[CP] Plāni augustam/septembrim

Day 2,827, 09:06 Published in Latvia Latvia by Prezidenta kanceleja


Sveiki, eLatvieši!

Pēc pāris mēnešu prombūtnes esmu atgriezies diktatora amatā, un ir pāris plāniņi kā mazināt „spriedzi sabiedrībā” dēļ BH celšanām un nevarēšanu sist uz maksimālo potenciālu. Iesākumā vēlos teikt paldies Mongim par 2 labi aizvadītiem mēnešiem, lai gan bija pāris plāniņi kurus nesanāca realizēt, tomēr kopumā viss tika paveikts godam.Kaujas

Mūsu ierastais TW ar Igauniju tiks turpināts, kā arī ir identificētas pāris papildus iespējas.

1) Drīzumā Ziemeļkorejā tiks veikts determination resets un reģionu pārdale, kā rezultātā mēs beidzot tiksim pie ilgi gaidītā +10% ieroču bonusa. Tiks arī pacelts jautājums par Kangwon reģionu, kurš robežojas ar Dienvidkoreju. Pēc pārkārtošanās mums Ziemeļkorejā būs 3 reģioni, līdz ar to mēs varēsim arī ik pa laikam tur atvērt RW un tas nebūs tik riskanti.
2) Tiks sāktas pārrunas ar Dienvidkoreju par TW organizēšanu. Šobrīd DK ir NAP un reģionu īres līgums ar Taivānu, kas DK nodrošina 4 brīvus reģionus, tātad iespējas būs, ir tikai jācer ka atradīsim kopīgu valodu un DK šāds piedāvājums interesēs.

Latvijas EPIKS

Divos mūsu reģionos, Chagang un Ryanggang, ir diezgan augsts determination – attiecīgi 1.39 un 1.37. Šie determination aug diezgan ātri, katru dienu palielinoties pa 1-2%, līdz ar to determination reseta laikā šajos reģionos determination varētu būt sasniedzis pat 1.50+, kas ir ļoti labs rādītājs priekš episkās kaujas radīšanas. Līdz ar to vēlos piedāvāt mērķtecīgu EPIC radīšanu ar CO palīdzību. DIV4, pēc ļoti aptuvenām aplēsēm, tas varētu maksāt aptuveni 60 000cc. Ja 20 D4 kareivji samet pa 3000cc katrs, tad mēs mierīgi varētu uzrīkot episku kauju. Blitzkrieg pakas īpašniekiem 3000cc nav pilnīgi nekas – 1500-2000cc var dabūt atpakaļ no TP damage, un ar 1200 PP var tikt pie 20-45 EB, kuru vērtība ir daudz lielāka kā 1000-1500cc. Ziedojumus varat sūtīt man, tie tiks ieskaitīti FRAG kontā, no kura attiecīgi tiks likts CO. Šādu lietu varu piedāvāt arī mūsu D2 kareivjiem. Teikšu godīgi, man nav ne mazākās nojausmas cik damage ir nepieciešams lai D2 kauja paliktu episka, bet ja ir vēlme, varam kopā kaut ko noorganizēt. Pēc tam par šo pasākumu tiks veikta atskaita.Tas tāds īss apskatiņš par to kādi mums šomēnes ir plāni un ko varam sagaidīt.

Paldies par uzmanību!