[CP] Ziņas no Prezidenta

Day 2,921, 17:13 Published in Latvia Latvia by Prezidenta kanceleja

Sveicināti, eLatvieši! 🙂

Pirmām kārtām, vēlos izteikt pateicību tiem, kuri mani virzīja un ievēlēja šajā amatā. Kaut arī vairākkārtīgi biju uzsvēris, ka līdz decembrim man RL ies saspringti un laika spēlei būs maz, tomēr spēle ritēja savu gaitu - partija vēlējās kādu izvirzīt CP kandidātos, neviens nepieteicās, tāpēc tā pēkšņi izvirzīja mani un te nu es esmu! 😃

Negaidīti, bet... Tā man ir jauna pieredze, jauni piedzīvojumi un jauni sasniegumi spēlē, par ko esmu pateicīgs visiem, kuri šajā procesā iesaistījās. Paldies Jums! 🙂Kas tika padarīts šajās dažās dienās...

* Mums nebija ārlietu ministra, tādēļ par eLatvijas MoFA iecēlu Skazi, jo kurš gan cits no eLatviešiem ārlietās orientēsies labāk par Skazi?

* Skazis mani aktīvi konsultē un iepazīstina ar spēles mehāniku, kura attiecas uz CP amatu. Ļoti vērtīga informācija jaunajam prezidentam, kurš iepriekš politikā nekad nav bijis iesaistīts! Paldies!

* Ir parakstīts MPP līgums ar eSomiju.

* Tiek kontrolēti procesi, saistīti ar mūsu un igauņu kopīgo treniņkaru.

* Paralēli darbojoties Latvijas Armijas 2nd komandiera amatā, esmu veicis armijas pulku restrukturizāciju ar mērķi ieviest kārtību pulku struktūrā un optimizēt Latvijas nacionālās militārās vienības darbu.

Kāds kongresā virzīts lēmums...Situācija:
Tātad... Kongresa deputāts elfs (GKL) vēlas pieteikt karu mūsu sabiedrotajiem aliansē - eKrievijai. Vēl daudzi-jo-daudzi atceras, ar ko beidzās mūsu pēdējā līdzīgā šāda tipa avantūra, kad, vēloties spēlē radīt "jautrību", pieteicām karu un uzbrukām eKrievijai. Tolaik tas beidzās ar eLatvijas ļoti ātru un pilnīgu okupāciju no eKrievijas puses un mūs glāba tikai tā laika Ārlietu Ministrija un CP, kuri izlūdzās krieviem pamieru un eLatvijas teritoriju atbrīvošanu no krievu okupācijas. Patreiz esam kopīgā aliansē ar eKrieviju, tātad, šāds gājiens no mūsu puses var beigties ar ļoti ilgstošu okupāciju, jo, pirmkārt, šī darbība tiks uztverta kā sāpīgs "uzmetiens" no mūsu puses, kam sekos atriebība no krievu puses; otrkārt, mēs paliksim bez alianses un SPĒCĪGAJIEM sabiedrotajiem.
Rezumējums - šis likums manā skatījumā ir ļoti nepārdomāts un tuvredzīgs, neuzņemoties atbildību par izrietošajām sekām. Piekam, zinot to, ka GKL iestājas par eLatvijas brīvību un drošību, acīmredzot, lēmumu elfs ir pieņēmis vienpersoniski, bez tā apspriešanas savā partijā. Pielabojiet, ja kļūdos...Ministrijas...

Stājoties amatā, saņēmu n-tos apsveikumus no citu valstu prezidentiem. Pie apsveikumiem katrs pievienoja info par savu ministru komandu.
Palūkojoties uz situāciju pie mums, rodas vēlme arī pie mums izveidot kuplu komandu ar viediem un aktīviem ministriem. Patreiz mums ir tikai 3 ministri, tāpēc ir vakantas vietas:Pēdējā laikā eLatvijā ir sākuši savu spēli vairāki jauni spēlētāji, kuri ik pa laikaim lūdz padomu. Ir nepieciešamība pēc rakstiem, kuros būtu sniegtas īsas pamācības par fundamentālajām lietām spēlē, vai, kaut vai, raksti ar ieteikumiem / linkiem uz konkrētiem esošajiem pamācību rakstiem. Mums ir nepieciešams Izglītības Ministrs!

Tāpat varu piedāvāt Kultūras Ministra amatu. Telefons112, mēs Tevi no labās puses pazīstam kā lielisku Dzejas Dienu un Loteriju rīkotāju... Vai ir vēlme aktivizēt eLatvijas kultūras dzīvi? 🙂

Varam izveidot arī kādu citu, pat netipisku, ministriju. Galvenais - idejas un iniciatīva no aktīvo spēlētāju puses!

Vienīgais... Sakarā ar ministrijām vēlos piebilst, ka ministra amats ir mērķēts uz kopīgām tautas interesēm, kur ir nevietā reklamēt savu partiju un virzīt savas partijas mērķus - partiju mērķu virzīšanai ir domāts Kongress. Ministra darbs ir mērķēts uz KOPĪGĀM tautas interesēm.

Vārdsakot, iespējas mums ir gana plašas! Galvenais - aktivitāte un iniciatīva no tautas puses! 🙂
Atvainojos par garo rakstu un pateicos tiem, kuri ar to iepazinās līdz galam!
Veiksmi spēlē! 🙂

Andrejs1233
eLatvijas Valsts prezidents