Ambient on/off

Join the new world

 

[EA] Lojtari i Vitit (2012) FINALE

Day 1,870, 17:50 Published in Albania Albania by DonCurtis

★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ VOTO KETU / VOTE HERE ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★

EAGLE AWARDS: PLAYER OF THE YEAR AWARD

SHQIP / ALBANIAN

Pershendetje,

Si qe mund edhe ta keni verejtur, pjesa e dyte e cmimit Lojtari i Vitit, ka mbaruar. Tani eshte koha qe te shpallim rrezultatet e kesaj pjese. Personat nga secili grup qe e kaluan kete pjese jane te rradhitur me poshte:

GRUPI 1
ALB KOMANDO
festimbeqa
Kalaja e Prezes
Toverlani
Ujku76

GRUPI 2
Arius Argiri
Napoleon54
PEYONI
Terrnakopi
Visar Jasiqi

GRUPI 3
Batoa
Dardann81
DonCurtis
Jonkastrioti
KRIMIKO

GRUPI 4
aLalban
GameOverzz
Rilindasi
Cerciz Topulli
DardanH

Per sa i perket votave, pati 94 vota gjithesej, nga te cilat 88 te vlefshme, 6 te pavlefshme. Se sa vota mori cdonjeri prej kandidateve nuk do behet publike, pasi keshtu do kuptohej se kush ka gjasa me te mira per tu shpallur lojtari i vitit, por ata qe jane skeptik dhe mendojne se kam bere hile, te me dergojne mesazh pasi te mbaroje faza e 3, dhe une do ua dergoj fleten e votave.

I faleminderoj te gjithe qe kandiduan por qe nuk munden ta kalonin fazen e dyte, edhe kontributi juaj per eShqiperine ka qene i madh, dhe te gjithe paten shume vota, por ja qe disa paten pak me shume dhe arriten te kalonin fazen e disa te tjere jo. Ju vazhdoni beni me te miren per eShqiperine.


FILLON FAZA 3

Faza e trete apo ajo finale fillon sot. Ne kete faze, lojtaret qe kaluan pjesen e dyte do kandidojne per 10 cmimet e para. Votimi do zgjase 2 dite pas kijimit te ketij artikulli.
Per te votuar klikoni KETU.ENGLISH / ANGLISHT

As you might have already seen, the second part of the “Albanian Player of The Year” competition has finished. Now it’s time for the third and final part of the competition. You can see above (in the Albanian version) the players from each group that passed the second part.

About the votes, there were 94 people that voted, from which 88 votes were approved and 6 were not.

THIRD PART

The third part has started now. Players that have passed the second part now will compete for 10 first places. The voting will last 2 days after this article is created. Click HERE to vote.Faleminderit / Thank You
DonCurtis
Eagle Awards

 

Comments

DonCurtis
DonCurtis Day 1,870, 17:57

Sugjerim nga une:

Nese fitoni ndonje cmim, ka 3 menyra kryesore se si mund ta perdorni shperblimin:

1. Ta mbani per vete (qe nuk eshte turp, pasi qe nese e fiton ate cmim, atehere e ke merituar shperblimin)
2. Te ndihmosh fabrikat shteterore (ti dergosh goldin Visar Jasiqit)
3. Te ndihmosh UML ne shperndarjen e supply (ne krijimin e nje fabrike Q6 qe eshte ne proces ndertimi)

KOSOVA PEYONI
KOSOVA PEYONI Day 1,870, 17:59

shum mir po keto vota me docs mundet me pas keq perdorime me multi qe kan lojtart ... ma mir me komente

DonCurtis
DonCurtis Day 1,870, 18:00

PEYONI i kontrolloj nje nga nje edhe i perjashtoj multit 😃 me komente shum haptazi behet edhe shumica nuk pranojn tvotojn se votojn per dike tjeter e ju hidherohet shkou 😛 hahah

soneras
soneras Day 1,870, 18:13

v

Fessti
Fessti Day 1,870, 19:33

votova kushtrimzz(GameOverzz)
suksesee

sulmuesi
sulmuesi Day 1,871, 02:44

Vetem Ujku76 daje, ka maru filmi. Nese fiton ndonje monster nga kto qe kane qene presidenta, ke bo nje loje te piset.

Immigrati
Immigrati Day 1,871, 02:48

une votova krimikon
krimiko perjet me ty

Arius argiri
Arius argiri Day 1,871, 11:08

o peyon nese ishte per komente une do kisha fituar nga 100 here deri tani!!!!

illegal name002
illegal name002 Day 1,871, 14:06

HEJ O DON CURTIS PSE VLLA ME HOQET MUA ANI VLLAZNI ANI 😉 QYSH TE DONI JU VEQ SO FER A 😃 NE VEND TE KALASE SE PERZES KOM MUJT ME QEN UNE , NESE E FITON DIKUSH KET QMIM AT'HER DUHET TA FITOJ FESTIMBEQA PO EDHE ALBKOMANDO KISH BO ME E FITU , BRAVO VLLAZNI .

VisarJ
VisarJ Day 1,871, 14:22

V.

kushtrimzz
kushtrimzz Day 1,871, 14:29

o/

Dardan N81
Dardan N81 Day 1,871, 14:49

V

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.