Ambient on/off

Join the new world

 

[CP] Trumpai.

Day 1,840, 09:01 Published in Lithuania Lithuania by ZygaLTU
Sveiki tautiečiai!

Muzikinis fonas.

Kaip ir nieko baisiai svarbaus neįvyko, tai ko aš gi čia rašau gal paklausit. Na, dėl dviejų dalykų. Kito mėnesio planų ir susitarimo su Švedija. Pradėkim nuo paprastesnių dalykų
.
Susitarimas su Švedija:


Su Švedija sutarėm, kad iki kadencijos galo nebus jokių rimtų karinių veiksmų. T.y. pažaisim ping-pongą iki bus išrinkti nauji prezidentai. Nenorėjau būsimam CP užkraut sutarčių, o kariaut irgi nebėra kada. Klausit kodėl? Na kaip jau aiškinau vienam pokalbių kambaryje:

Dėl ko būna karai? Funo. Buvo? Buvo.

Kodėl baigiasi karai? Sąjungininkam labiau reikia. Reikia? Reikia.

Ką gaunam? Jei LV pasirašo - regionų mainus. Nepasirašo - einam normaliais sąjungninkais pabūt. Nebe ABC mes, kur overlordais buvom. Reik ir apie kitus galvot.


Toks vat trumpas paaiškinimas. Oficialiai nieko nesirašom, tik žodinis susitarimas. Kas planuojama su šiuo karu? Jei Latvija sutiks - planuojam regonių mainus (mums karvės, o jiems grūdai). Švedija sutiko su tuo padėti, taigi beliko sulaukti atsakymo iš Latvijos.

Tolimesni planai:

Kiek prarėkavau, kad eisiu klikint, bet matomai paskubėjau su tuo. CoT sprendimas priimti mus kaip bandomają narę paskatino mane kandidatuoti dar vienam mėnesiui. Kai kam gal trūko informacijos, bet nemėgstu "spamint" spaudos vos kažkam nusikeikus ar ką kito pasakius. Dėl to rašiau tada, kai maniau, kad yra reikalas.

Šiaip ar taip pagrindinį kadencijos tikslą pasiekiau - perėjom į CoT. Norint tą pabaigti reikia žmogaus, kuris pažįsta situaciją ir ten esančius žmones. Manau tam esu tinkamiausias. Stebuklų ir kitų nesąmonių nežadėsiu, tačiau galiu užtikrinti, kad visi darbai bus atliekami tinkamai, laiku, o po kitos kadencijos galėsim džiaugtis būdami pilnaveričiais CoT nariais.

Komanda:

URM - Udra. Žmogus gal kiek nepatyręs užsienio reikaluose, tačiau visi turim pradėti nuo kažkur. Jam talkins Lariox bei Bimbagalvis, taigi manau, kad URM komanda bus stipri. Naujokai pasimokys iš senesnių žmonių, o kartu ir aš prisijungsiu auginant naująją kartą užsienio reikalų "specų".

KAM - Noblas. Kiek primirštas, bet senių žinomas. Nori grįžti į aktyvesnį žaidimą. Su mechanika ir darbais supažindinsiu aš bei pavaduotojai - Mindziuss bei Vorloniukas, puikiai tvarkęsį šią kadenciją.

VRM - Funnyte. Puikiai tvarkomasi šią kadenciją, tikrai nenoriu nei ko keist, nei juo labiau grąžint neaiškių personų į šį postą.

NM - Miestietė. Sutiko tęsti darbus su savo šaunia komanda, nemanau, kad čia reikia platesnių komentarų.

KM - Migasss. Su juo pakalbėt dar nespėjau, bet jei pavyks norėčiau šiam postę ir toliau matyt šį puikų rašytoją.

EM/SD - na tikiuosi, kad šiose pareigose liks tie patys žmonės. Komandą pasistengsiu "atnaujinti" ir naujais nariais, norintys visada laukiami.

Pažadai:

Tvarkingas, atsakingas darbas, darbų tęstinumas. Svarbiausia padaryta, beliko viską pabaigti, o kaip žmonės sako, savo darbus reikia pabaigti. Kaip visada stengsiuosi būti atviras pasiūlymams bei diskusijoms, kažkokių partinių karų kaip matote neproteguoju - komanda marga ir pilna skirtingų partijų atstovų.

Padėkos ir visa kita:

Ačiū dabartinei komandai, LNP ir SOL partijoms už išreikštą paramą. Tikiuosi, jog viskas pavyks ir darbai nenutrūks.Ir ne, balsų nepirksiu, nemanau, kad tai yra taip svarbu. Meeto irgi nebus, tik su tais, su kuriais manau, jog meetintis verta.Pagarbiai,
ZygaLTU
 

Comments

malfame
malfame Day 1,840, 09:03

Žygą į CP ;*

radyshow
radyshow Day 1,840, 09:05

English??

Soulcraft
Soulcraft Day 1,840, 09:06

Lithuania wants exchange with regions and want sweden assist on doing it?

ZygaLTU
ZygaLTU Day 1,840, 09:07

Radyshow, it's inner affairs mostly, nothing interesting.

