Ambient on/off

Join the new world

 

[Atnaujinta] Politika vs karyba...

Day 1,833, 06:14 Published in Lithuania Lithuania by TheUnit pararam






Realiam gyvenime kariams yra uždrausta dalyvauti bet kokioje politinėje veikloje, apart to kad jie gali išreikšti savo politinę nuomonę rinkimuose. Visą laiką buvo įdomu kas būtų, jeigu šio statuto skirsnio nebūtų. Pasirodo šis žaidimas leidžia sumodeliuoti šią situaciją, taip pat ir pasekmes sekančias iš to. Šiame straipsnyje nesistengsiu kažko pasmerkti, ar apkaltinti, kaip dauguma jau spėjo pagalvoti. Tiesiog pamastysiu kas ir kaip, pateiksiu kelis faktus, o jūs jau patys susidarykite nuomone, ir būtų labai miela, jeigu parašytumėte komentaruose, kokius sprendimo būdus galima rasti šioje situacijoje.





Vakar vyko atkaklus mūšis tarp Švedijos ir Lietuvos, kurio pabaigoje, mūšio pergalę lėmė I divizijos kariai. Beje kodėl ir kaip ir dėl ko prasidėjo šis karas man nežinia, gal praleidau kokį CP straipsnį. Na bet nesvarbu, taigi pasirodo ir mūsų mažieji žaidėjai gali tapti didvyriais. Asmeninė padėka žaidėjai Fantizijai, kuri bandė išplėšti pergalę mūsų šaliai padarydama net 1 milijoną žalos lemiamu momentu. Gaila, kad nepavyko, bet kaip sakoma, ne pasaulio pabaiga. Taigi kariai stengėsi, kovojo, bet mūšio laimėti nepavyko. Kažko blogo tame įžvelgti kaip ir nereikėtų, stengėmės, pralošėm, ką padarysi. Bet ar galėjo kas nors būti kitaip?





Šio mūšio pralaimėjime, asmeniškai aš įžvelgiu kai ką daugiau nei eilinę nesėkmę. Juk mes turim netgi dabar jau tris būrius ugdančius mūsų jaunimą, LKA, COBRA, LS. Negi per visus tris būrius nebūtų vakar atsiradę karių, kurie būtų galėję patempti I divizija, kurios taškas būtų buvęs lemiamas? Visa bėda tame, kad jau kurį laiką vyksta nesutarimai, tarp LK ir kitų Lietuvos privačių būrių. Didelis dėkui LK vadui, dabartiniam CP, kad šios kadencijos pradžioj buvo imtasi šiokių tokių veiksmų, kad šie nesutarimai šiek tiek sumažėtų. Deja paskui sekė eilė nesutarimų, kurie vėl įnešė sumaišties į mūsų ramų gyvenimą. Kaip kažkas pasakytų, tokie pasispardymai yra gerai, suteikia įdomumo ir žavesio šiam žaidimui, ir su tuo reiktų sutikti. Bet visų šių problemų pasekmės pasijaučia iškilus grėsmei valstybės suverenumui. Tai parodė vakarykštis mūšis.





Daug kas užduotų klausimą, ką jau tokio tas vienas mūšis gali parodyti? Viskas labai paprasta, nesant susidirbimui, tarp karinių būrių ir LK prarandami dideli kiekiai žalos, kuri galėtų ir turėtų būti padarytą už Lietuvą. Dėl kažkokiu asmeninių ambicijų, ar dar ko yra pašalinti vadai iš nurodymų pokalbio kambario. Kaip sakiau nesmerksiu nieko šiame straipsnyje, gal taip geriau, gal valdžia mato geriau kas ir kaip. Bet į realybę numoti ranka negalima. Mūšis pralaimėtas, pralaimėtas labai skaudžiai, ir kaip kažkas išsireiškė gėdingai. Švedu atsiliepimai apie šį mūšį:

Kas liūdniausia, kad viso šito galima buvo išvengti. Juk geras politikas turi mokėti nusileisti kai to reikia, nusižeminti, ir to nedaryti kai nereikia.





