Ambient on/off

Join the new world

 

[CP] Karų pabaiga.

Day 1,868, 05:02 Published in Lithuania Lithuania by ZygaLTU
Sveiki tautiečiai!

Muzikinis fonas.

Vėlgi trumpai apie karus, tiksliau jų nutraukimą.

Kodėl taika?

Na visų pirma tai nemažai išleidom kariaudami. Manau tikrai nebuvo nuobodu, kartais ir po keturis mūšius turėdavom. Pats irgi sedėjau naktim dalinau, ir ne aš vienas, kad tik pavyktų laimėti kur reikia. Pirmą kartą eLietuvos istorijoje pavyko užimti originalų Vokietijos regioną. Su Švedija kariaudiami tikrai gerai pasirodėme. Prie to prisidėjo tiek pačių lietuvių atsargų naudojimas (na manau ne vienas iš mūsų patuštinom sandėlius), tiek CoT pagalba. Ačiū visiems kariavusiems. Taigi, kodėl rašomės taiką?

1) Išlaidos. Paišlaidavom nemažai, laikas pasitaupyti.
2) Prasmingumo trūkumas. Taip, kurį laiką turėjom daugiau “bonusų” tačiau dviem frontais kariauti sunku. Taigi realiai nieko iš to negaunam be linksmybių, kurių jau turėjom nemažai šį mėnesį.
3) Sąjungininkai. Jie tikrai daug padėjo mums, laikas mums jiems atsidėkoti padedant jų mūšiuose.
4) Būsimąjam prezidentui noriu palikti veiksmų laisvę, o ne du karus. Manau nėra gerai užkrauti ateičiai du karus.
5) Na anokia čia priežastis, bet prieš naujus metus susitaikyti reikia ale.

Švedija:

Iš pradžių labai norėjo jie reparacijų, tačiau mes nesutikom. Kurį laiką pakalbėjus jie sutiko apsitart su savo seimu ir seimui pritarus sutiko su paprasta taika. Mes paleidžiam jų regionus, naujo NE nebeskelbiam ir kolkas pabūnam ramiai. Raštiškai nieko nesirašom, viskas paremta žodžio laikymusi. Taigi, jokių įsipareigojimų kitai kadencijai neprimetu. Kolkas prašau nekovoti už Lietuvą Švedijos RW.

Vokietija:

Su jais susitarti buvo gerokai lengviau - jų valdžia protingesnė, ar šiaip tiesiog radom bendrą kalbą. Tiek mes tiek jie suprantam karo beprasmiškumą, taigi problemų tariantis dėl taikos nebuvo. Vienu metu net galvojom užpult norvegus, bet kol švedai stabdė, tai to ir nepadarėm. Na nieko, bus dar tų progų. Manau su Vokietija ir ateityje bus mažiau problemų, parodėm jiems, kad neturim ko jų bijoti.

Šiam kartui tiek, tiesiog noriu informuoti apie esamą situaciją. Kadencijos apžvalga bus po naujųjų. Laimingų švenčių!
Pagarbiai,
eLietuvos Prezidentas,
ZygaLTU
 

Comments

gliookas II
gliookas II Day 1,868, 05:09

Taip pat minima, kad buvo dideles islaidos. Noreciau aiskaus ir logisko karu paaiskinimo. Musu gerbiamas CP ir LK vadas turetu atsakyti uz sias islaidas, nes normaliai cia niekas nevyko, o "fun" nera karu pateisinimas.

gliookas II
gliookas II Day 1,868, 05:09

Kadencija feiline, kokiu reta. Nera kuo pasigirt, todel paminimas vokieciu regionas, tuo tarpu CoT mus beveik issiusti i ten kur nesueina nori.


Klausimas: kodel Smalande pries 2 valandas buvo dalinami tankai, , jeigu jau buvo nuspresta, kad taika?

Manau CP nori pasirodyti saunesniu, negu buvo visa si laika ir pridengineja savo negerus darbus taikomis ir kitais menkaverciais pasiteisinimais

pantera7
pantera7 Day 1,868, 05:10

o prieš gerą valandą kažkaip buvo nurodymai kovoti Smalande ir kartais nebuvo dalinami tankai?

o kai jau laimėtas mūšis tai tada viskas gražu - pasirašom taiką ir atiduodam?

Kažkaip nereikėjo į tą karą žiūrėti toleregiškiau, nei valanda į priekį?

Vaicius
Vaicius Day 1,868, 05:10

Atėjo super šeimyna su pilnais kibirais gavnų 🙂 Šaunuolis Žyga o7

Sharass
Sharass Day 1,868, 05:12

Noviy god! Šventės, nesibarkit o7

Noblas
Noblas Day 1,868, 05:16

o7

Noblas
Noblas Day 1,868, 05:16

haters gonna hate

Migasss
Migasss Day 1,868, 05:23

o7

TheUnit H. Pacas
TheUnit H. Pacas Day 1,868, 05:26

Nesuprantu, kodėl taškėmės Smalande ką tik? Jūs čia rimtai? Laukiu pasiaiškinimo. Galit ir pm.

