Ambient on/off

Join the new world

 

[CPIRRA] Edward Loco per Congressman - Albanian Coast

Day 1,708, 09:30 Published in Albania Albania by CPIRRAZ

Pershendetje te gjithve!
Un po e shkruaj kete artikull per tju informuar se do kandidoj prap ne zgjedhjet per kongres dhe qfar kam ber gjat mandatit tim te kaluar.Do kandidoj prap ne Albanian Coast dhe shpresoj se do ze nje vend ne kongresin shqiptar.Sot do tju tregoj pse duhet votoni per mua.Separi sdua te them se do e bej kete apo ate sepse mendoj qe ska shum pun per te ber.E kam mbeshtetjen e Partis Aleanca Kuq e ZI kshtu qe do kandidoj ne Albanian Coast.Dhe ju lutna mos e shitni voten,vota juaj eshte e vlefshme dhe mund te bej ndryshim.Un e di qe do jet nje gar e fuqishme per kongres pasi kemi vetem 1 territor dhe do zgjedhen vetem 10 veta.Pra me mbeshtetjen e juve un mund te arri te ze nje vend ne kongres.Un gjat mandatit tim te kaluar kam qen shum aktiv ne loj (jo ne chat) kam votaru ligjet nder te paret aty dhe kam pranuar CZ vetem ata qe lejohen.

Kam pranuar :

Labern
iCask
Rors
Altinks
Ivan505
cimi.cimi
mo kusha
HubeL

Dhe ne Ligj i rendsishem per eShqiprin

http://www.erepublik.com/en/main/law/Albania/112258

Tash kjo mundson rritejn e rrogav dhe tax mat vogel!
Hail Albania!
Hail TEDEN!
Se bashku mund tja dalim!
Voto menqur!

 

Comments

Scourge Prime
Scourge Prime Day 1,708, 09:34

FerdiPOLE!!!

vanzel papado
vanzel papado Day 1,708, 09:48

it's o:k

Sinan Ks
Sinan Ks Day 1,708, 10:14

v

albMANIAC
albMANIAC Day 1,708, 13:20

v

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.