[Bardzo krótki] Przegląd nr 4

Day 1,618, 14:09 Published in Poland Poland by kameroool


Witam ponownie!
Artykuł pisany naprędce. Ostatnie zawirowania w życiu prywatnym, zwane potocznie kolokwiami i zaliczeniami przedmiotów na uczelni, skutecznie uniemożliwiają dogłębną lekturę prasy Republikańskiej. Mimo wszystko wypada coś napisać, ponieważ ostatni artykuł wydałem ho ho ho albo jeszcze dawniej…Patronem dzisiejszej publikacji jest osoba Don Kichota (tutaj pod postacią walecznej owcy) oraz jego Walka z wiatrakami.
Bo jak inaczej określić poczynania Tego, Na Którego Złego Słowa Nie Wolno Powiedzieć?Ostatnie zmiany Najjaśniejszego wprawiają w szał znaczną część społeczności. Od teraz gra bez MasterCarda nie ma najmniejszego sensu. Silni i bogaci będą dalej rosnąć w siłę i potęgę, zaś biedne szaraczki chować się w zakamarkach psiocząć pod nosem i co rusz wydając jakiś art, w którym będą odgrywać Don Kichota właśnie. Zapewne jest tak również ze mną.
Niemcy

Prawdziwe powody wprowadzenia Training Grounds Q3.
W ten sposób Najwyższy zmusi graczy do sprzedaży swoich firm Raw, przez co naprawi tzw. 'moduł ekonomiczny'. Sprytne, prawda? Dziękujmy i bijąc pokłony prośmy o więcej.


Chile

Kierunek, w którym już nie biegnie, a galopuje eRepublik.
Wymieniajmy nic nie wartą lokalną walutę na gold. Kupujmy go na potęgę za realne pieniądze, a wtedy spokojnie wygramy RW, wyprodukujemy więcej w firmach, czy wreszcie zyskamy kilka tak ważnych w dniu dzisiejszym głosów.

Dobrze, że piszę właśnie teraz, póki nie muszę jeszcze płacić za wydanie artykułu, taka mała dygresja.


Macedonia

Ci, chyba dążą do perfekcji w sztuce trollowania, śmiania się z Sami Wiecie Kogo oraz jego pomocników na eZiemi.
Dzisiaj zaskakują mnie tym iż opuszczają ONE i natychmiast przenoszą się do EDEN. Ten ruch pozwoli naszym sojusznikom z Bałkan na wygranie każdej bitwy dzięki niezliczonej ilości darmowych batoników czy czołgów, uzyskanie wolności słowa w prasie, ale przede wszystkim:
Bułgaria

Wiadomo pewnie wszem i wobec iż sojusz, o którym mówili Bułgarzy po wystąpieniu z EDEN jest prawdopodobnie na najlepszej drodze do powstania. Podpisano bowiem kilka dni temu porozumienie między Chile, Rosją i Bułgarią właśnie, w którym państwa te zobowiązują się do wzajemnej współpracy i pomocy we wspólnych dążeniach.


Abstrahując od tak przyziemnych spraw jakimi są sojusze przenieśmy się w miejsce, które przypomina akcję charytatywną:
Pomóżmy mu!


Kto by go nie wspomógł?