Adolf.H
Adolf.H Day 1,868, 05:29

gėdinga taika

ZygaLTU
ZygaLTU Day 1,868, 05:38

Taškėmės, nes žuvėdai nenorėjo taikos rašytis taip paprastai, kai pamatė, kad taip lengva nebus pasirašė. Bent jau manau tai tikrai suvaidino svarbų vaidmenį jų sprendime.

Į gėdingus komentarus neatsakinėsiu, nematau prasmės trolintis.

BlMBA
BlMBA Day 1,868, 05:39

v

1salakahs1
1salakahs1 Day 1,868, 05:48

o/

Tautis_LT
Tautis_LT Day 1,868, 05:54

gėdingas gliookas ir jo komentaras, na bet čia nieko naujo.
o vat dalinimas smalande tai nustebino. mačiau pavienius shout ryte, galvojau šiaip, o čia žiūriu rimtai taškėmės. nesupratau kažko matyt, na bet skaipo nematau, gal ten kažkas plačiau paaiškinta.
o šiaip ačiū Žygai už pramogas, seniai tokio veiksmo nebuvo ir manyčiau šio karo(bei pasekmių) reikšmė kur kas didesnė nei šiaip fun, tik ne visiem lemta tai suprast.
Žyga jau apie tai užsiminė, tai tik pakartosiu - visu pirma esam bandomieji nariai ir sekamas mūsų inf (tas matyti CoT straipsniuose), tad dabartiniais mūsų karinis potencialas bus įvertintas ir atitinkamai bus elgiamasi. Antra nuo vokiečių iki šiol vis bėgome, o šį kart ne tik sustojom, bet atsigrežę davėm atgal ir davėm smarkiai - turėjom progą ir Berlyną paimt. Bet nesielgėm arogantiškai ir normaliai su vokietukais susitarėme, tad vėlgi išlaikėme protingų ir sukalbamų beigi turinčių galios žmonių autoritetą. Švedai ne pirmą sykį pirmiausia savo karus planuoja atsižvelgdami į mus (gal pastebėjot, gal ne, bet latviai puolami tik jei mes užimti/turima NAP su mumis), tad bendra situacija ir toliau lieka mums palanki - su mumis skaitomąsi ir mūsų bijomasi.
Jei ir toliau kryptingai bus dirbama ties to autoriteto palaikymu manau eLietuvos laukia tikrai šviesi ateitis ir ne kažkieno svajonėse, o reali. Šį mėnesį jau turėjom bonusus, turėsim ir vėl. Svarbiausia, kad mes judame pirmyn!
Už eLietuvą!

LS HQ
LS HQ Day 1,868, 05:58

o gal tiesiog reikejo parasyt paprascau, mes visi varom nauju svest, vokieciai i puba svedai i pirtele o mes i youtube. Beje kas nezinot, kas Muzikinio fono youtube dainuoja, tai-,pirmas is kaires sviesiais plaukais Krienas,2 ZygaLTU,3 Arius Nesakysiu, 4 tamsiaplaukis yra Money boy:)

Second time
Second time Day 1,868, 06:02

Kaip ir visos kitos taip ir sita kadencija yra manau puiki. Saunuolis Zyga, buvo ir karu, buvo ir intrigu, bet kazkada reikia ir taikos. Saunu, kad kitam CP yra paliekama visiska laisve, be jokiu sutarciu , karu ir t.t. tai reiskia kad CP galvoja ka daro, ir nepalieka ateities likimo valiai. Galim tik padekoti Zygai kaip CP uz gerai praleista laika ir tikrai ydomu zaidima per jo kadencijas. Aciu Tau !!!

Lurk
Lurk Day 1,868, 06:05

Gedinga sutartisssss!

havajai
havajai Day 1,868, 06:17

o7

Arius Nesakysiu
Arius Nesakysiu Day 1,868, 06:25

"...kaires sviesiais plaukais Krienas,2 ZygaLTU,3 Arius Nesakysiu, 4 tamsiaplaukis yra Money boy:) "
Na, bent megztukas nieko toks, kvadratinis 🙂

Nutzz
Nutzz Day 1,868, 06:31

Gėdinga taika x2

gliookas II
gliookas II Day 1,868, 06:46

Kaip suprantu, dabar cia subego troliu ir palakiku burelis ir i klausimus nebus atsakyta, nukreipiant tema ir bandant pervesti i asmeniskumus.

Apgailetini jus, valstieciai

Vaicius
Vaicius Day 1,868, 06:57

Jo, glūšai, "palakikai" subėgo, eisim šiandien per naujus palakt 🙂
Ir čia tu apgailėtinas, liūdnojo vaizdo riteri, visiems dirbantiems eLietuvai tik pagalius į ratus ir kaišioji - tiek ir besugebi pastaraisiais mėnesiais, net trolis iš tavęs šūdinas liko

Tautis_LT
Tautis_LT Day 1,868, 06:59

gliookai, gal tu eik toliau po kalbininkų straipsniais komentuot 😃 nes nei juokinga, nei nauja, kai savo metodus kitiem primetinėji. Nebus asmeniškumų tavo atžvilgiu, nes niekam tu nebeįdomus.