Mano asmeniniai pamastymai apie problemos sprendimo būdus. Reikia atsiriboti nuo karinių ir politiniu interesų maišymo. Tuo labiau asmeninės ambicijos negali užgožti valstybinių reikalų. Jeigu tave įžeidė, tai viskas ok, pyk, bet tai neturi įtakoti bendro šalies gyvenimo. LK yra atsakinga už šalies padaromą karinę žalą, arba KAM, kuri turi ieškoti tos žalos, kreiptis į būrius, kad gauti jos. Vakar LK vykdė misiją, kurios metu kovojo LT mūšyje. Negi buvo sunku numesti kelis tankus ir kitiems privatiems Lietuvos būriams kad ištemptu nors tą 4 roundą? Juk tai tie patys Lietuvos piliečiai kaip ir esantys LK, jie taip pat moka mokesčius, už jų pinigus juk ir perkami tie tankai. Taigi mano nuomone ne būriai turi ieškoti LK, ne jie turi spręsti tas problemas, o LK turi ieškoti bendros kalbos su būriais, nes jie yra valstybiniai, jų toks darbas. Iškart užbėgu visiems piktiems komentatoriams už akių, neprašau kad būtų atimti valstybiniai tankai iš LK, ar dar kaip nors noriu jiems pakenkti, LK ir turi šaudyti už valstybinius tankus, jie juk saugo mūsų suverenumą, nepriklausomybę ir teritorijų vientisumą. Tiesiog, reikia neužmiršti, kad Lietuvoj yra ir dar daugiau kovotojų, kurie padaro daug daugiau žalos nei LK. Galų gale reikia pažiūrėti kas kenčia dėl viso šito... ogi tas eilinis pilietis, kuris šiandien pasigamins sau mažiau bulkučių...


Tai tiek šiam kartui ir kaip visada praskaidrinti nuotaikai:


 

Comments

TheUnit H. Pacas
TheUnit H. Pacas Day 1,833, 06:44

voted

Sharass
Sharass Day 1,833, 06:54

o7

gliookas II
gliookas II Day 1,833, 07:00

neturiu ka bepridurti. Voted&shared

pantera7
pantera7 Day 1,833, 07:01

smagiai susiskaitė... ir manau gan teisinga! Vo7

Ex Nihilo
Ex Nihilo Day 1,833, 07:04

kazkaip itariu kad vakar tanku niekas nedalino o musu CP ir LK vienam asmenyje matyt gerai ileses trecia diena kur nors patvory voliojasi ,impeachmenta uz neaktyvuma ir velniop. tuo labiau kad jis CP ir LK vienu metu.

Shovelinis
Shovelinis Day 1,833, 07:26

Tiesa pasakius vakar tikrai susimoveme, tankus pirkau uz savus pinigus, sulesiau 5 bazookas (2 is ju buvo su boosteriais), nieko nekaltinu, tik gaila, kad is sajungininku nesulaukeme pagalbos.

o7

iPSiArt
iPSiArt Day 1,833, 07:48

Štai kuo užsiima mūsų gerbiami patriotai, dėl kurių liejamos ašaros. Tuo metu kol vyksta švedų puolimas prieš Lietuvą Sudūvoj ir Lietuvos sukilimas Klaipėdoje prieš švedus, gausiai užjaučiamo COBRA būrio vadai kala prieš mūsų sąjungininkus darydami damage drain:

http://img109.imageshack.us/img109/3122/panterf.png

screen padarytas prieš ~5 min.

pantera7
pantera7 Day 1,833, 07:55

oho Ipsi - o kodėl jokių žinių iš CP ar dar kažko apie šį karą nėra ir kiek jis svarbus?

o prieš 5 minutes Sudovija laiminėjo 4 divizija, tad ir nedariau dmg draino, prie ko dar prisikabinsi?(:

iPSiArt
iPSiArt Day 1,833, 08:02

LOL.... pantera7, neatrodo kad juokingas argumentas? 😉 O kaip dėl RW Klaipėdoje?

