[CP] Jak bić zgodnie z rozkazami

Day 4,919, 03:54 Published in Poland Poland by Kherehabath


Hejo

Troszkę jako CP troszkę w imieniu MON.

Nie jest dla nikogo chyba wielką niespodzianką, że TW mamy ostatnimi czasy mniej. Spowodowane jest to głównie sytuacją geopolityczną w eświecie, koniecznością opuszczenia niektórych terenów, wymazaniem niektórych Państw, które były naszymi partnerami, wzrostem determinacji bez alternatywy swapu itd.

O TW trzeba dbać. Zaczęło się od eventu ale trwa dalej w najlepsze. Wbijacie byle ile, byle gdzie i dużo nie dbając kompletnie o to, że niestety po drugiej stronie nie ma kto przebijać muru. Kilka spraw:

1. W ping pongach jest tak, że nasze ataki mają zostać przegrane przez nas, ataki na nas mają być wygrane przez nas. Czy według Was coś się stanie jak stracimy 5-10-20-40 punktów? Niekiedy tak, a niekiedy nie.
- Po pierwsze dmg air jest stosunkowo drogi. Dlatego prowadzimy politykę pod tytułem max straty punktów w ground aby mieć zapas na ewentualne wpadki.
- Po drugie po drugiej stronie jest z reguły mniej graczy. Mają oni swój dzień aktywności. Przeciąganie bitwy w ich noc oznacza większe prawdopodobieństwo wtopy.
- Po trzecie jeśli wbijacie byle jak to ktoś z nas musi z reguły dbać o wynik. Aby dbać o wynik musi wbijać po drugiej stronie DROGI dmg bez zwrotu za tanki z tp, bez bonusu z legendy, wydając GB i dmg boostery. Jak wbijecie kilkaset milionów przebijając się nawzajem to straty są gigantyczne. A co ze stratą wizerunkową gdy musi przebić BH tego po drugiej stronie? Jaką wtedy korzyść ma drugie państwo z prowadzenia z nami TW skoro nie może nawet zdobyć BH z powodu Waszego nieogaru? Podpowiem. Nie ma korzyści. A jeśli nie ma korzyści to będzie chciał partnera zmienić. W wielu przypadkach atakujemy regiony z bonusami. Gdy wynik regularnie jest nieciekawy to bonusy takiego państwa są zagrożone. Kolejny powód aby zamknąć z nami TW. Pod tym względem traktujcie nasze wojny. Dla dobra Waszego i wspólnego.


2. Odkrywcze: RW z rotacji muszą się oddać! Tak muszą się oddać i to w planie aby nie zamknęła się wojna.

3. BIŁEM BYLE JAK BO NIE BYŁO ROZKAZÓW. No prośba. Kasia aktualizuje rozkazy kilkadziesiąt razy dziennie, a Wy i tak ciągle znajdujecie taki wykręt.

Podpowiem teraz dwie sprawy:
- Country fee😨


Dość często co nie? Wystarczy tam spojrzeć.
Co gdy się trafi w czas gdy nie zostały jeszcze opublikowane? Wiecie, że NIE DA SIĘ publikować ich częściej niż raz na godzinę, oprócz tego nie ma ludzi aktywnych 24/7. Szanujcie czas który ktoś poświęca na to abyście mieli gdzie walczyć i WIEDZIELI jak walczyć. Używajcie mózgu.

Krótki poradnik jak używać mózgu:
- Sprawdzić jak było poprzednio:


ŁAŁ TEN PRZYCISK POKAZUJE JAKIE BYŁY ROZKAZY, SZOK NIEDOWIERZANIE.

Ale to nie wszystko!ŁAŁ MOZNA OTWORZYĆ ROZKAZY. A CO W NICH? OPIS WSZYSTKICH TW!!!!!!NAPRAWDĘ TAK MOŻNA??? ZA TRUDNE. WIEM. A więc Plato dał Wam kolejną opcje pod tytułem jak nie robić z siebie skończonej parówy!
ŁOOOO Z TEGO WYNIKA, ŻE WSZYSTKIE TAAKI WYGRYWAMY. MOGĘ BIĆ W OPÓR!!!!No nie do wiary, z tego chyba wynika, że to ping pong, bitwa o Berlin była 50 razy obroniona przez Polskę więc chyba mamy wygrać co nie?? ŁAŁ otwierają się przedemną nowe możliwości, spływa na mnie światłość itd.

A tutaj co?OJOJOJ TA BITWA CHYBA JEST DO PRZEGRANIA.

No ludzie gracie w to po kilka, kilkanaście lat i dalej robicie z siebie samolubną parówę udając niewiedzę? Nie róbcie tak to jest słabe.

Zastanówcie się ile jest warty Wasz medal, szanujcie medale innych, jesli macie do wbicia xxx dmg i nie możecie trafić w start bitwy to wbijajcie w bitwę do wygrania lub pomóżcie ogarniać po przeciwnej w tych co mamy przegrać.

Zasady od dzisiaj są proste:
Bitwy do wygrania - nie ma limitów dmg, nie ma rezerwacji BH, kto wbija więcej ten wygrywa.
Bitwy do przegrania - 120-150 baniek max, nie wbijamy tam na drugiego, nie dobijamy w takich bitwach, nie dorzucamy po 40 baniek bo tak się kliknęło. Do zrzucania dmg macie zawsze bezpieczny COTD. Tam się możecie wyżywać, zbijać, expić, farmić tp i co tam jeszcze chcecie.

Ci co notorycznie walą w bambuko zostaną oznaczeni i śledzeni. Pamiętajcie: jak ktoś wbija tyle, że nie ma szans odrobienia po drugiej to można, a nawet trzeba nauczyć go kultury i mu takie BH po prostu zabrać - dla nauczki.
A później w dyby i pod pręgierz. I w jednej klatce ze spikusem.


Koniec ogłoszenia
Kherberedubek