникам, які боронять святу вкраїнську державу на всіх фронтах, отримає хліба на 2000 НР, члени Республіканської партії отримають 3000 НР, а також бійці військового формування FOBOS, отримають 2500 НР.

P.S. Роздачу здійсню протягом 15-16 жовтня у зв'язку з відходом у запой обставинами у РЖ (Знаю, знаю. РЖ - це міф, але все ж 😉).
P.P.S. Хто народився у цей день отримає додатково хліба на 500 НР.
P.P.P.S. Вступайте до лав FOBOS, для бійців загону існує система пайків за виконання щоденних наказів (DO) та виплати сс кіли в авіараундах 😉
Гайда наводити жах на ворогів еУкраїни! Хто наляканий, вже переможений!

P.P.P.P.S. Няшка