Nacionalistas
Nacionalistas Day 1,868, 07:03

haters gonna hate x2
O Žyga esi tikrai puikus prezidentas. Nežinau kaip kitiems, bet man tai tikrai paliko įspūdį. Išlaikytas aukštas lygis, aukšta kartelė sekančiam. Turbūt vienas geriausių mano matytų CP. Dėkui tau už puikų laiką!
o7

Tautis_LT
Tautis_LT Day 1,868, 07:07

p.s. kuo gliukas užimtas rasite čia: http://mokslasplius.lt/mokslo-lietuva/2012/2012/12/mintys-tarmiu-metus-pasitinkant/ komentaruose : D tu gyvenimą turi, gliookai? pantera dėmesio trūkumu nesiskundžia?

Vaicius
Vaicius Day 1,868, 07:21

Misteris kalbininkas, rusišką kirilicą 100% turi, o vat "ąčęėįšųūž" - ne lygis

pantera7
pantera7 Day 1,868, 08:10

vau prie ko čia Tauti? (:

Tauti, o tavo žmona dėmesiu nesiskundžia, kai bandai žiūrėti ir ieškoti ir kitiems atpletkinti ką kitų žmonų vyrai veikia laisvalaikiu?

kamikadze77
kamikadze77 Day 1,868, 08:16

nu sutinku su vokieciais taikos reikejo dviem frontais ilgai nepakovosi. bet ar nebuvo imanoma is vokieciu istraukti taika o svedus kapoti toliau? nu aisku smagu buvo bet ar is to kokios naudos neimanoma istraukti?

ZygaLTU
ZygaLTU Day 1,868, 08:22

Kamikadze, niemcų viena sąlygų buvo taika su žuvėdais.

malfame
malfame Day 1,868, 08:43

o7

zDunz
zDunz Day 1,868, 08:57

Ребята, давайте жить дружно. Ar čia jau kažkas prisigėrė ir prasidėjo kažkam agresijos protrūkiai, ir jie negali palaukti iki rytojaus?

kriste ir darius
kriste ir darius Day 1,868, 11:27

..Ko riejates vėl? ..........aaa...Glūšas kur briauzgi, bobai atsukes nugara .. chamas uzleisk zmonai pirma komenta .... prašom ponia Glušiene i prieki ... kaip mažylis jauciasi ..kruta ? ..jusu padetį , patarciau nesilankyti Zygos bordelyje "Baltijos Širdis" ..va ten matot itartinos orentacijos tipelius Lurk ir maisyto gymio Tautscheise ...šššššš.. ...kvepentį stumdo! .. . tamstele ka jie zino apie dzentelmiškuma o brudo jums pridirbs kaip Vaicius tris dienas kefyra gėres ... prašom, kilti auksciau prezidentiene ... Glušai.... choleraaa atlaisvink vieta..!

ESPLTDSA2
ESPLTDSA2 Day 1,869, 02:08

Man tai irgi šita taika nepatinka. Ta taika manau būtų į naudą, jeigu regionus pasiliktumėm sau, nes dabar kiekvieną kartą kai eLietuva baigia karą tai taip ir atiduoda viską ką laimėjo... Kam tada išvis kariaut jeigu iššaudai visus ginklus o grobį vistiek reikia atiduot... Tas man nesuprantama.

Dainiuxs
Dainiuxs Day 1,869, 02:37

tai kokio b RW karas svedijoje pas mane DO?

D..C
D..C Day 1,869, 02:56

Manyciau todel kad kury laika tai buvo vienintelis musis pasiekiamas is LT, ir DO ten uzsimete automatiskai, bei nebuvo galima pakeist... tas pats ir kituose MU buvo

TheUnit MoGoM
TheUnit MoGoM Day 1,869, 04:53

: ) gedinga taika....

KosmosasLT
KosmosasLT Day 1,869, 06:27

Aš prie viso to pridedu, kad Gliukašai ir jo atsilupelių chebrytė neverktu dėl išdalintų tankų - jau mėnuo ar du yra nuspręsta, kad bus dieninės misijos naujokams ir ne tik (net sienos laikymas pakeltas iki 55-65%). O dabar pasakykit, kur geriau - ar naujokui kovoti už Lietuvą dėl TP, ar kovot už kitą šalį?

DrMonte
DrMonte Day 1,869, 09:11

o7

gliookas II
gliookas II Day 1,870, 00:47

Geriau kovoti uz Lietuva protingai, negu belenkaip. Ponas kosmosas tikriausia perdetai jautriai reaguoja i tai, kad jo partietis bene labiausiai susifeilines savo karjera asmuo, o ji tenka ginti netgi asmeniskumais, ar ne taip?

TheUnit GaaN
TheUnit GaaN Day 1,870, 00:54

Tai jau taikos nėra? Ko mes čia nežinom? Šikna čia jau porą mėnesių.

Aeternuslt
Aeternuslt Day 1,870, 02:19

Gliookai, labiausiai sufeilinai tu. Ir po eilinių savo sufeilinimų tu tesugebi bėgti, vieną kartą į baltarusiją, sekantį į lenkiją,. Tikrai ne tau apie feilus šnekėt.

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.