P.S. damage drain - tavo žiniai yra nereikalingas sąjungininkų inf atitraukimas... Lenkai užuot sukalę už mus ar kitus sąjungininkus turi kalti pas save kad atsverti tavo daromą žalą...

Taip kad damage drain padarytas...

BlMBA
BlMBA Day 1,833, 08:36

šį mūšį pirmoje eilėje pralaimėjo 4 divizija, o 1 divizija aplošė priešininkus.

gliookas II
gliookas II Day 1,833, 08:41

Ipsis nebeturi argumentu i tema, todel iesko pasaliniu kabliuku, kad nukreipti demesi i jam naudingas linkmes, ar kaip cia toki diskutavimo buda reikia interpretuoti?

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,833, 08:44

Ipsi tu net neturetum preistarauti realiai jai ar dar kam nors is cobros burio, nes jus patys isvijot juos is Lietuvos. Gal pradekime nuo to, kad susigaudytumet savo mintyse. Plius cia buvo prasymas siulyti sprendimo budus, o ne pradeti vel rietis

Pridurkas
Pridurkas Day 1,833, 08:48

iPSi lok toliau kitiem mercenariam

iPSiArt
iPSiArt Day 1,833, 08:55

pararamai aš tik pateikiu eilinius faktus ar tikrai vargšai verkiantys kad negalėjo kalti už Lietuvą patriotai yra tokie vargšai? Ir tokie verkiantys? Ir tokie patriotai?

pararamai, niekas COBROS neišvijo iš Lietuvos. Išmetė 2 COBRA vadovus iš chato už tokį ir panašų elgesį.... COBRA nariai gali laisvai jungtis prie LK chato, registruotis į misijas, gauti tankų ir etc.

Be to nuostabus argumentas - jei kažką išmeta iš chato - kalti prieš sąjungininkus... 😉

gliookas II
gliookas II Day 1,833, 08:59

Ipsi, siulau pasiklasti savo draugelio axemo statistikos, kiek zmoniu turi eLT mercenary medalius 😉 tada galesime pasidaryti statistika, kiek cia pas mus tokiu nepatriotu ir nepabijokime to baisaus bijomo zodzio ISDAVIKU 😉

Tu apgailetinas zinok jau daraisi. Eik valgyt ar ka nors nuveik naudingesnio

pantera7
pantera7 Day 1,833, 09:41

Ipsi - paklausiu n-tąjį kartą, jei Cobriečius taip visi myli, tai kodėl CP uždraudė dėti Cobros reklamą į NM straipsnį ir NM mokytojams siūlyti pabandyti eiti į šį būrį?

Lurk
Lurk Day 1,833, 09:44

Taigi mano nuomone ne būriai turi ieškoti LK, ne jie turi spręsti tas problemas, o LK turi ieškoti bendros kalbos su būriais, nes jie yra valstybiniai, jų toks darbas.

yra sudarytos visos salygos ateiti i lk ir gauti tanku, visi ta zino ar bent turetu zinoti. O jei cia kazkuriam unitui ar zaidejui neaisku, kad reikia laimeti ta 1 taskiuka ar raunda iki musio laimejimo, tai cia jau lk ar kas kitas niekuo nepades.

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,833, 10:47

Ramunai tu man paaiskink viena dalyka, jus vadinates Lietuvos kariuomene, ar jusu visa veikla apsiriboja tik uz zmoniu mokescius nupirktu tanku isdalinimu ten tiems keliems zmogeliukams? Jeigu taip, tada nepabijosiu sito zodzio tokia LK Lietuvai nelabai reikalinga, arba tokias funkcijas gali atlikti bet kuris kitas burys. Galiu ir TU pervadinti TU LK, ar duosit tanku misijoms tada? Suprantu chaliava gerai, bet uz ja vistiek reikia nors siek tiek atidirbti...

