Президент еСербії про eУкраїну, Астерію, eСербію...

Day 4,175, 21:09 Published in Ukraine Japan by BastovanSurcinski
Шановні всі. Решта теж.

Виришив допомогти політичній ситуації розмовою з президентом еСербії, Бацкоован (читати бAтькоOван, Батько - просто прізвисько, непов'язане з батьком, ован - баран). Розмова велася на Сербській, а оскільки я робив переклад, то помилок певно буде. Сподіваюся, що суть не загублено. Прошу вас виправити мої помилки. Питання послав чувакові всі разом, так і перенесу в статті.1. Яка ситуація тепер в Астерії і як іде поточна світова війна?

2. Як Сербія почувається у цій війні?

3. Як ти бачиш позицію Сербії в цій війні?

4. Україна недавно започаткувала приближення до Астерії. Як ти бачиш Україну на міжнародній сцені?

5. Які стосунки Сербія-Україна?

6. Україна в минулому мала хорошу співпрацю з Хорватією. Хороші стосунки з однією країною обов'язково зіпсують стосунки з іншою? Я про Сербію та Хорватію.

7. Hинішній президент України (яка тепер під диктатурою) опублікував статтю в Хорватії, де наголосив, що братство не легко забути. Твої думки про це.

8. Україна тепер поділена на дві частини, хай назву їх демократами та диктаторима (тобі це відомо звучить?))). Ці внутрішні суперечки відчутно на міжнародній сцені?1. Щодо Астерії, ситуація більш-менш стабільна. Видно певне невистачення організованості й координації, але це все наслідок великої неактивності. Сербія не виняток і цього року у нас ймовірно найменше активних гравців після 2010-ого року, бо багато тих, хто виришив відпочити трохи, провести більше часу з сімею на св'ято тощо. Нещастя в том, що у майже всіх інших членів Астерії ситуація та ж сама. Я ж на самому початку висловив, що ситуація не ідеальна, але ще думаю, що Астерія, хоча і трохи повільно рухається, і далі надзвичайно сильна.

Щодо війни, легко побачити цю відсутність координації. Суперники підготувалися, розробили плани і їм йшло чудово... Але, вони втомилися і, я думаю, якщо не будуть воювати мастеркардом все буде як треба. Астерія в деяких минулих кампаніях не була пунктуальною й педантичною, але вона б завжди зуміла перемогти. Я сподіваюся, що це й цього разу так буде.

2. Сербію поки вперто обходили... Ну, всі, окрім нещасливих Корейців, які швидко стали не важливими у цьому рівнянні. Турки втекли, Хорвати те саме зробили декілька разів... Сьогодні ввечері нарешті почалась їх атака, якщо це атакою взагалі можна назвати... Здається, що вони не сподівалися, що прийде до того... Я сам не знаю... У всякому разі, Сербія хороший дрейн зробила суперникам, особливо в авіа раундах Македонії проти Хорватії. Побачимо більше того у наступних днях.

3. Уявлення не маю що тобі сказати. Я думаю, що у них ситуація така, що вони розумно брати участь у цій війні не можуть.

4. Це питання пов'язане з черговими, що ти їх написав. Відповім просто на все відразу.

5. 6. 7. 8.Вони поділені не як ми в Сербії.

Ми мали боротьбу між демократією й диктитурою, але обидві сторони мали тотожне ставлення щодо союзу, союзників, закордонної політики. Це величезна різниця. Може найкраще порівнання з ситуацією в Греції та конфлікт який там виник з тих же самих причин. Той конфлікт набагато серйозніший і він більше ніж тільки боротьба за соціальний та політичний порядок.

Міг би про це до завтра писати... І люблю це робити... Але мене чекає багато обв'язків, тому залишу це як є. Ще би хотів наголосити, що Бандера добра людина, якій можна довір'яти і що він послідовний у своїх ставленнях. Бот, з іншого боку, бажає загострити конфлікт і боротьбу за владу і для того використовує міжнародну політику.

Ми всі є свідками союзних змін, союзників... Згадайте історію еСербії та всього, що ми пройшли... Гра жива, так само, як і люди, які у ній грають. Все змінюється і розвивається. Звичайно ж, завжди є приємно згадувати минуле, але треба дивитися вперед у майбутнє... Самі знаємо, як деякі повернулись до нас спиною, як ми були змушені декілька разів робити речі проти тих, хто нам вчора були близькими... Держава, може, під тим самим іменем сьогодні, як і 10 або 5 літ назад, але обставини і ключові гравці певно не ті ж самі. Тому, по моєму, цей плач Бота в Хорватії чиста демагогія й прицілювання до патетики. Простий маневр для збирання плюсів на домашній сцені й, може, отримування зовнішньої допомоги.

Я бажаю Українському народові виришити свої суперечки й проблеми. Сербія пройшла через той болючий процес, процес, який нам коштував багато всілякого. Нині, дивлячись на все те у минулому, все здається даремним. Я - президент Сербії, мої радники й члени уряду - члени колишньої команди диктатури в час коли я був один з лідерів демократії. Тепер всі ми співпрацюємо на добро всієї спільноти. Співпрацюємо, щоби якомога більше гравців залишилося тут, щоб розбудити якомога більше туклікерів, щоб ця гра була якомога краща для всіх нас.

Народ України має шанс вчитися на помилках інших. Навіщо сплачувати таку високу ціну щоб зрозуміти те, що хтось другій вже багато-багато разів платив щоб зрозуміти?

Мій щирий привіт Українському народові! Сербія цінує вашу дружбу й підтримку - ми з вами можемо бути щирими друзями.

Президент еСербії
БацкоованБудьмо!