Ambient on/off

Join the new world

 

[CP]Insider č.8: Koniec volebného obdobia

Day 1,932, 07:12 Published in Slovakia Slovakia by DorlasAnther


Tak, je to tu, môj mesiac sa chýli ku koncu. Takže sa pripravte na sentimentálny výlev 😃
Ale najprv ešte nejaké informácie a rozkazy, keďže až do stredy 15:00(6:00 eRepbulik času) som stále plnohodnotným prezidentom.
Poprvé, pre kongresmanov, je možné, že Moldavci navrhnú MPP. V tom prípade voľte NIE. Kvôli financiám sme sa rozhodli obmedziť naše MPP a oni sú tými najslabšími a najmenej bojujúcimi z našich spojencov.
Podruhé, dohodlo sa(česká strana o tom vie tiež a krt3cek bol pri tom prítomný, dokonca neviem, či s tým nezačali sami Česi), že RW o Northern Bohemia NEPÚŠŤAME. Takže bite za nás. Dôvodom je to, že support dali Macedónci, ktorí sú u Čechov nasáčkovaní a predsa im nebudeme prispievať na goldy za achievment.A teraz už to sľubované ohliadnutie sa za tými 4 týždňami.

Najprv, čo sa také dokázalo. No hlavne vyjednanie pustenia českých regiónov Poľskom a nasledujúca TW. Za to by som sa poďakoval Drobcekovi a fakirovi, ktorí to vyjednali. Taktiež by som chcel spomenúť Qwina, českého prezidenta, s ktorým sa vyjednávalo veľmi dobre.
Ďalej, pomohli sme Čechom obsadením ich krajiny počas volieb do Kongresu. Našťastie Macedónci sa ani o nič nepokúsili, takže to prebehlo bez komplikácií.

Okrem toho ale aj musím povedať, že niektoré veci, čo som mal na pláne sa nevydarili. Konkrétne sčítanie obyvateľov, popri všetkých tých povinnostiach a RL jednoducho nezostal na to čas. Okrem toho, získať presné údaje je takmer nemožné, keďže sa vždy nájdu ľudia, čo to nevyplnia(okrem toho, CP má tú shcránku častokrát plnú a musí vybavovať veci v angličtine, takže žiadna rýchlovka to nie je).
Ďalej, chcel som spropagovať eRepublik na PC fórach. No, ľahko sa povie, keď konkrétne fóra nemajú ani sekciu o hrách a tie, čo majú, neumožňujú novým užívateľom otváranie nových diskusií. Okrem toho, počas 9 dní voľna, ktoré predstavovali jarné prázdniny, bol môj internet, mierne povedané, úbohý(na ilustráciu: Facebook sa mi zapínal vo Firefoxe asi 5 minút, v Exploreri ani nič nešlo, vrátane eRepublik).

A teraz k poďakovaniam:
Už vyššie spomenutí, plus, martin123456789, ktorý nejako zostal na tom vládnom chate a pomáhal so všelijakými vecami(len keby do mňa s Burkom nehustili, že treba vybaviť nové heslá na štátne účty a pritom si ich mohli vygenerovať(veru, to mi zdvihlo náladu, keď som pre zmenu ja bol za toho múdreho). 😃
Ďalej, moji ministri, Artus3, Stileth, ondracer, trdlo a Burko Burian. Nikto nám nevyhlásil vojnu, SNB má stále rovnaký počet peňazí, nevbehli nám sem PTOeri(síce, jedna chybička sa vlúdila, ale tomu nešlo predchádzať, a ministerstva sa netýkala), súťaže boli a všetky bitky TW dopadli tak, ako mali. Takže celému tomuto tvorstvu ďakujem, že sa na to podujali.

Celkovo si myslím, že tento mesiac dopadol dobre(ak máte iný názor, tak píšte Drobcekovi, on už si vás nájde aj s basebollkou(síce o tom ešte nevie, ale jeho nový post je šéf ochranky exprezidenta)).
Takže sa s vami lúčim a prajem novému prezidentovi, VSETKOvKLUDE, veľa šťastia v úrade.

Váš CP,
DorlasAnther

P.S.: Ak by náhodou niekoho zaujímalo, prečo nie druhý mesiac, tak preto, lebo treba podporu(ktorá by mi bola možno daná, ale to už je teraz jedno) a hlavne, maturity sa blížia, takže byť hodiny na Skype po večeroch a dačo vybavovať v prípade potreby, tak to by bolo ťažké. A RL je vždy dôležitejší.
 

Comments

Qw1n
Qw1n Day 1,932, 08:12

Děkuji. Bylo to super období. Krásně se s tebou spolupracovalo.
A to RW vyhrajte 🙂 ať mají ty lůzi co u nás hnízdi trošku hořký den 🙂

Burko Burian
Burko Burian Day 1,932, 08:33

Náš najmladší prezident o7

Drobcek
Drobcek Day 1,932, 09:45

ked vytriezviem a najdem ta tak ta urcite ochranim

DorlasAnther
DorlasAnther Day 1,932, 10:12

Kľudne si daj načas, zatiaľ ma ubíja len nuda v škole(irónia, že?)

Krt3cek
Krt3cek Day 1,932, 09:47

Super prace, myslím si, že si nabral tolik zkušenosti za jeden měsíc jako někdo za celel rok: D

DorlasAnther
DorlasAnther Day 1,932, 10:11

A stresu xD

Luxia Borgia
Luxia Borgia Day 1,932, 11:19

gratulujem, dobrá práca!

DorlasAnther
DorlasAnther Day 1,932, 11:42

V´daka. Dúfam, že veveričky boli spokojné s mojím panovaním.

Haaades
Haaades Day 1,932, 11:38

dobra praca, hail o7

martin 123456789
martin 123456789 Day 1,932, 11:43

heh
dobre bolo

VSETKOvKLUDE
VSETKOvKLUDE Day 1,933, 23:58

Dorlas, dakujeme, bolo to realtivne kludne obdobie, az na to vcerajsie branenie RW :--D Uvidime ci pod mojim vedenim caka komunitu zemetrasenie alebo opat pohodovy mesiac :--)

DorlasAnther
DorlasAnther Day 1,933, 05:51

Tak, uz len par minut a mozes sa zacat cinit xD

totalDEVASTATOR
totalDEVASTATOR Day 1,933, 01:39

o/

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.