Lurk
Lurk Day 1,833, 10:53

Jei nepastebejai as net ne LK mu, o lk vadovybej pareigas uzimu lygiai tokias pat kokias tu geltum uzimti, jei nebutum isejas is chato, kaip buves cp, kadangi tau geriau kritikuoti lk, nei buti joje ir padeti..

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,833, 10:56

LK ne as turiu padeti o tie kurie yra jos vadovai, kadangi tu pats sakei kad esi ten, tai ir padek jai. esmes tai nekeicia, ka parasiau auksciau

Lurk
Lurk Day 1,833, 10:58

Lk yra centralizuota sistema, per kuria dalijami tankai ir renkama info kas kiek kur padare, kad butu kuo mazesnis piknaudiaivimas tankais ir reguliuojmas damage, kad nebutu taip kad cobrai davem tanku, o pantera kala uz prancuzus. Pagal mano supratima, kitokios pagalbos ieskojima, kaip kad prasyma buriu kovoti uz mus ir uzsenieciu samdyma isvis turetu organizuoti KAM o ne LK,

Lurk
Lurk Day 1,833, 11:01

su lk viskas gerai su tavim kazkas negerai jei tau sunku ateiti i jos chata ir pasiimti tanku, jei daromos misijos. o jei jau neateini, tai neverk kad neduoda tanku.

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,833, 11:05

as ir neverkiu, sugebu tanku pasiimti ir nenaudojant valstybes dotaciju. Blogai su tais kurie budami tokio lvl ima is ten tankus... ir mes cia ne apie tankus susirinkom kalbeti.

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,833, 11:11

siaip manau kad LK turetu uzsiimti tuom, o KAM isvis nereikalinga institucija, tik kuriama tam nes LK tingi dirbti arba nesugeba dirbti, kaip jau minejau uz chaliavna saudyma turetu buti atidirbta, va cia ir turetu buti tas atidirbimas. Negalvok kad visur yra toks bardakas kaip pas tave buryje, pas kitus burius gautum ataskaita, su ss, kur kalta ir kiek sukalta, kiek zinau aps lk nera to, arba bent jau nebuvo, tai tavo tas centralizuotas dmg koregavimas tik yra eilinis niekas

Lurk
Lurk Day 1,833, 11:18

kaip ne apie tankus kalbam jei vis kartoji kad lk kazka chaliavnai gauna? o tai apie ka tada kalbam, kartais ne apie tai kad lk gauna tankus is valstybes ir pagal tave todel kad lk gauna finansavima ji turetu daryti kazka daugiau nei kad dabar daro? tu bent pats save supranti, ar seip rasai kad bele parasyt kokia bloga yra lk?

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,833, 11:31

o tu nesutinki, kad turetu daryti daugiau kazka? tu aplamai straipsni skaitei ar tik loji kad loti? tau kaip tinginiui, pasakysiu ka rasiau, as ne pries tai akd LK saudo su valstybiniais tankais, as pries tai kad ji daugiau niekuom kitu neuzsiima. Mes privaciu buriu vadai daugiau veiklos darom negu visa lk kartu sudejus. nors cia kaip ir rl, iprasta, kad valstybininkai gali suda malti, o kiti turi arti.

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,833, 11:36

tu neiziuri ar tingi iziureti problema, kuri jau kuri laika, o gal ir visuomet buvo, kad jusu ta firmele, ir nesivartyk kad nepriklausai jai, elgiasi taip kaip jai atrodo geriau, ziuredama tik savu interesu ir tingedama daugiau ka daryti kaip apart to kad issaugoti savo status quo? juk blyn nustojom jau ir tanku prasyti is jusu, kazkada cia norejom misija surengti uz lt, sakom pasaudysim kad ir uz kokius 3 tankus uz 1kk, bet persigalvojom, nes zinojom jusu atsakyma. ar tai tavo nuoziura yra ok?