Soulcraft - yes.

DrMonte
DrMonte Day 1,840, 09:13

o7

Illiuminatum
Illiuminatum Day 1,840, 09:13

o7

Povilas1989
Povilas1989 Day 1,840, 09:16

Už Žygį, už patirtį, sąžiningumą ir už pasiaukojimą bendro tikslo vardan;)

Udra
Udra Day 1,840, 09:18

Kad jau meeto nedarai tai ateik į mano :😁
Telaimi varčiausias o7

LS HQ
LS HQ Day 1,840, 09:19

Zyga, Udra mums meeta ir 3 brendzio pastatyt zadejo ( cia Kauno meete jei ka brendis). Ka tu siulai? Neee. nahaliavai nepraeisi .

Lari0x
Lari0x Day 1,840, 09:19

Už Žygimantą iki dugno (beer) o7

TheUnit H. Pacas
TheUnit H. Pacas Day 1,840, 09:25

dabar jau ir as vemt turiu proga...

Samdinys
Samdinys Day 1,840, 09:28

Man patiko tavo kadencija. Manau gausi visus 5 mano balsus.

BlMBA
BlMBA Day 1,840, 09:28

V

ZygaLTU
ZygaLTU Day 1,840, 10:09

GW, penki brendžio. Arba po viena visiems LS nariams.

Brisiaus Galas
Brisiaus Galas Day 1,840, 10:32

Matau bus įdomi ir inirtinga kova dėl prezidento posto 🙂.Už Žygą!

simust2
simust2 Day 1,840, 10:49

V

JeguljaM
JeguljaM Day 1,840, 10:53

Sorry you cant keep our regions for long.

LS HQ
LS HQ Day 1,840, 11:24

Uz zyga uz nauja CP:D! uz Brendi!

THE SPIRIT III
THE SPIRIT III Day 1,840, 11:43

o7

Vaicius
Vaicius Day 1,840, 12:21

o7

Sharass
Sharass Day 1,840, 18:30

Kas tau neaiškus? Man tai viskas aišku... Čia gal vėl suveikė simpatijos/antipatijos?

Sharass
Sharass Day 1,840, 20:20

Beje, turėk sąžinės leist agitacinį straipsnį su [CP] prierašu... Kur tu matei, kad oficialiame kreipimesi į valstybę prezidentas ragintų balsuoti už jį? Tam yra kitokia forma ir vieta žiniasklaidoje/televizijoje.

Aeternuslt
Aeternuslt Day 1,840, 21:25

STV, manau tokio tipažo žmonių kaip tu iš principo negalima prie valdžios prileist. Jums pareigų užėmimas yra savo ego glostymas, trofėjus. Tą įrodo visi nuopelnų skelbimaisi profiliuose. Puikus to pavyzdys amžiną atilsį diktatorius gliukošenka.

Povilas1989
Povilas1989 Day 1,841, 03:26

Aeternuslt +1

Tiesiai šviesiai(:

kamikadze77
kamikadze77 Day 1,841, 07:18

pakarevom ir atsimainom regionais ar atiduodam. tai koks tikslas tada kariauti samagu? taip ir viskas? ne. kariaujam kad ka uzkariauti o ne kad snukius padauzyti ir eiti namo. truksta tikslo sakyciau. o del nauju cp rinkimu. tai is visos respublikos bera geresnio uz zyga? tipo kiti visi idiotai? nemanau. reike eiti i prieki nes trepsejimas vietoje nieko nekeicia.

kamikadze77
kamikadze77 Day 1,841, 07:20

beja ir nuo kada valstybei kitu saliu interesai svarbesni uz savus? taip nebuna.

Sharass
Sharass Day 1,841, 07:32

Aeternus, aprašymas yra mano CV arba patirtis. Jokie čia ne medaliai...

Eirimas
Eirimas Day 1,841, 22:35

Aeternuslt, nemanau, kad reikia kabinėtis prie kiekvieno kaip SarunasTomasVaisieta, kuris savo CV pasirašė. Nu pasigyrė gal, prisistatė, pasireklamavo. Iš viso, tu be reikalo skaitai, nes kaip matai skirta pasauliečiams, o ne lietuvaičiams. Niekad negali žinot, kada Lenkijoj, USA ar net Kinijoj pritūks politikų...

miestiete
miestiete Day 1,842, 01:46

@Aeternuslt Jeigu pas mane irgi surašyta profilyje viskas, tai aš jau garbėtroška, manęs negalima prileist prie valdžios, nes taip visi mano ego glostys?

Aeternuslt
Aeternuslt Day 1,842, 02:22

Kiekviena taisyklė turi išimčių, bet šiaip jo, universaliai kalbant, tokie žmonės dažniausiai yra garbėtroškos. Tiems, kurie daro, dirba ir tai daro gerai - jokių CV nereikia, visi ir taip apie jų sugebėjimus žino. Čia ne realybė, čia visi vieni kitus ( bent kiek aktyvesnius veikėjus ) žino.

Sharass
Sharass Day 1,842, 05:24

Ne veltui sakoma, kad Lietuva - švogerių kraštas...

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.