[CP] Referendumo rezultatai || The results of referendum

Day 1,997, 15:36 Published in Lithuania Lithuania by Nutzz


Laba naktis,

Rašydamas savo agitacinį straipsnį, pagrindiniu uždaviniu iškėliau Lietuvos perėjimą į ACT. Tad nieko nelaukiau ir vos oficialiai tapęs prezidentu pradėjau organizuoti referendumą, būtinai reikalingą perėjimui. Žinoma, jis nepraėjo taip sklandžiai kaip galbūt norėt galima norėti – kilo visa aibė diskusijų, kaltinimų ir kaltės vertimo vieni ant kitų, bet manau natūralu, kad toks svarbus klausimas sukelia aršias diskusijas. Sekantis, ne taip ryškiai matytas nesklandumas yra Referendumo įstatymo nebūvimas. Todėl organizuojant šį referendumą teko šiek tiek paimprovizuoti ir vadovautis elementaria logika, bei bendromis teisinėmis normomis. Džiugu, kad Seimas greitai sureagavo į šį trūkumą ir Seimui pateiktas Referendumo įstatymo projektas . Dar kartą ačiū už tokį operatyvumą!

Taigi, gana gražbyliavimo ir metas pereiti prie svarbiausio klausimo: Kokie, visgi to nelemto referendumo rezultatai?!

Už perėjimą į ACT balsavo 126 balsavimo teisę turintys piliečiai, o likti CoT panoro 21 mūsų pilietis.

Taigi, oficialiai skelbiu, kad Lietuva palieka Circle Of Trust aljansą ir pereina į Associate Countries of TWO aljansą. Su tuo jus ir sveikinu!

Kas bus toliau? Jau rašydamas šį straipsnį, paleidau įstatymą dėl išėjimo iš CoT. Jam pasibaigus, bus paleistas įstatymas dėl priėmimo į ACT. Beje, mano žiniomis, TWO aljanso vadovybė jau balsavo dėl mūsų priėmimo ir buvo vienbalsiai nuspręsta mus priimti.


Very short summary in english:

The referendum for joining ACT has finally ended. 126 citizens were for leaving CoT and 21 against, so now it is official – we are leaving CoT and joining ACT.