Lurk
Lurk Day 1,833, 11:45

juk blyn nustojom jau ir tanku prasyti is jusu, kazkada cia norejom misija surengti uz lt, sakom pasaudysim kad ir uz kokius 3 tankus uz 1kk, bet persigalvojom, nes zinojom jusu atsakyma. ar tai tavo nuoziura yra ok?

tu sakai kad negaunat tanku, as sakau ateikit i chatus nepalike mu ir gausit tu tanku. o jei nenorit ju tai nesakykit kad zinot kazkoki paslapatinga atsakyma ir delto neimat tanku kuriuos jums nori duoti lk.

jusufas
jusufas Day 1,833, 11:50

Jūs man paprastam eLietuvos piliečiui pasakykit - yra elietuvoje kariuomenė kuri rūpinasi šalies saugumu ar nėra. Ką daro kariuomenės vadai sunkiu šaliai metu? Manau atsakymą žino visi - kiekvienas yra mobilizuojamas kovai su priešu. Tai kas turi organizuoti kovotojus? O gal patys kovotojai turi ieškoti... Nesiveliu į jokias politikas, jokius pylimus paplavomis (kas čia matau populiaru). Esu paprastas eLietuvos pilietis - prašau man paprastai ir paaiškinti.

TheUnit pararam Day 1,833, 11:51

Comment deleted

jusufas
jusufas Day 1,833, 11:54

Buvo gal koks CP straipsnis ar KAM, o gal LK kviečiantis kovai? Atsiprašau tada, gal pražiopsojau ką... Ir iš vis, kas per tvarka pas mus kai vienas žmogiukas atsakingas už du postus? Ar nęra per sunku?
Rašau retai tikrai, bet kažkaip na... nemalonu taip žioplai gauti antausį iš tų švedukų...

jusufas
jusufas Day 1,833, 11:57

Tai atsakys kas nors? Yra oficiali LK eLietuvoje kuri atsakinga už karinius veiksmus, ar čia KAM? Ar čia dar kas trečias?

Lurk
Lurk Day 1,833, 12:35

pararam LK ir bendradarbiauja su visais kas tik yra geranoriski(chatuose yra asotvu is visu mu, leo,ls,tu,akademijos cobros ir t.t.), tavo vientele probelma yra ta, kad tu nori gauti valstybini finasavima i savo bury tiesiogiai, o ne per lk sistema. o Lk vadovauja lk vadas, kuris, kaip kad tu pats isitikinai vykdo cp nurodmus(kai tu buvai cp) ir siuncia/samd karius arba isvis nieko nedaro, kaip kad kai buvo tautis cp ir neleido misiju daryt.jei manote kad lk neusitvarko, prasau ateit, padet : )

LS HQ
LS HQ Day 1,833, 13:16

is kart sakau, visu jusu komentaru neskaiciau pabode jus jau su jais man seniaa:) tas pats per ta pati


Pararam labai geras etiskas straipsnis net nepagalvociau, kad tu ji parasei. Labai patiko. Vote

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,833, 13:28

lurk ka reiskia geranoriski? kas nedrysta pasakyti zodzio pries jusu didenybes? nu nx, jus cia rimtai? jau kantrybe baigia issekti cia tu paistalu klausantis, esme, kad tarkim kas ten is musu, Manvydas yra pas jus, susiparines gali pavadinti koki cp gaidziu ar dar kuom nors, ir jus ji ismesit? arba is kitu buriu ka nors? cia yra esme, kad jus susidievine esat, negalima jums papriestarauti, zodzio apie jus neigiamo pasakyti, nes kitaip busit pasalinti is chato kur dudoami nurodymai kovoti uz lt:)

Aeternuslt
Aeternuslt Day 1,833, 21:19

Pararam, iš kokio medžio iškritai? Nuo kada susiparinus vadinti žmones gaidžiais yra visiškai normalu ir nebaudžiama? Už įžeidinėjimus visada ir visur turėtų būt baudžiama, kitaip apskritai tvarkos nebus. Prieštaravimas įžeidinėjimams nelygu, bet panašu, kad nelabai kai kurie žmonės skirtumą tarp šių dalykų jaučia....

iPSiArt
iPSiArt Day 1,834, 23:19

pararamai, atrodo iš degtuko vežimą skaldai ir pats jau tiek įsijautei į 2 žmonių problemas, kad iš to valstybės problemą darai.

Tu kada nors negalėjai savo nuomonės pareikšti arba buvai nubaustas už tai?

O gal savo nuomonės negalėjo M'anvydas pareikšt ar buvo nubaustas?

O gal aplamai prisimeni tokį atvejį kad kas pareiškė nuomonę apie LK ar CP ir buvo nubaustas?

Jei ne, tai apie ką kalbam?

Tu aplamai skiri nuomonę nuo užstūmimo?

briedovos pasakos apie karŽygius yra nuomonė???

RaumeningasBarbaras
RaumeningasBarbaras Day 1,834, 23:48

As nelabai zinau tos istorijos subtilybiu, bet kiek suprantu ivyko stai kas: Gliukas per Pantera parase RL pyz..avone is Zygos. Naturalu, Zyga isizeide. Pantera buvo ismesta is LK chato, kur duodami nurodymai ir organizuojamas daviniu dalinimas visiems MU del kazkokiu reglamentuojanciu dokumentu pazeidimo. To pasekoje Kobros liko be kariniu nurodymu (ir daviniu) kritinio musio metu.

Gliuko poelgis, zinoma, nekorektiskas. Taciau pries ismetant jau buvo zinoma, kad arteja nelengvas karas?

RaumeningasBarbaras
RaumeningasBarbaras Day 1,834, 23:52

Tai gal reikejo ne vieno laikytis formalumu, bet ir pajudinti uzpakali bei pasirupinti, kad niekuo deto MU kariai gautu nurodymus ir aprupinima? Kas kompensuos visos Lietuvos patirtus MATERIALINIUS nuostolius - grubiai skaiciuojant apie 1 Lt uz 1 Q2 bulkine uz 1 diena? Naujokui tai nera mazai, zinant koks dabar atlyginimo vidurkis. O padauginus visu Lietuvos mastu....

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,834, 00:06

Barbarai, ten tik nurodymai, daviniu nera. Apibendrintai taip: vienas is lt buriu vadu parase straipsni, kuriame buvo pasakojimas, istorija, kuria sau priskyre dabartinis CP-LK vadas. Labai supykes ir isizeides, su savo draugais nusprende pasalinti to burio vadus is nurodymu chato. Kadangi buri pagrinde sudaro I-II D tai galbut butu padeje vakar laimeti musi, jeigu tie vadai ten butu buve. Ir bl dabar pasakyk kurioj vietoj suklydau, ir kurioj vietoj tau cia viskas normaliai ipsi atrodo?

iPSiArt
iPSiArt Day 1,834, 00:38

pararamai, objektyvumo dėlei savo komentarą papildyk faktais

1. Straipsnyje buvo ne šiaip tekstas o įdėtos RL CP gyvenimo foto - be jo žinios ir sutikimo;

2. Tiek foto straipsnyje, tiek ir tyčia iškraipytas jo herojaus nick'as labai aiškiai leido suprasti kam adresuojamas straipsnis ir apie ką. Todėl rašydamas "istorija, kuria sau priskyre dabartinis CP-LK vadas" nepyk bet pats su tokiais argumentais atrodai kaip vaikas.

Tavo nuomone dar apie ką nors kitą jis galėjo būti? LOL...

iPSiArt
iPSiArt Day 1,834, 00:44

Ir dar vienas dalykas pararamai kurioj tu nesuklydai bet nesugebi surišti "A" su "B" nors pats teigi kad tą reikia daryti.

Pats tvirtini, kad karyba ir politika privalo būti atskirta. Perfect - 120 proc. pritariu. Mūsų atveju, pašalintasis būrio vadas su antra puse, prieš porą mėnesių pralaimėjęs CP rinkimus nuolat straipsniuose ir shoutuose bando užstumti tiek ant buvusio CP, tiek ant dabartinio CP ir LK vado.

Aš (ir ne tik aš) manau kad tai nesugebėjimas atskirt politikos nuo kariavimo.

iPSiArt
iPSiArt Day 1,834, 00:53

Nori kritikuoti valdžią - kritikuok jei yra už ką. Sakyk kas daroma ne taip. Siūlyk.

Bet nereikia asmeniškumais sudirbinėti tau nepatinkančių žmonių. Pats lyg ir būdamas CP pararamai atsikandai kaip malonu kai ant tavęs stumia. Pasakyk, yra dabar noras dar eiti, aukotis, dirbti dėl kitų, kad eLT ir pats sublizgėtum?

Jei ne, tai kodėl teisini tuos, kurie stumia be taisyklių? O gal matai krūvas norinčių dirbt pareigose? o gal tikiesi, kad kai ateis tavo partijos ar būrio narys jo gailėsis?

havajai
havajai Day 1,834, 00:59

Gerbiamieji skaitykite žaidėjo jusufas komentarą.

gliookas II Day 1,834, 01:16

Comment deleted

gliookas II
gliookas II Day 1,834, 01:37

Kaip suprantu, PisiArtas nori pasakyti, kad jo ir pono NykLTU interprtacijos yra pateisinama priezastis susidoroti su vienu is, kaip paaiskejo, reikalingiausiu kartais NAUJOKU buriu, su jo vadais ir visiskai pateisina del tokiu susidorojimu ir asmeniniu kersto israisku prarasta ogi toki svarbu naujokams ir siaip savigarbai regionui kaip LT.Minor. Ponas PisiArtas kaip visada kietas demagogas ir temos nukreipinetojas i tik jam vienam gerai zinomus faktus.

EmuSV
EmuSV Day 1,834, 02:26

Kadangi ožkučių dėka negaliu rašyti komentarų, taip taip džiaukitės, dėkoju už pagalba EmuSV. Tai bus paskutinis komentaras šia tema, nes nematau daugiau reikalo pilstyti iš tuščio į kiaurą. Patys pritariate, kad pasinaudodami sau suteikta, tiksliau susiteikę sau valdžią, naudojate ja spręsti asmenines problemas. Dzin kad ir nuogas ten Žyga masturbuotusi, jeigu pats nebūtų kėlęs tų foto į netą, niekas jų ir neturėtų. Prisišikat ir kitus dėl to kaltinat.

EmuSV
EmuSV Day 1,834, 02:26

Taip varė ant manęs kai CP buvau, bet tai tikrai ten nesiėmiau kažkokiu veiksmų, kad nubausti tuos varytojus. Pasikartosiu atrodot kaip vaikų darželis, mane pavadino negražiai, neleisim dabar draugauti jam su mumis.

planky
planky Day 1,834, 02:58

pararam sako: "<...cia yra esme, kad jus susidievine esat, negalima jums papriestarauti...>"
Kitaip sakant, apie mirusius arba gerai, arba nieko. Kazkaip primena...

iPSiArt
iPSiArt Day 1,834, 04:03

nesupratau... pararamai, taigi tu neužbanintas... Apie ką tu čia?

" jeigu pats nebūtų kėlęs tų foto į netą, niekas jų ir neturėtų" - kaip suprantu, pararamai, tu manai, kad buvo toks scenarijus kaip pateikei.

O dabar iškelk sau klausimą - o jei buvo ne taip, kaip sakai? Jei jis pats tų nuotraukų nekėlė ir net nežinojo kad tokios yra/bus keliamos?

Kas tada? Irgi kaltas?

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.